Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
20. mar 2010

skušala som dať foto zopár pribudlo

ivca82
21. mar 2010

Dobré ránko, Pinoci pekné fotky, ako už vyrástol 😵
My sme včera vytiahli kočík 😅 si rozmyslela, lebo Maťko nejde von, tak ona ide na kočíku, tak sme sa poprechádzali poriadne, poobede na futbal chcela ísť, dnes si rozmyslela, že sa ide kúpať do Lúčky na bazén 😀 to chcela ísť do BB, neviem odkial to zase má. 😀
Majussa tak ak to je tak, že to berú podľa toho koľko detí sa narodilo, tak to je v poriadku, ja som sa zľakla, že to akože už pred zápisom, majú plno 😅

bzuco
autor
21. mar 2010

ahojte
máme doma maroda ☹ ☹ ☹ ☹ - maťko v noci horúčkoval - 38,6 a stále má teplotu, ale iné nič - ani kašeľ ani soplíky...zajtra pôjdeme k dr. a uvidíme

natalschen
21. mar 2010

ahojte.... Bzuco - ak mas doma probiotika - daj mu aj 2x denne.... ak na vas ide tiez crevne nebezpecenstvo -zmierni to priebeh a urcitemu to neuskodi... skore uzdravenie prajeme

majussa21
21. mar 2010

Ahojky.
My sme dnes boli na hrabove na lanovke a hore tak fukalo a prsalo ze sme sli hned aj spet a bolo po vylete este sme sli na zmrzku a uz sme aj doma..
Bzuco my sme parkrat mali take jednodnove teploty len teplota jeden den a na druhy vsetko ok tak aj vam prajeme aby to nebolo nic vazne a zajtra bol Matko opet fit..
Baby a na tych luckach je aka voda?termalna? A vstupne je kolko a ako maju otvorene?
Ivca nemalo yb to tak byt len chodte pekne hned medzi prvymi a snad vezmu aj vas budeme drzat paluchy nech mame dalsich skolkarikov.. 😀

bzuco
autor
21. mar 2010

ahojte

matík vyzerá byť ok...aspoň sa mi nezdá, že by mal teplotu

bzuco
autor
21. mar 2010

tak som sa tešila predčasne - večer mu teplota zasa stúpla, tak ideme zajtra sa k dr. ukázať

alami
21. mar 2010

bzuči - držím palce nech je chytro zdravučký

pinocio
22. mar 2010

Dobré ránko,

Mikrovi sa opäť vyhodil fľak na líci porazí ma, ostrihala som mu ofinu no to bol boj tak aj vyzerá

bzuco
autor
22. mar 2010

ahojte
tak ja mám hned za rána len dobré správy 😵
1.- malý nemá teplotu, aj ked to bolo na hrane - 36,9...tak uvidím ako cez deň
2. - prvýkrát vstal s úplne suchou plienkou 😵 😵 😵 😵 😵 - vypil kakao a pekne sa pýtal cikať
cez deň nemá plienku od štvrtku, som normálne happy, ako rýchlo mu to ide 😵 😵 😵 😵 😵 ...z jedného dňa na druhý sme plienu zrušili - mi to vždy prišlo ako sci-fi, ked to niekto hovoril-by ma nenapadlo,že aj u nás to tak bude

pinocio
22. mar 2010

gratulujem nech mu vydrží
môj generál už úraduje 😀

ivca82
22. mar 2010

Ránko tetušky 🙂
Nás dnes teda čaká zápis do škôlky, tak som zvedavá..
Bzučka takéto správy vždy potešia 😵 ja som si tiež myslela, že malá sa mi nikdy od plienok neodnanučí a to ona si len čakala na tú správnu chvíľu a potom to zvládla raz-dva 😉
Majussa a s čoho to bývajú tie jednodňové teploty bez iných príznakov? 😕
Pinoci a ešte máš nejakú mastičku či musíš znova vybehať po dr.?
Ali u vás ste už zdraví?

bzuco
autor
22. mar 2010

ivi - ja som už rozmýšľala, či to nemá zo zubov, lebo mu idú posledné stoličky...

pinocio
22. mar 2010

ivi - máme ísť na kontolu mastí mám plno

domcek
22. mar 2010

Ahojte na chvylku sa pripojim, kym mala spinka. 😉

domcek
22. mar 2010

uuuuuaaaauu riadna modelka... zlata je.. 😉

bzuco
autor
22. mar 2010

no a kedy sa dočkáme fotiek tvojej modelky?? 😉

geegee
22. mar 2010

Bzucko, videla som fotky na FB...budete musiet mat v chodbe nabite flinty, ked este trochen podrastie a zacnu za nou behat chalani...peknucka je 😉

Baby, do bazaru sa nedaju davat inzeraty bez fotiek? :-O Som tam chcela dat tu permanentku do Lucok a hadam ju nejdem kvoli tomu fotit :-O 😀

Dnes idem na lov jarnych topanok deckam...uz maju nieco v meste? 🙂

geegee
22. mar 2010

mirka, prave som zistila, ze si sluzobne najstarsia kobyla na MK v nasej teme...ja idem tesne za tebou 😀 Ale uz idem robit nieco uzitocne 😀

alami
22. mar 2010

GG kasis dnes už nakúpila topánky deťom - na stanici v búde,
ja som v sobotu bola v deichmane Olimu tenisky na TV, tak mali tam už aj jarné, u Baťu nemali dokopy nič detské, chystám sa teraz omrknúť mesto
foto si stiahni nejaké z netu 😉

pinocio
23. mar 2010

Dobré ránko,

na mňa už jarná únava sadá níííííííííííč sa my nechce, každý na paneláku umýva okná hádam idem aj ja

bzuco
autor
23. mar 2010

ahojte
pinocio...tak ked budeš vo švungu, príd aj k nám
mne sa tiež nič nechce
ale hádam si dnes aspoň na kuchyni a detskej umyjem kým bude malý na obed spať....ak potiahne tak ako včera - skoro 4 hodiny - tak stihnem aj tretie 😉

pinocio
23. mar 2010

ved aj ja budem umývať ked dám spať no idem ho vyvetrať do billi

pinocio
23. mar 2010

ozaj v kauflande je akcia na mlieko 3,5 aj 3,2 trvanlivé po 14,76 tj po0,49 centa ak škrečkujete ako ja

pinocio
23. mar 2010

kde ste čo ste išli to mlieko kupovať 😀

kasis
23. mar 2010

Ahojte,
tak mi po zapise do skolky, v polke aprila rozhdnutie, tak budeme cakat
Mne ide strasne pomaly kon, odkedy je nova verzia, sa mi nechce cakat 😒
Ali vy ako, uz je po chorobach?
Bzuco a Matko co, este teplotuje?
Ali ma dobre info 😀 , vcera som deckam prechodne topanky na stanici kupila, som aj mesto obehla, ale nejak ma nic nezaujalo a v Leveli ma vyberom a cenami sklamali. Ale tak som spokojna aj so zlavou 🙂 .
Matka mi na vikend sestra zobrala, tak som poriadila, ale uz mam zas to iste doma 😀

bzuco
autor
23. mar 2010

kasis...nie, neteplotuje, ale začína mi kašlať 😒 - ráno až taký dunivý kašel z priedušiek mu šiel...
a v leveli som aj ja bola pozerať a tiež nič moc - a ceny dosť vysoké 😝

alami
23. mar 2010

ja som bola včera v tom oproti soc.poisťovni, ale jarné detské mali len z vlani, nové ešte nedostali, ani nevedia kedy dostanú,len keď prídu, budú tam 😅 😀 robí tam pani z mtčk, tak som sa pýtala

my sme teraz zdravotne v pohode-sa zdá-klop klop klop 😅

bzuco
autor
24. mar 2010

ahojte
tak my dnes začíname smutne ☹ - ráno nám zomrela babka...ale už sa chudina aspoň nebude trápiť ☹ 😢
a s malým musím ísť k dr. - prekašlal celú noc, skoro nič nespal a nádchu má takú, že mu nestíham utierať soplíky