Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
3. aug 2009

kedy máš zubárku???????? o koľkej

ivca82
3. aug 2009

Veď kto by sa na to pozeral, radšej ideme a hotovo, ale jeden čas to bolo tak, že bol doma ja sobotu aj v nedeľu, tak išli sobotu od rána do obeda s malou niekam a ja som aj poriadila aj navarila, keď sa naspali išli sme niekam, v lepšom prípade až do nedele, a večer sme už nestihli rozhádať a v pondelok vegeeeeet 😀 😀 😀

ivca82
3. aug 2009

Ráno, pôjdem o nejakej siedmej z domu, lebo tam zase strávim 2 hod. v čakárni a pol hod. dnu 😖

alami
3. aug 2009

tak to stíhaš potom do mtčk na obed 😉 lístok máš týmto na zajtra orazený 😀

ivca82
3. aug 2009

😀 😀 😀 to pošlem MM, ja sa najem hocičoho 😀 😀 😀

alami
3. aug 2009

vezmeš mu do "kandličky" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca82
3. aug 2009

😀 😀 😀 a poviem, že som ja navarila a nabudúce že "maminka, a keby si tú fajnú sviečkovú uvarila, čo si minule?" 😀 😀 by som dopadla 😀

alami
3. aug 2009

tak vezmeš zase kandličku a zase ti dám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nie, ale v pohode si príď aj dnes večer zobrať....., alebo ti dám cukety, to zbúchaš rýchlo nejaké italiano zuketto, hm????????

alami
3. aug 2009

ježiš, to je zas hodín...idem ja makať....pa

palculienka19
3. aug 2009

cuketové placky napr.---fajka

palculienka19
3. aug 2009

alami, aj ja čakám na spln, sme ako vlčice 😀 😀 😀

pinocio
3. aug 2009

ale ste stihli kšeft ja som uspala spevavca, tie okná umyjem ked dorobia ten takodrom ešte vidieť dnu a slko toľko nepáli 😀

pinocio
3. aug 2009

vlčice vraj, ale sa chystáte na gribky 😀

palculienka19
3. aug 2009

http://www.zverokruh.sk/lunarny-kalendar/-najbl... spln bude vo štvrtok, tak hurá cez víkend na huby

ivca82
3. aug 2009

Palci aká fajka????? 😅
Ali ak ti bude zajtra búchať na bránu strapatý a hladný chlap, tak keď sa mu bližšie prizrieš bude to MM 😀 😀 😀
Ja nečakám na spln, lebo vtedy nemôžem spať a ani malá, tak budeme zase ako mechom udreté 😝

ivca82
3. aug 2009

S hubami mi to úplne vyhovuje, v sobotu bude oslava na horárni, a kým budú chlapi piť, ja so potichučky odoberiem na huby 😀 😀 😀

palculienka19
3. aug 2009

aj natka spí, tak idem tiež niečo
jasne hríbky, ja nemám moc rada plávky, kuriatka stačí trošku, sem tam bedle, ale to tiež len raz za sezónu mi stačí, ale hríby sú super čerstvé, alebo na kyslo 😀

pinocio
3. aug 2009

neviem ako u vás ale ked som sama stihám viac poriadok mám, príde mm adom hore nohami iba čo zavadzia a podkíňam sa o neho

palculienka19
3. aug 2009

fajka- to tak malá volá fajnotku, mnamku 😀
ja spln zvládam, zatiaľ nevyjem 😉
ivi, a čo oslavujete??pochváľ sa, kam sa chystáte??

pinocio
3. aug 2009

aká gurmánka palci ja môžem všetky ale mm ten len gríb je gríííb

palculienka19
3. aug 2009

tak by sme si rozumeli 😉
no načo zbierať, ked mi to až tak nechutí, nech si vezmú druhí
a potom sa zbytočne načistíč do večera, a z mrazaiku to neni už ono, huby už nemrazím, iba čo to chuť skazí

ivca82
3. aug 2009

Palci ahááááá, no zlatá je 😵 a malá ide mať 10teho 2 roky, tak cez víkend urobíme oslavu na horárni, opekačka, guláš, pojdem s nou na huby, čučky, to ona tam zbožnuje 😵 😵 a brat má 3 dni po nej narodky tak sme sa dohodli, že to spojíme kým je sestra doma, lebo odchádza budúci týždeň zase, tak budem po dlhej dobe zase celá rodina spolu 🙂 😵

geegee
3. aug 2009

baby, nemate niektora naaahodou pozicat plazovy stan? Uz to asi nevyuzijem po dovolenke a tam by bodol. Jeden drazim, ale ak nahodou.... 🙂

alami
3. aug 2009

sviečkovica sa už opeká z každej strany na cibulke 😵 😀 nech len príde strapatý 😀 😀 😀 😀 hádam ho len spoznám 😀 😀 😀 😀 u nás sa nebúcha na bránu, u nás sa chodí ako domov, čo nevieš? 😀

alami
3. aug 2009

GG ja nemám

palculienka19
3. aug 2009

parááda, už sa isto tešíš dotuha,super, v dobrom ti závidím, ja keby som môhla tak sa presťahujem niekde do chaty na dva mesiace, nech vám to skvele vyjde 😉
ja idem ozaj niečo robiť, lebo som malej sľúbila, ked sa vyspí pieskovisko, tak pa

palculienka19
3. aug 2009

gege, plážový stan mám, požičiam rada, tiež som ho kupovala na dovču, ale tam boli všade kamene, príd si vziať, ale je fialový...nevadí???

ivca82
3. aug 2009

GG ani ja nemám, ani by sme ho nevyužili, ani nám nebolo treba.
Palci, ja by som tam tiež bola dlhšie, ale to by potom Ali nezvládala, keby jej MM chodil na obedy, on toho neskutočne veľa poje 😀 😀 😀

ivca82
3. aug 2009

Idem už tiež niečo robiť. Majte sa zatiaľ 🙂

geegee
3. aug 2009

palculienka, to je jedno akej je farby. Si zlata dik. Ozvem sa cez IP 🙂