Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
10. aug 2009

ja už zatváram tak ráno slniečka usmiate 😀

natalschen
10. aug 2009

dobru noc....

bzuco
autor
10. aug 2009

dobrú..

pinocio
11. aug 2009

Dobré ránko 🙂 😀
vnoci pršalo aspoň podľa cesty v baničnom, stále pod mrakom
alami - máš poliate aký stav je uvás

kávičkujem a teším sa,hlavu mám jak papiňák

ivca82
11. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Bzučka všetko najlepšie k meninám prajeme aj s Boukou 😵

pinocio
11. aug 2009

všetko naj naj zuzana
ivca ešteže si pripomenula ja do kalendára pozriem sem tam

alami
11. aug 2009

A to mám akože kedy stihnúť prečítať, baby, však sa kroťte 😀 😀 😀 😀 😀 to si nechám na dlhé zimné večery sa mi zdá 😀 😀 😀 😀 😀

my sme večer grilovali - pohodičkááááááááááá - a trojkolka už letela dole schodmi do kotolne - Oli sa na nej chce voziť strašne, takže sa celý čas o ňu bijú! No otras, ..a Lukáš ten raz hore na ňu, raz dole, raz ju tlačiť , raz ťahať....myslím, že nás ešte počká - na rok 😅

alami
11. aug 2009

Zuzka - bzučka - všetko najlepšie k meninkám, krásny meninový deň - aby ti dnes štátnicové otázky sami skákali do hlavy 😉

bzuči - tie lieky na chuť do jedla - volá sa to Peritol.

alami
11. aug 2009

prečítané
za kuny dík 😀 😀 😀 😀 a vy to fakt strieľate? 😕
patizóny, cukety - nech padnú na úžitok, kludne aj na budúce 😉
natali - tie linky dávaš...no....blbo 😅 musíš mať otvorenú predávajúcu, alebo jej danú vec, nie len obrázok a vtedy kopíruj link
u nás prší teraz - takže super, tráva mi už žltla....no a vypestovať trávnik - žiadna sranda - nebola by som rada, keby teraz vypálilo slnko a polievať 800m2 - no.... 😖 som tam zabila predvčerom hodinu len taký fukot a to som len tak zľahka poliala

pinocio
11. aug 2009

alami tak kup ešte bicykel kuk sem
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

pinocio
11. aug 2009

ak sa nechte utierať prach 😀
http://www.mimiaukcia.sk/aukce.php?id=1229128

leyuska
11. aug 2009

Ahoj Ali, minulý týždeň som ani nestíhala ísť na net. Z jednej noci som tu mala deti na 5 dní. Bože, ako ma bolela hlava 😠 😠 😠 . Stačí mi to jedno moje. Keď je sama, krásne sda hrá ani neviem, že ju mám. Ale keď boli tri, všetko opakovala, kričala. Boli sme si opekať na Podsuchej, ale dážď nás vyhnal, potom sme boli na Vlkolínci na tých dtrevených preliezkach, včely a osy nás vyhnali, ... 😠 😠 😠 😠 . Super týždeň. V sobotu sme bolý celý deň na Belanských gancoch. V nedeľu v Bojniciach. No, lenže už sa mi nedajú nabíjať baterky do foťáka, nemal mi ich kto ísť kúpiť, tak som fotila cez mobil, potom nahodím nejaké fotky. No a už za chvíľu budem zarezávať v škole - práci. Ešte musím k tebe dobehnúť, ale asi až budúci týždeň.

bzuco
autor
11. aug 2009

ahojte

dakujem za blahoželania 😵

ja som bola ráno na krvi - tam ma zasa vycucli....jojooj ako to ja nemám rada...to už radšej zuby vŕtať

mirka a bola som v Lidli a mali zrkadlo 😅 čo ste včera kvôli nemu pol slovenska prechodili 😅 😅 😅 a aj tie poličky, čo natali kúpila poslednú 😅

alami
11. aug 2009

pinoci - máme bicyklov až až 😉

ley - a ja kde sa túlaš. Príď tento týždeň, alebo posledný - jáj, ten už si v práci čo? Lebo od 17teho má MM dovolenku, zuvažujeme dovču na dolniakoch , alebo výlety...ešte sme sa nerozhodli, ale tak či tak doma nebudeme

pinocio
11. aug 2009

ja že ak nemáte aby sa nebili

andy271
11. aug 2009

prajem dobre ranko..
nam nejde voda..
som teraz zistila.. 😠 😠
Som zvedava ze dokedy..
A pritom ani nic nehlasili... 😖 😖

bzuco
autor
11. aug 2009

pinocio...u nás je to tiež tak.....staršia sa vždy musí hrať s tým, čo chce malý.....a najlepšie sa jej vozí na jeho motorkách, odrážadlách - čo na tom, že sa tam ledva natrepe 😅 😅 😅 ...a už mu jedno aj zničila.... 🙄

pinocio
11. aug 2009

Mirko je dnes nesvoj už mal speť a ništ, boli sme aj na balkona pozerať autá to sa mu najviac páči

andy271
11. aug 2009

riadne leje teda...

ivca82
11. aug 2009

Andy ani nám nejde, hlásili ráno, okolo 7.45, som akurát riad umývala, tak som si akurát všimla, našťastie ostalo ešte čosi s nedeľe s obeda, tak len ryžu uvarím a rezance do polievky 😀

andy271
11. aug 2009

neviwtw mi niwkto poradit kde by som si
mohla vytvorit kalendar s mojich fotiek..
Ale na nejakej ceskej alebo svk stranke..

ivca82
11. aug 2009

Malá sa mi ráno zobudila o 6.15 a teraz je nervózna ako sto čertov, ani vonku ísť, tak som vzdala už všetky hry čo ma napadli a pustila som dvd, a aj to sa nám nejako kazí, som musela trieskať po ňom aby vôbec zobral dvdčko 🙄

andy271
11. aug 2009

ivca..
No to my sme este spali..
😀
A do kedy..

ivca82
11. aug 2009

Andy, som to volakde už videla, robila, ale musím pohladať či to ešte nájdem 😉

andy271
11. aug 2009

to co za hatlaniny som napisala... 😉

ivi..
ale pochopila si ma.. 🙂
Dakujem..
Inak pekna fotka..

ivca82
11. aug 2009

nepôjde pokiaľ niečo nedorobia,ale to ak robia na konci ulice, to im zvyklo tak do 13.00 trvať, niekedy aj rýchlejšie, ale keď prší, pochybujem, že budú dlho robiť 😀
toto som robila minulý rok, jednoduché ale ja by som ťažšie asi nezvládla 😀 http://www.vlastni-kalendar.cz/sk/

andy271
11. aug 2009

Aha..
Dakujem ..
A co robite?

ivca82
11. aug 2009

Malá pozerá rozprávku a vyjdedá chrumky, ja som si akurát kávu spravila a idem knihu čítať, my sestra v predstihu k narodkám dala 😵 Vy čo? To ste len teraz vstali?

andy271
11. aug 2009

ivi..
A da sa to tam aj nejak upravit..

ivca82
11. aug 2009

Juj, mať doma auto, tak som už u našich, by sa hrali s malou, keď prší, tak môj ocino do roboty nechodí, trochu by som si oddýchla 😀