Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
2. sep 2009

GG ja keď budem veľká, tiež pojdem na takú dovolenku 😅 😀 😀 😀 😀 😀

geegee
2. sep 2009

ivca, skusam dat na picasaweb, ale asi to potrva 😀 Este som tam nic nedavala 🙂

mirka
2. sep 2009

no baby, super fotky 🙂 laura sa dnes pol dňa pýta, kedy ide do škôlky, všetky deti v okolí už nastúpili (tie väčšie samozrejme a rovesníci) dúfam, že na budúci rok ju zoberú, lebo bude rodeo 😀

alami
2. sep 2009

ozaj a ty čo ideš s ňou robiť od 3 rokov???? ideš do roboty? kde ju dáš?

geegee
2. sep 2009

Mirka a pri efekte si skusala skolku?

mirka
2. sep 2009

doma ostávam, mám ešte rok denného štúdia, takže tak, GG, práveže nechceme. aby išla inde do škôlky, iba na roveň, bohvie, kde budem robiť, tak nech sa netrepeme úplne odveci

ivca82
2. sep 2009

Ali však mal povedať akú chce 😝 hlavne že v IT mu nerobilo problém vypiť kávu s mliekom, teda macchiatto s ml.penou, ale aj tak.
Mirka ozaj, teraz ako keď ti ju nikam nevzali a ty by si chcela do roboty 😕

ivca82
2. sep 2009

GG to sú sa tam nejaké rámiky dávajú, či čo to je? 😅

geegee
2. sep 2009

ivca, tam sa davaju fotky len 😉

mirka, mne kamoska vravela ze do efektu by este matuska zobrali, tak uvidim - neviem sa rozhodnut ci ho nechat doma ci co 🙄

mirka
2. sep 2009

ivča, ja som mala prihlášku len na roveň, inde som sa nebola pýtať, takže som to potom ani neriešila, aj tak budem doma, tak malá bude so mnou, keby ju vzali, bola by som rada, mala by som viac času na učenie, ale keď nie, tak nezabijem sa
nabudúci rok to už budeme intenzívne skúšať

leyuska
2. sep 2009

Gratulujem oslávencom 🙂 😉 .
Prváčikom, nech ostane taký úsmev ako na fotočkách po celý rok. Mne už po dnešnom dni v škole zamrzol 😠 .
Sranda, dnes, keď som šla do škôlky po Lejku, tak jedno dievčatko taaak straaasne plakalo a ja že už nechce chodiť do škôlky. A ono, že nechce ísť domov zo škôly 😀 😀 😀 . Tak ho mama musela ťahať zo škôlky šmykom 😀 😀 😀 . No to je extrém. Moja Lejka chvalabohu v škôlke v pohode. Myslela som, že bude plakať, dostala druhé učiteľky.

januska191
2. sep 2009

ahojte kocky, mozem sa vas opytat? neviete nahodou ci sa tu v meste niekde cvici aerobik, alebo take nieco? nie fitko, v telecvicni... viem, ze dakedy bol v orlovni, ale teraz uz neviem.... potrebujem da trosku postavu do poriadku... vopred dakujem

bzuco
autor
2. sep 2009

mirka....ak budeš mať roobotu, musia ti ju zobrať do škôlky...a ak nie, treba ísť ya pažítkom na odbor školstva a vydupať si to...aj tá denisa čo má miška tiež tak bola

baileysa
2. sep 2009

ahojte,

oslavenkyniam bzuckovi a ali vsetko naj k dnesnemu sviatku 😵 nech aj dalej rastu do krasy 😎
ta kedy to stretko??? 😕

a prvacikom skolkarskym aj skolackym gratulujem, ze to tak uspesne zvladli, su hrdinovia 😉 a mamicky samozrejme tiez 🙂

gg, vitaj naspat z dofce 🙂

geegee
2. sep 2009

bai, dik 🙂

Na fotkach sa este pracuje. Maturujem nad tym 😀

januska, aj ja mam v plane zacat so sebou daco robit, ale ja zase len cinky a stroje 🙂 Pred dovolenkou sa mi nechcelo, aj tak by som vela nezachranila uz 😀 Takze aj ja sa pytam na nejaku posilnovnu. Viem len o tej na Klacne...

bzucko a alami, vsetko najlepsie, a ja, poznacena navratom z dovce zelam hlavne veeeela pozitivnej energie 🙂

baileysa
2. sep 2009

januska, neviem poradit, ze v ktorej telocvicni, urcite sa nieco cvici v starej sportovej hale na plavisku, aj na gympli mali minuly rok oznam, ze robia cvicenie pre zeny... hore na namesti sa cvici tae bo, inak neviem...
gg, posilnovna je aj pri bille, aj v banicnom, tak asi na klacne mas najblizsie 🙂

natalschen
2. sep 2009

ahojte.... no ak prvy den v skolke celkom usiel - vsetci prezili, takze uvidi sa najblizsie 2-3 tyzdne, potom budem vediet, ci sa jej tam paci alebo nie, pani ucitelka povedala ze neplakala a ze na 1. den to bolo dobre 😅

natalschen
2. sep 2009

alami..... zajtra mozte prist s tym vyfukom - MM je doma, takze vam to zajtra moze spravit, tak sa ozvite

mirka
2. sep 2009

GG, kráááásne fotky, kde ste to boli? chlapci sú krásni 😵

geegee
2. sep 2009

mirka, Zaton, pri Zadare. Pre deti super 🙂

bzuco
autor
2. sep 2009

GG...fakt krásne fotky
a aká si štíhla...super...ja tie svoje kilečká neviem dať dole 😔

geegee
2. sep 2009

bzuco, ze stihla 😀 to som naschval vybrala taku fotku 😀 Inak mam este asi 4kg, preto chcem cvicit...a brucho take bleeeeee 😀

bzuco
autor
2. sep 2009

aj ja mám 4 😝 😝 ...a brucho 2x bleeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

geegee
2. sep 2009

nieze by som bola zla, ale tesi ma to... ze nie som sama 😀 😉

bzuco
autor
2. sep 2009

😀 😀
ale po druhom to ide dolu akosi ťažko...pri malej ani neviem ako som schudla, dokonca som mala menej ako pred otehotnením...a teray sa to na mne drží ako kliešť 😠

alami
3. sep 2009

Ahojte, bzučko dík, ja som sa nahľadala a nič, včera som nohy v meste zodrala a kúpila som. Bože, kým sme my včera všetko čo bolo treba zohnali, som mala ísť do papiernictva a všetko by mi na pult vyložili, ale MM nie, že do tesca...ty koky a tam hľadaj 😖 na porazenie, aj tak nemali všetko, tak ešte do hypošky.... 😝

natali, ja som ti aj zabudla odpísať na sms, prepááááč....MM chce TM dnes ráno auto podať, išiel zaviesť Oliho a že zanesie...ste už hore?????????????????????? 😅 😅 😅 😅

tak prváčika som si prvé ráno vychystala 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ďakujem ešte raz za VŠETKY gratká 😵

ivca82
3. sep 2009

Ránko tetušky 🙂
GG, Bzučka, ak vás to poteší, mne po prvom hneď 4kg ostali 😅 😀 aleeee, včera som si vyskúšala gaťe čo som kedysi nosila a som ich aj zapla a dokonca by som ich aj nosiť mohla bez strachu, že mi odletí gombička alebo horšie 😀 😀 len to boli také, čo sa mi po praní trochu roztiahli a opasok bol nutnosť, ale aj tak 😵 😀

ka77ka
3. sep 2009

ahojte...tak terezka uz 10 min.sedka v lavici. 😉 🙂
ali...a co ste tolko kupovali?..lebo ja uz som dost veci aj cez prazdniny pokupila...par veci jej este treba, ale to skocime na bud.tyzden.

ja mam doteraz 5 kg navyse...takze nestresujte 😀