Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
19. nov 2009

ivi ja som sa nebal ... 😎

geegee
19. nov 2009

Kupila som 2 kombinezy Matuskovi - tu cervenu a este taku modru tensiu. NOhavice H&M take pohumovane podsite flisom na sankovacku, teplacky a Tomovi oteplovacky a zateplene gate. A v Quelle som overal zobrala, lebo ako poznam svoje deti, budu opakovat jeden po druhom, teda maly po velkom a budu sa smykat po zadku na snehu, tak nech nema sneh na chrbte 🙂 Ale neviem, ci som dobru velkost zobrala 86/90. Mali aj mensiu, ale doma mam 80/86 a to je ltt, tak som sa bala brat malu, aj ked tieto su nejake vacsie 😒 Ale zo sekaca mam strasnu radost 🙂 Take nakupy mam rada 🙂

bzuco
autor
19. nov 2009

gg...tú modrú čo bola hned vedľa tej červenej? taká svetlučká? - aj tá je pekná 😉
a k overalu - radšej väčší ako malý, to sa potom v tak aj zle pohybuje...a ak bude zima ako toho roku, bude ju nosiť ešte v marci 😅 ...ja mám tiež pre malého väčší, ale rukáv má gumu, to sa nahrnie a nohavice podohnem nejaké 2-3cm

geegee
19. nov 2009

no ja budem podhynat aj 7cm 😀 Ale rukavy su dobre...skoro 😀 Tie ani nebudem ohynat.

bzuco
autor
20. nov 2009

ahojte

to čo za hmla a kosa???!!! 😝 😖 😖 😖

leyuska
20. nov 2009

Ahojte, kde ste? ☹ Co ste vsetky v sekáči? Musím sa aj ja ísť pozrieť, keď ste tam dobre naklúpili 😀

bzuco
autor
20. nov 2009

ahoj ley
boli sme sa troška von vyvetrať, nech lepšie malý spí 😉

ivca82
20. nov 2009

Ahojte, no mňa dnes hlava bolí, včera to isté, no ešte hádam zajtra a budem mať zase týždeň pokoj 😖 Som išla dnes okolo toho sekáča, ale bolo zatvorené ešte, tak som len cez výklad nakukla a vyzeralo to tam fajn 🙂

bzuco
autor
20. nov 2009

ahoj ivuš...čo ten šálik? 😉

ivca82
20. nov 2009

Bzučka, boli sme bez auta, dnes ho konečne opravili, odišlo nám ložisko, zajtra alebo v nedeľu by sme skočili poň ak budeš doma 🙂 Ešteže na nás myslíš 😵

bzuco
autor
20. nov 2009

ivi..ved ja ťa nenaháňam 🤐 ....len že ma už ruky bolia, čo ho toľko držím 😀 😀 😀 😀
ok, tak ked budete mať cestu, cinkni 😉

natalschen
20. nov 2009

ahojte.... aky sekac myslite? podelte sa o info aj s likavkou chudobou 😀 😀 😀 , nech sa zase osmrncneme do niecoho noveho 😉

pinocio
20. nov 2009

ahojte,
mm v nočnej konečne som sa dostala aj ja k PC zas nákupná mánia aj ja sa potrebujem ohodiť a darčeky na vianoce máte ja ešte nič to sa na mňa nepodobá no mm už aj zabalil aby som nekutrala 🙂

alami
20. nov 2009

😀 😀 😀 😀 aj ja to tak robím - zabalím a nemusím sa báť že niekto niečo nájde 😀 😀 😀
ja už čosi pokúpené mám, ale nie veľa 😖

bzuco
autor
20. nov 2009

pinocio...ak ťa to poteší, tak ani ja nemám nič 😝

ale ved času dosť.... 😅 ...ale vidím to tento rok poskromnejšie ☹

ivca82
20. nov 2009

Bzučka veď ja som rada, ale kľudne ho polož aj niekam do skrine, nech ťa ruky toľko nebolia. Zatiaľ sa nestresujem pre darčeky, asi preto, že už viem čo komu a postupne kupujem, dnes nám prišiel najhlavnejší zo všetkých darčekov, sánky, takže už keby som aj nič nestíhala, malá bude aj tak šťastná 😵

ivca82
20. nov 2009

Inak ak niektorá ešte potrebujet sánky ako darček, kúpila som cez MMB nové s poštovným na dobierku za 44€ veľké aj s operadlom 😉 Ali ešte raz vďaka za link, inak sú fakt pekné, akurát na pošte boli radi, že ich už beriem preč, im tam zavadzali 😀

ivca82
20. nov 2009

Oprava nie cez MMB ale cez koňa 😝 😀

alami
20. nov 2009

na našej pošte je so všetkým problém 😒

pinocio
20. nov 2009

času dosť no ak ja spamätám 24. tak radosť a to som zredukovala darčeky len na deti ostatok je bez

majussa21
20. nov 2009

Ahojky.
Ako tak citam tak poniektore uz nakupujete darceky aj ja som uz zacala co u mna nezvyk lebo tiez vsetko nakupujem tyzden pred.Pre malu uz mam som v draciku stravila vyse hodiny ale oplatilo sa.A nieco som objednala tento tyzden v Quelle tak dufam to stihne dojst..
S tym zabalenim darcekov to je dobry napad aspon uz nemoze kutrat.
A ten sekac ste aj mna navnadili pojdem kuknut len neviem kedy.Teraz som v praci a tak ma uz lame spat vsade ticho ale radsej nech je tak ako by sa malo nieco zhrmiet.
A k tym psom to je tazko ked mu stale uteka ale ved zavolat si mohla anonymne by nevedeli ze kto volal.Aj moj mm je velky psickar a ja mam rada psy ale to je vsetko a aj nedavno mi zahlasil ze v decembri donesie rotvajlera no skoro ma piclo uz len toho ze su to len predsudky ludi a blaboty.Tak som sa s nim vyvadila tak ze dobermana no jedno lepsie ako druhe tak len cakam kedy s tym zasa na mna vylezie.

geegee
20. nov 2009

ja nemam na Vianoce este ale tada zhola nic 😎 😀

majussa21
20. nov 2009

No tak ale aj predstava co chces je nieco.
Este som sa vas chcela opytat ci nemate niektora skusenosti s obhryzanim nechtov lebo mala si zacala a ja uz som z toho zufala ani lak nam nepomohol a pritom to nikto nerobi z rodiny kde to videla keby si len palce cmulala ale ona obhryza 😖

geegee
20. nov 2009

majussa, ja nemam ani tu 😀 akurat mam kupon na 10€ zlavu vo Fann parfumerii 😀 Tak asi vyuzijem 😀

majussa21
20. nov 2009

No to teba vyuzit a ani detvakom este nevies co chces kupit?

geegee
20. nov 2009

nie, ani tym...asi kupim, co mi frnkne do nosa 🙂 Ale uz sa zacnem zamyslat 🙂

majussa21
20. nov 2009

Ja ked som zacala pozerat katalog dracika tak som sa nevedela rozhodnut ze co jej kupim a mozno jej nieco dam ja na narodky co bude mat v marci lebo som jej toho moc nakupila a este ked dostane od jednych druhych detkovcov..
No nic idem vypnut pc lebo nejak melie z posledneho nech si trochu oddychne ked tak vrci 😝
Tak bru noc..

pinocio
21. nov 2009

dobré ránko,
máme náročnú noc za sebou ,Mirko o pol noci kolika , tak sme koncertovali hodinu, ani neviem z čoho
dnes to budeme dospávať všetci
pekný deň

ivca82
21. nov 2009

Ránko tetušky, Bzučka, tak dnes sa nezastavíme isto, MM robí až do večera, takže zajtra 😅

bzuco
autor
21. nov 2009

ahojte

ivi..oki... 😉