Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
11. aug 2009

ivca..... OK, zajtra info o kanaloch osobne, nech si ti nasi MM medzi sebou vydiskutuju potrebnost poronokanalov a analov.... 😀 😀 😀 damy prepacte mi tu vulgarnost 😀 😀 😀

natalschen
11. aug 2009

alami...... vraj najlepsie meisto na SVK na dovolenku s detmi,si pisala ze planujete, kamoska tam bola a chcu tam chodit kazdy rok, pred penzionom velka zahrada s peiskoviskom, hojdami a pod. a asi aj grilom

http://www.iubytovanie.sk/data/att/613_detail.jpg

to ako skusam davat linky 😅

natalschen
11. aug 2009

baby sorry.... mne to fakt nejde inak s tymi linkami, otvorim, dak kopirovat adresu obrazka a ale vzdy prilepi len fotku, som asi fakt blba.... 😒 , naco mi je VS ked neviem taketo zakladne veci

natalschen
11. aug 2009
natalschen
11. aug 2009

baby...ak mate zaujem, mame vela peknych DVD rozpravok - krtko, vcielka maja, kacer donadl, misiak mickey, goofy, no pockaj zajac, toma jerry a vela inych, nase emka kuka spominany minimax u mojich rodicov v banicnom a doma kukame len rozpravky, ten minimax nam ani netreba, ak chcete, mozme napalit

bzuco
autor
11. aug 2009
andy271
11. aug 2009

natalchen...
ja sa hlasim ku tym rozpravkam.. 😀
MM ho chce naucit na rozpravky aby mal pokoj cez vikend.. 🙂

alami
11. aug 2009

natali - ďakujem, my už máme ubytko, len sa rozhodujem či ísť alebo nie

alami
11. aug 2009

ley - fotky nádherné 😵

alami
11. aug 2009

inak - kto neviete - body do DM sú platné už len do konca septembra

ka77ka
11. aug 2009

ahojte po dlhsej dobe... 😉
Zuzke prajem vseetko len to najlepsie k dnesnym meninam.
vcerajsej oslavenkyni Barborke, a zajtrajsej Gretke prajem tiez vsetko najlepsie ku 2.rockom, nech su zdravucke, stastnucke a nech z nich maju rodicia len a len radost. 🙂 🙂 🙂

ako sa inak mate???

leyuska
11. aug 2009

Ali- skúsim si dať fotky z Bojníc urobiť, uvidím aké budú, keďže je to z mobilu. Teraz je akcia na fotky.

ka77ka
11. aug 2009

ja som dnes prisla s terezkou z nemocnice, vcera jej vyberali nosne mandle.tak som rada, ze to uz mame za sebou.
inak sa mame fajn, z Elisky nam rastie poriadny nezbednik 😎 vsade jej je plno, uz len mat oci stale na stopkach.
nestiham vas teraz moc, pretoze MM ma cely mesiac dovolenku, tak sme stale niekde.

aby som nezabudla, gratulujem vsetkym tehulkam...bayleise, domceku...nezabudla som na niekoho??? 😉

pinocio
11. aug 2009

😠 mňa trafí - musím frčať na nákup aj s mamou dík za info
natalschen - ide to dobre s link mne to nešlo neviem prečo aj mm krútil hlavou asi pc štrajkovalo

no a ten oddych čo som chcela tak velké kulové odrmala som si to pekne s Mirkom do 19.00

pinocio
11. aug 2009

ozaj a prečo rušia tie body nevieš, bude dačo nové

natalschen
11. aug 2009

ahojte, to fakt rusia tie body? aj ja musim frcat na nakup 😨

natalschen
11. aug 2009

andy...... spisem cely zoznam rozpravok a poslem do IP, potom si vyberies, inak je to fakt na nezaplatenie, pustim rozpravky a mam 2 hodiny pokoj- ale iba od starsej, musim aj mladsiu cim skor naucit na ne 😀 😀 😀

pinocio
11. aug 2009

to moje malé už teraz závislé od tv ako jeho tvorca, ináč mm 😠 😠 😠 dal takú vývrtku

natalschen
11. aug 2009

aky mate nazor na toto? hudba buducnosti alebo zasa nejaky blud? 😕

http://www.babybazar.sk/pics/1152331_big_1.jpg

natalschen
11. aug 2009

prepacte, mne to fakt nejde kopcit ako to ma byt

doplnam info k obrazku:

ANIÓNOVÉ HYGIENICKÉ VLOŽKY: V prvom rade, šetria Vaše zdravie a peňaženku. Jedno balenie vám vystačí na 2-3 mesiace. Pocit, ktorý máte pri nosení je k NEZAPLATENIU. Vyskúšajte a presvedčte sa sami. Normal - 10 ks, cena: 4,75 Eura, Nočné - 8 ks, cena: 4,75 Eura, Intimky - 30 ks, cena: 6,5 Eura. 8 unikátnych vlastností aniónových vložiek „Love Moon“ 1. Pôsobia antibakteriálne 2. Nedráždia pokožku 3. Odstraňujú zápaly 4. Zlepšujú vnútornú sekréciu 5. Odstraňujú nepríjemné zápachy 6. Posilňujú imunitný systém 7. Pomáhajú pri únave 8. Neobsahujú chemické ingrediencie. Liečia zápaly, mykózy, hemoroidy,...Fantastická novinka, ktorá sa práve začína predávať na Slovensku.

geegee
11. aug 2009

natalschen ja sa hlasim na rozpravky Donaldove a Mickey Mouseove...akurat zhanam babu, co mi ma napalit Mickey Mouse Clubhouse 🙂

Mna chytila daka chripka, ci co. Potesi, tyzden pred dovolenkou 😠 😠 😠

natalschen
11. aug 2009

GG.... jasne, mam aj goofyho- to je ten pes s extra dlhym usami z ich partie, strasne krasne ujuka 😀 😀

ta chripka vzdy prijde tesne pred dovolenjkou, alebo na dovolenke.... vieme o tom svoje 😅

natalschen
11. aug 2009

GG.... nasad si hned 2xdavku echinaceovych kvapiek, k tomu zinok a vit C, 😀 do 3 dni by malo byt lepsie, o tom tiez vieme svoje

natalschen
11. aug 2009

k tym super vlozkam..... myslite si ze nejaka vlozka fakt moze posilnovat imunitu a pomahat pri unave? to je napustena marihuanov alebo co? 😀 😀 😀

pinocio
11. aug 2009

😀 neverím tomu - ja nebudem robiť šok spodným cestám dýchacím - liečia aj otlaky 😀

natalschen
11. aug 2009

nooooo, a mozno zabranuju tvorbe zubnych kazov len to este nemaju statisticky dokazane 😀 😀 😀

pinocio
11. aug 2009

😀 počula si otestovaní spodnej bielizne v kozme niekto z číny či odtiaľ- toto je z ruska dla obalu či kde

pinocio
11. aug 2009

najlepší je 8.bod . tak čo vlastne obsahujú ked tak zázračne liečia

geegee
11. aug 2009

aj mne tie vlozky nukal gyn. ...ja som skepticka k takymto zazrakom 😝

pinocio
11. aug 2009

možno je to dobré, ale viem ako to chodí u lekárov a dílerov, ja sa poznám mne tieto novoty nerobia dobre budem za sedláka