Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
11. aug 2009

GG.... tak to uz tie vlozky predavaju aj gyn-dr.? no pekne sme dopadli 😒 , a povedal ti dr. o nich nieco blizsie?

pinoci....a tu spodna bielizen v kozme co? ta ako ze im to tak nelieta ponad hlavami pri prezliekani a prani, alebo maju nejake 1-razovky? 😀 😀 😀 o tom som este nepocula 😕

natalschen
11. aug 2009

idem off, muz ma obhana, ze zhasiname, tak dobru noc, dnes neodpadnem ako posledna

pinocio
12. aug 2009

Dobre ránko,

natalschen - spodná bielizen 1ks na celí pobyt v kozme nezapácha netreba meniť 😀

dnes sa pokúsim dostať do obchodu, kočík musí vydržať tie bojové podmienky

ivca82
12. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Natali máš aj Mickeyho Clubhouse? GG prípadne nedá sa ti to dať napáliť 2x? Jedno pre mňa samozrejme 😅
Katka ahoj, tak ste si pretrpeli nemocku, ale keď už je všetko OK tak super 🙂 Teraz si užívaš kľuk keď máš muža doma, či sa už nevieš dočka kým nepôjde robiť? 😉 😀

Grétka všetko najlepšie a najkajšie k narodeninkám, nech si nadaľej dobručká a tešíš sa na bábätko v maminkinom brušku, a zdravučká a nech robíš rodičom len a len radosť 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂

ivca82
12. aug 2009

Ste tu ináč rozobrali svetovú novinku 😀 😀 😀 a vedci sa tak tešili keď to vynašli 😀 😀

natalschen
12. aug 2009

dobre rano vsetkym,

pinoci..... pevne nervy a este pevnejsiu konstrukciu na kociku ti prajem cestou do obchodu 😀 😀 😀

ivca....... clubhouse zatial nemam, ale mam este gumkacov - ak si na to pamatate spred 15 rokov 😎 😀 😀

alami.... ranny vtacik, kdeze si? a ci uz mas navarene, upratane, vesias pradlo ..... 😀 , ked vyrastiem, tiez budem taka sikulka ako ty 😀 😀 , co by som dala za to, mat tvoju nevyhasinajucu energy 😅 , kde ju beries? a ci to od prirody?

natalschen
12. aug 2009

pinoci.... a ta jednorazova spodna bielizen sa o tom mesacnom pobyte v kozme da este dat dolu? 😅 , ked je to take super-prakticke a netreba menit, neprirastie sa to tam? 😀 😀 😀 , by som to fakt chcela vidiet, ako to vyzera

ivca82
12. aug 2009

gumkáčov pamätám, samozrejme, moja oblúbená rozprávka to bola 😎 😀

ivca82
12. aug 2009

Malá mi ešte spí, neviem čo sa robí. 😕 Idem asi začať variť, som zlenivela v poslednej dobe 😅 😝

alami
12. aug 2009

natali - tu...tu.... 😉

alami
12. aug 2009

Grétočke všetko najlepšie, nech robí rodičom len a len radosť a tí nech jej za odmenu plnia všetky sny 😉 😀

alami
12. aug 2009

k téme vložky - skoro som sa dogrcala, keď som pozrela vo voľnej tému látkové vložky...nič proti eko maminkám, ale čo je moc to je moc 😝 (bai nečítaj) 😀

alami
12. aug 2009

nikto nechce?http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1224030 to tak Janke asi akurát, alebo aj Mirkovi? zlatá mikinka 😵

sonnya
12. aug 2009

pridam sa k vasej vcerajsej diskusii k tym vlozkam... tak aj mne ich nukal gyn. a aj my ich ukazal... su prijemne na dotyk (nieco ako Always sensitive) nie su "gumene" ale tiez tomu moc neverim... ale zas on to ponukat musi ved ma urcite za to nejaku proviziu od dilera a kedze sa tie vlozky este nepredavaju v lekarni...
Aj ked vas nepoznam vsetkym dnesnym oslavencom prajem vsetko najlepsie hlavne vela zdravicka 😵

sonnya
12. aug 2009

dufam, ze nevadi ze som sa prikmotrila k vasej diskusii aj ked este nie som mamina 😎

palculienka19
12. aug 2009

ahojte kvietočky,
vy ste fakt nezmary, ja nestíham sem nejako, cez víkend sme boli u babky na dome, a jej záhrada tiež plná kadečoho, tak ma včera trošku priklincovala v kuchyni, a tiež som nejaké darčeky už aj na vianoce aj meniny, aj kamoška malinké, ideme dnes kuknúť
kasis, bambino polievka perfišná, som ju práve navarila, superský receptík
ty kokso, látkové vložky???že pranie v práčke?? a potom aké pranie by nasledovalo??
bzučko porad mi please, ako dať povolenie k účasti na aukcii, stačí do mailu napísať??
GRÉTKE AJ OD NÁS PRAJEME VŠETKO NAJ, NAJ, K JEJ NARODENINKÁM, NECH JE STÁLE PLNÁ DETSKÝCH ŠIBALSTIEV, ZDRAVUČKÁ, USMIATA.

palculienka19
12. aug 2009

SONNYA, VITAJ U NÁS, SME RADI, ŽE DALŠIA NOVÁ TVÁR BUDE S NAMI!!!!!

palculienka19
12. aug 2009

čítam vás, body dávajú v dm teraz dvojnásobne, a musia sa využiť do konca septembra, asi chcú zvýšiť obrat,a tiež akkupujete kozmetiku l-oreal, majú 15 percent zľavu

andy271
12. aug 2009

Ahojte..
Ja som celu noc nespala..
Mam zapal mocovych ciest..
Je to dost na nevydrzanie..
Este mi ani lieky nezabrali.. ☹ 😒
Tak budeme cely den doma.. 😒
Hadam mi to do zajtra prejde..

geegee
12. aug 2009

ivca, napalim bud z nasich potom, alebo este od tej baby rovno. Ide na dovolenku, tak neviem ci to postiha 😉

mirka
12. aug 2009

ahojte,

sonnya vitaj v klube 🙂

boli sme v kauflande a stretla som Kasis s Maťkom 🙂

Grétočke aj my prajeme všetko najlepšie!!!! 😵

natalschen
12. aug 2009

ahojte, behala som po uradoch a mam zistene, ako to s tou pracou na materskej je, takze som zase o cosi mudrejsia 😀 😀 😀

sonnya....oficialne vitaj

natalschen
12. aug 2009

andy........ utekaj a lebo niekoho posl do lekarne kupit extrakt z brusnic.... najlepsi je CRAN-URIN - z kanadskych brusnic, stoji okol 350 SK, davaj 2 x denne, je najlepsi na infekty mocovych ciest a vela vela vela pit 😉 😉 , nech sa bacily vycikaju co najskor von

mam odskusane, davam to aj mmojich 2 detom ako prevenciu pred recidivami

ivca82
12. aug 2009

Ja len na skok. Andy ak potrebuješ aspoň brusnice, môžem ti doniesť keď malá zaspí 😉
GG bola by som ti strašne vďačná, malá to rada porezala, len to už nedávajú na našich 4och programoch 😀
Sonnya vitaj 🙂
Ali TM sa sťažoval MM že to čo za fotky na nete sú ako oni hrajú tú hru s pohárikmi 😀 😀

ivca82
12. aug 2009

A aj ja chcem recept na bambino polievku 🙂 😀

sonnya
12. aug 2009

dakujem za privitanie 😵

palculienka19
12. aug 2009

tak som opäť dnes tu, malá mi zaspala, nechápem ako skoro, dúfam, že nič nestriehne na nás

alami
12. aug 2009

ivi - hej? to už stihol? včera pozeral, tak že bude B. volať, či to aj on videl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

palculienka19
12. aug 2009

andy, tiež sa pripájam k brusnicovým tbl., máme výbornú skúsenosť, sú ozaj dobré na tieto veci s m.cestami
ivca, ja som do polievky podľa kasis nakrájala jednu cuketu, takú menšiu som mala, nastrúhala som do nej pol tekvice, dala dusiť na maslo, pridala jednu lyžicu vegety, a nechala povariť, prihodila som jeden väčší zemiak a ked sa uvaril, tak jedno ružové bambino, celé, mám plný päťlitrák, a je mnam, mnam 😉 😉

palculienka19
12. aug 2009

ozaj ivca, som ti ešte chcela že fotky super a tortičky nádhera, a aj si si slzy poutierala???že ked je už bouka taká slečna??
ja tiež už špekulujem, že aká torta, tie oplátky sa mi páčia, a ešte sa mi aj taká jahôdka páči, tak neviem, čo z toho, alebo obe, ale zvládnem asi len jednu 🙂