Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
17. sep 2009

ivi..
Dufam..
Od dnes kazdy den trenujeme doma..

Od vcera cvicim na stroji..
No po 15tich minitach tecie zo mna ako zo suda..

Hadam to bude stat zato..

avuka
17. sep 2009

ahojte,babule,neviete mi odporucit v RK dakde dake cvicenia pre tehu? a ako je to s predporodnou pripravou?ja som povodne z pov.bystrice,tam byvaju kurzy kazdy tyzden a zadara (psychofyzicka priprava)...ako je to tu?vdaka 🙂

geegee
17. sep 2009

ahoj, avuka....ja som nasla len toto http://materskecentrum.ruzomberok.eu/pre-tehotne/

palculienka19
17. sep 2009

BABULKY, KTORé CHCETE KRESLIť, AJ NA SKLO SA TO SUPER HODí
IVCA, KUK....http://www.coloring-book.info/coloring/coloring...

aktivia
17. sep 2009

Ahojte

Palci a hubka ak chcete nakupovat s quelle a neviete aka velkost sadne drobcom tak to skocte do quelle shopu na podhore tam si mozte objednat obidva velkostne cisla a ktore vam sadne to si zaplatite a druhe mozete nechat tam, popripade ak nesadne ziadne nechate ich tam oba a este tam neplatite ani postovne.hodila

Avuka ahoj no neviem ci aj v tom MC su dake cvicenia, lebo kamoska sa tam pokusala dovolat aj tam bola ale nepochodila tak neviem ci u nas v RBK je take nieco.

Andy a aky mas stroj? ja mam doma bycikel stacionarny ale mne sa veru samej nechce potrebujem nejaku motivaciu a okrem toho ked sa uz prinutim tak sa mi maly zacne stverhat po nom a mam po byciklovani.

avuka
17. sep 2009

dakujem,geegee,tu anetku odtial poznam,sa skusim nakontaktovat na nu...a ak vas zaujima,tu je kopec omalovaniek a obrazkov z roznych rozpravok, moje krstniatko je velka nadsenkyna omalovaniek http://www.coloriez.com/coloriage.html

palculienka19
17. sep 2009

možno fitness california niečo robí, oni robia kadečo, len nejako som žiadnu stránku nenašla, skús si tam zavolať, avšak sú na kľačne, trošku od ruky

aktivia, no skúsim zajtra po hudobke tam vbehnúť, tak dík, ja som chcela bambino, to neviem, či je z quelle.
zajtra bavlnky nezabudnite, ma toť teraz napadlo, idem hned nastrihať 🙂

aktivia
17. sep 2009

no aj ja som dnes pozerala ci mam nejake bavlnky tak som dake nasla, ale dobry napad postrihat ich ja som chcela zobrat cele.

andy271
17. sep 2009

Aktivia
Ahoj..
Mna to tiez velmi netaha..
Ale potom mam dobry pocit, ze som pre seba nieco urobila..
Ja mam olpran taky ze fakt behas a nesedis..
A cvicim ked uz spi vecer a naobed ked este spi..
Lepo pri nom sa to tiez neda..

kasis
17. sep 2009

Ahojte,sme dnes na Luckach na kontrole s Jankou boli a vsetucko OK 😵
Avuka vitaj, pripravu na porod robi aj nejaka pani v Likavke,ale zabudla som meno, mozem zistit 😉
Ake bavlnky,co idete strikovat 😀 😉
Andy ja mam stac.bike uz v pivnici, iba sa mi po nom Mato stveral,tak sme ho tam dali,ze by som ho vytiahla 😀
Palci,Bambino a Quelle je asi to iste, teda Bambino je asi znacka a predavaju ju aj v Quelle 😉

ivca82
17. sep 2009

Avuka vitaj, ja neviem o ničom, ani som nikam nechodila 😅 a ten istý link mám uložený už dlhšie ale Palci mi našťastie pripomenula, že to vôbec mám 😀 len kto mi tlačiareň spojazní, máme ju už vyše pol roka, ale ešte to nikto nepozapájal, no hádam sa niektorý deň dokopem 😝
Kasis no vidíš, si sa zbytočne strachovala. Super, že je to už všetko v poriadku 😵 a idú lepiť asi levom hrivu, my budem na budúce zase koňom chvost 😀
Aktivia no ty si tu pekne dlho nebola, ako sa máte, nemám na vás ani v parku šťastie 😉
Bai a zbaudla som ti pochváliť bruško, ty si aj niečo pribrala? To ja som už pomali bola ako sud 😅

mirka
17. sep 2009

Ivča, nesúri, len hľadám, chcela by som aj porovnať ceny a tak 🙂

ivca82
17. sep 2009

No a môžem ísť žehliť, malá sa konečne rozhodla akú rozprávku chce pozerať 😝 tu prehadzujem dvdčka ako blbá a ona nie túto, levíka, zapnem leva, ona chce shrecka, zapnem tak že ona chce noddyho, zase že nie, tak som jej to vypla a vreskooooot, teraz pozerá madagaskar a pre istou je ticho 😝 😀

andy271
17. sep 2009

kasis..
Mne sa tiez nechce ale musim..
😉

aktivia
17. sep 2009

Ahoj Ivca no ani ja som vas uz dlho nevidela, v parku ste uz tiez dlhsie neboli lebo jakub ked vidi nejaku inu hracku aku prave nema tak by ju hned chcel a mne sa nechce zakazdym nieco riesit a vysvetlovat, ze to nemoze lebo neni nasa. 🙂

Kasis inac s tym byciklom dobry napad asi ho aj ja znesiem do pivnice, maly sa tiez po nim len stvarha a cakam kedy z neho spadne, len musim vypratat pivnicu lebo tam mame uz tolko veci ze nemozem riadne ani otvorit dvere.
Ano ideme lepit hrivu levovi ivca to uz dobre pozna. 😉

Inac neviete mi poradit, kde by som mohla objednat a dat spravit plienkovu tortu?

andy271
17. sep 2009

Aj ja uz rozmyslam, ze aku tortu,,
A kde ju dat urobit..
Ake mate skusenosti?

ivca82
17. sep 2009

Aktivia no tak to verím, mna tiež už sem tam poráža keď sa bije malá o hračky. Inak tú tortu viem zohnať, robí jedna baba z rodiny s LM 😉
Andy a ty chceš pre koho, pre švagrinú? To už ide rodiť?

ivca82
17. sep 2009

Andy a s čím skúsenosť? S tou tortou? 😅

aktivia
18. sep 2009

Dobre ranko

Ivca hej, tak to je super budem ju potrebovat priblizne za mesiac tak potom by som sa ti ozvala. Diki za typ.

bzuco
autor
18. sep 2009

ahojte

pinocio..nejdeš smerom na roveň?..treba mi ísť na poštu - mám tu 6 balíkov, čo musím poslať a potom do lidla malému po plienky...samej sa mi nejako nechce 😝

pinocio
18. sep 2009

ahojte,
mala by som ísť no varím a Mirko asi pojde spať no okolo 11.00 sa dostanem von

baileysa
18. sep 2009

ahojte 🙂

ivca, zatial som pribrala 2,5 kila, co sa celkom tesim, ze nie viac, ale myslim, ze teraz sa uz rozbehnem 😀

avuka, v mc byvaju diskusne stretnutia pre tehotky, dvakrat tyzdenne, zacne sa od novembra, budu byvat brusne tance aj pre tehotky, cvicenie pre tehotky je v stadiu vybavovania s cvicitelkou 😉

v tom kine sme nakoniec neboli, uz je pokazeny ten 3d pristroj 😠 to isto preto, ze som sem napisala, ze sa tesim 😔

geegee
18. sep 2009

ja som vcera hviezdila...som stratila kluce od auta 😠 Teda...prehladala som vsetky miesta kde som ich mohla dat ked som vystupila z auta a nikde nie su...tak asi vypadli niekde ☹

andy271
18. sep 2009

Ivca..
Tortu pre nasho maleho ked za dva mesiace ma narodky..
No chcem to mat pekne tak uz dopredu rozmzslam..

Inak prajem dobre ranko..
Ja som teraz vstala a maly este buva..
Hm.. 😒

Pojdeme do mesta..
Nechcete ist este niekto?...
Teta ivca?..

andy271
18. sep 2009

Tak teda my sme uz doma..

alami
18. sep 2009

chuťovka na obed - Lukáška som dala spať, ale vykrikoval o dušu, tak vojdem dnu - hovienka poroztierané po dlážke, radiatore, poličke....poutierané pančuškami a obliečkami na periny a na tom vysypaná kopa prádla z poličky, nehovorím o dverách a jeho rukách....
inak mám na stole práve super vypečené kurčiatko s ryžou a pečenými zemiačkami, mňam 😵

😀 😀 😀 😀 všetkým dobrú chuť k obedu 😉 😅

andy271
18. sep 2009

Alami..
A to uz je bez plienky?..
Dakujeme aj tebe dobru..
Mnam kuriatko..
My mame rezance s makom.. 😉

alami
18. sep 2009

my sme boli teraz na granadíre 2 dni a predtým buchty parené, takže už sa žiadalo masko

cez deň je bez plienky na spanie má plienku, len on si ju dáva dole, a hlavne ak sa doserká 😝

babky, potrebujem okrúhli chlieb, neviete kde predávajú???????????chcem robiť túto misu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=709 😵 😵 😵 😵

kasis
18. sep 2009

Ahojte,
Alami, fuha, to si mala teda riadne prekvapko v spalni,sa s tym musel riadne vyhrat, ked to vsade ponatieral 😕 .Gulaty chlieb pozri v pekarni oproti Kulture, albo aj tu v Likavke v pekarni mavaju 😉 . Ja som tu tortu uz tiez obzerala, len mi to nejak neslo do hlavy,ako to budu jest 😀
GG kluce najdes, mozno si len niekam zalozila 😉
Bai, to je pomaly vzd tak, ked sa na daco tesis a napises nakona, sa to pokazi.
Mato v noci reval a kopal nohami asi hodinu, nijak ho neslo utisit, normalne som strach dostala, lebo vykrikoval, nieco ako ujo ho berie, ale rano vstal vysmiaty.

kasis
18. sep 2009

Baby, to aj vase polovicky, skacu hned, ako im ich maminky zavolaju?
Ako chapem, ze je svora sama, ale to, ze MM videl tento tyzden deti v utorok poobede a vcera poobede, kvoli robote, to ju asi netrapi. Vcera vecer mu zavolala, ze potrebuje dnes poobede zaviezt do BA. Tak muz po robote hned ide do BA,vrati sa v noci, robotu si nechal na zajtra a v nedelu zas po nu takze z vikendu zas nic. To uz ma trosku naserinkalo, vlaky a busy asi nechodia 😠 . A toto pomaly kazdy tyzden nejaka hovadina, raz surne omalovat, potom hentam zaviezt,toto rychlo opravit a doma vsetko stoji 😠 .
No som sa vykecala, hadam trosku spalsnem