Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
3. sep 2009

kati - nám vraveli - nekupujte nič dopredu, aby ste blbosti nepokúpili, my vám dáme zoznam, tak dali - včera 😅 a čo ja viem čo bude dnes z toho potrebovať? nechcem aby povedala - ideme si napísať na zošity ktorý bude na čo a on nebude mať....
no a nemali sme ani túp peňaženku a papučky - takže kompletka.... 😅

ivca82
3. sep 2009

Baby čo idete dnes variť? Ja som ale totálne bez inšiprácie, nakonieč to skončí pri vypr. syre a hranolkách, ale to som chcela zajtra 😒

alami
3. sep 2009

http://varenie.nadhlad.sk/ingredients.php zaškrtni čo máš a vyhodí ti recept 😉 😀 😀 😀 😀 😀

alami
3. sep 2009

ja by som dnes mala niečo cuketovo-patizónové 😎
ivi a čo tak tkú domácu pizzu na plech? či ty to nemusíš? ja to mám rada ako obed, dám ti dobrý recept, alebo na tú plnenú papriku nemchceš? a máš na 2dni hotovo...

ivca82
3. sep 2009

Ja som chcela pôvodne špagety, ale som nebola včera ml.mäso kúpiť, tak nutná zmena plánu 🙄 Pizzu sme si robili v sobotu. A MM sa s toho nenaje, s tohto ma poráža, kopec jedál nevarím, lebo by sa s toho nenajedol, a dvojmo sa mi variť nechce 😒

natalschen
3. sep 2009

ahojte..... pekny den vsetkym

alami,,, my sme hore uz od 5,45 - teda spon ja, kym ranajky nachystam, obleciem, nakrmim emku a rezeme do skolky

pizaa - super vec, ja som robila predvcerom- bola skvela a hlavne hotova za 40 aj s pripravou 😀 😀 😀

ivca.... ja som dnes chcela perkeltik, super rychly - masko mam uz uvarene a zamrazene, takze len hodim na cibulku, zalejem mliekom a smotankou, necham prevret a za 15 min. je to hotove 😀 😀 😀

ivca82
3. sep 2009

Natali, ani perkelt neje, kopec vecí čo on neje, a potom že pestrá strava 😝 😀 😀 😀

ivca82
3. sep 2009

Už viem, kur. prsia a peč. zemiaky, a polievku ešte vymyslím, hádam cesnačku alebo vajcovú sa mi nechce nič, som sa už lenivá narodila alebo čo 😀 😀 😀

bzuco
autor
3. sep 2009

dobré ránko 🙂

ja už tiež skoro navarené - polievku som len z mrazenej zeleniny a do toho som zamiešala vajíčko a druhé máme perkelt s cestovinou....už len čakám kedy sa dovarí mäso, zahustím a hotovo, pôjdeme von 😵

alami
3. sep 2009

ja nakoniec kurča na paradajkách a paprike robím

baileysa
3. sep 2009

ahojky,

baby, juuuu vy ste ake sikovne, ze uz navarene 😅 ja mam zo vcera francuzske zemiaky, aj polievka by bola, len cakam navstevu, tak by sa asi este nieco patrilo, tak uvidime 😉 ale tiez som lenivka 🤐

gg, pekne fotky, chalani aki su veliki 😨 super, ze tam bolo tak dobre pre deti 🙂

alami
3. sep 2009

ja som zabudla fotky pozrieť, až teraz pozerám - GG - nádherné fotečky, museli ste sa mať úžasne 😵 😵 😵 😵 😵

ivca82
3. sep 2009

GG len teraz som fotky pozrela, to je kráááááááása, tak toto ukážem MM a na rok tam chcem ísť, to by bol raj pre malú 🙂 😵
Bai takže už máš navarené a my ešte len varíme 😀

ivca82
3. sep 2009

Som zabudla malú pochváliť, dnes už aj kakala do nočníka a včera sa 4x vycikala 😵 🙂

geegee
3. sep 2009

aj my uz organizujeme partiu na buducorocnu dovcu do Zatonu 🙂 MM sa zaprisahal, ze najskor tak o 5 rokov na to iste miesto, ale mam cely rok na spracovavanie... 😀
Ja dnes slepaciu polievku a slivkove knedle s makom....len mak sa mi pokazil v chladnicke, tak som poslala Matuska k svokre zobrat a uz tam kvasi 15 minut 😀

A pre Zatonove dovolenkarky: su tam aj 4* apartmany, maju aj klimu a internet a mikrovlnku a tie su rychlo rozchytane a na 4 clennu rodinu vychadzali v rovnakom termine o 10 000 viac ☹ A deti do 3 rokov maju v Zatone stravu zadara 🙂 Ja ked som to nasla, to stredisko, tak uz sa mi vsetko ine zdalo zle 😀 Ked by sa nudili na dovci decka, tak mame pokazenu aj my. Ale oni si to uzivali obaja 🙂 😀 😵

kasis
3. sep 2009

Ahojte,
Skolkari a skolaci super zvladli prvy den, nech im to pekne takto, fotky su krasne budete mat krasnu spomienku az mne skoro vybehli slzicky,ked som si predstavila moje deti ako idu do skoly
GG, fotky krasne, śte sa mali urcit fajn, krAsne prostredie, super more, no hadam ma tam moje detizoberu, ked vyrastu 😀 😉
Mama mi dala taku divnu tekvicu a neviem co s nou. Je asi 3kg, vrch je pomarancovy hladky a spodok zly hrbolaty, nenasla som ani na nete taku, iba male ozdobne, ale toto je ozruta 😒

kasis
3. sep 2009

Ivi, BArborke to pojde uz len lepsie a lepsie 😉 , este par dni a bude fajn.
Na noc som ja nemala velky problem oducit, lebo mi nic pred spanim nepije, takze to bolo ovela lahsie, odvtedy ani nehodu nemal v noci a nikdy som ho nebudila, iba on sa par krat pytal.
ZAto cez obed sa dost casto pocikal a pochopila som preco. Matko ma rad zeleninove polievky, petrzlen, zeler su mocopudne, tak pozor pri oducani na tieto zeleniny. Ked mame takuto polievku, dam mu ju radsej pospani.

mirka
3. sep 2009

babky zaváračky, robili ste niekto slivkový lekvár?

alami
3. sep 2009

nie a prečo? čo chceš vedieť? postup ako máš na sáčku na želírovacom cukre a máš to 😉

alami
3. sep 2009

ja dnes zaváram ringlóty a hrušky 😅

geegee
3. sep 2009

mirka, ja este len budem slivkac robit 😉
A zacala som zehlit. Ta kopa ma hadam 1 meter na vysku 🙄 🙄 🙄

alami
3. sep 2009

andy - žiješ???? včera som videla v tescu tie osuškové pončá čo si hľadala cena 85 - 120Sk!!!!!!!!!!! - ak je to ešte aktuálne

leyuska
3. sep 2009

Ali, dnes volala Denisa na ZUŠ ohľadom tanečnej. Otvárajú to pre detičky. Treba sa prihlásiť, čím skôr. My tam zbehneme autom po vyučovaní zajtra. Treba zatiaľ len rod. číslo dieťaťa. Lenže na tej tanečnej budú tancovať mamičky so svojimi detičkami 😀 😀 😀 . Tuho premýšľam, či tam idem. Náš šéfko ma poveril, aby som bola predsedom predmetovej komisie. Mala som toho dosť aj bez toho v škole. Neviem, ako idem všetko stíhať. Tak, ak chceš, prihlásiť ti Lukáška?

alami
3. sep 2009

vy idete s Denisou? a vieme kedy to bude bývať? a koľko sa platí?

leyuska
3. sep 2009

Ideme sa tam pozrieť, zistiť viac info. Bude to bývať poobede, ale neviem zatiaľ, ktorý deň. Uvidím, podľa rozvrhu, čo budem mať. Či mi to vôbec bude vyhovovať.

alami
3. sep 2009

kurnik, som nejak rátala že to bude bývať doobedu 😖 takto budem mať vždy problém čo s Olim 🙄 kedy pojdete? žeby som išla aj ja, alebo mi povieš info a podľa toho sa prihlásim, alebo ti dám r.č. a uvidíš....alebo....ja nevieeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

natalschen
3. sep 2009

ahojte.... nas druhy den v skolke zatial v pohode, ale vydychnem si az po 2 mesiacoch, tie su vraj vzdy knevyspytatelne kriticke 😅

alami.... to body je asi male co? 😉 ale ak vam je ta riflovka dobra, nechaj si ju aspon na behacku alebo co, my mame 3 , takze mne ju netreba, alebo ju podaruj, ak mas komu 😉

natalschen
3. sep 2009

andy asi uz odisla do popradu, vravela ze idu robt strechu ci co, tak idu radsje byvat tam, ak som to dobre pochopila

alami
3. sep 2009

natali - neskúšala som ešte, ale zdá sa mi malé 😒 riflovku som nechápala že čo? ako? čo? 😀 len Oli má bundičiek dosť, tak ti ju vrátim. ale dík 😉

natalschen
3. sep 2009

ok,

baby..... kto chce riflovu bundu zadara - starsi typ, odhadujem na cca.5-6 rokov - na behacku

http://www.babybazar.sk/upravitinzerat.php?id=1...