Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

baileysa
5. sep 2009

ahojky 🙂

ja som mala na navsteve kamosku z tn, na 3 dni aj s 10-mesacnou dcerou, tak sme mali prvy nacvik situacie po januari 2010 😅 😅 😅 😅 😅 😅 takze gretka sa zmenila na par dni na lezuna po 4, 😀 museli sme urychlene vyprazdnovat nocnik, lebo putal nemaly zaujem maleho dietata 😀 no proste ja sa uz tak tesim 😀 😀
ale nie ozaj sa tesim, ved aj to "uz" 10 mesacne babo bolo take malinke 😵

gg, podla mna bude matuskovi v skole dobre, ved on je na svoj vek fyzicky aj mentalne dost vyspely, takze to bude fajn, ja tiez ratam s tym, ze gretka ide o rok do skolky, a tiez bude mat akurat 3 roky 😉

inak palci a kasis, som rada, ze ani vas tajomstvo az tak nechytilo, som si uz pripadala trochu divna 😅 ale sa len potvdrzuje, ze sme kazdy iny a kazdemu ine vyhovuje 😉

baileysa
5. sep 2009

aha, este skolocka v mc, urcite by sme chceli, v auguste taky adaptacny program, iniciative sa medze nekladu 😉 na vsetko treba ludi, my 3 sme momentalne dost mimo, takze tento rok to bolo uplne nerealne, aj ked v smelych planoch sme to mali 😅

bzuco
autor
6. sep 2009

krásnu nedeľu - my dnes oslavujeme, tak nakuknem večer 😉

bzuco
autor
6. sep 2009

babyyy 😵 ...tak malý sa naučil rozoznať 1. farbu - modrú
papá také maličké cukríčky - ako PEZ a tam sú kadejaké farby, tak som mu ukázala, že chcem modrý a dal mi do pusy, ten čo som chcela....a teraz 5 minút na to mu vravím...dones mi modrý...a on doniesol na dlanke všetky modré cukríky čo našiel 😵

bzuco
autor
6. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6127002

mirka, ivi, bai...nehodí sa?

mirka
6. sep 2009

Zuzi, maťko zlatýýý 😵 😵 😵

ka77ka
6. sep 2009

ahojte. 🙂
Ali...nas rozvrh hodin:
pondelok:SJL,NAV,SJL,TEV
utorok: SJL,MAT,SJL,PRI,TRH-triednicka hodina
streda:SJL,MAT,PRI,ETV,HUV
stvrtok:SJL,MAT,SJL,VYV,VYV
piatok:SJL,MAT,TEV,SJL
a v utorok a vo stvrtok idu mat kruzok angl.jazyka.to uz som fakt zvedava, ako obsedi tu 6.hodinu. 😀

bzucko..martinko sikovny.len tak dalej. 🙂

ka77ka
6. sep 2009

tusim vsetky pozerate superstar 😉 nam nejde tv, tak mam smolu. ☹

geegee
6. sep 2009

boli ma brucho normalne pred zajtrajsim odchodom do skolky 😀

alami
6. sep 2009

Mňa tiež práve brucho bolí 😝 GG zajtra držím palce
kati - dík, môj má
AJ, SJ hrou SJ M
SJ hrou M PRI HV
SJ SJ M Obohatenie VV NV
TV TV AJ SJ SJ
INF SJ SJ M

tiež sa bojím tej stredy - 6 hodín, ale oni majú hodinovú prestávku na obed 11.25 - 12.25 je prestávka

natalschen
6. sep 2009

pinoci... som konecne zmerala ten rimsky hrniec - rozmery: dlzka 42, sirka 26 cm a vyska 18 cm - takze by to asi malo vyhovovat, je glazovany, ak posles mail.adresu, poslem ti aj fotky 😉

ka77ka
6. sep 2009

ali...takze vy mate AJ?a INF?...terezka na obed nebude chodit, v utorok a stvrtok jej dam vecsiu desiatu. 😉 a naje sa potom doma.
M obohatenie...to je co?

natalschen
7. sep 2009

dobre rano, vraj nas caka celkom prijemny teply september, no dnesnych 7 stupnov to moc nepotvrdilo 😅

pinocio
7. sep 2009

Dobré ránko,
kočandy ktoré idú do práce krásny deň, konečne som sa sem dostala Mirko má aj druhý zub prerezaný a ja kríže v kíbli zajtra skočím za" švagrom "nech sa na to kuk nevládzem ho na rukách držať, prváčikovia majú krásne rozvrhy dúfam ,že sa im bude aj nadalej páčiť

alami
7. sep 2009

Ránko.
Kati veď to som chela na porovnanie - Oli má aj AJ a INF a to obohatenie to je hodina kde sa budú dozvedať to, čo ich zaujíma - dinosaury, vesmír a čo len chcú

na obed som ho dala, lebo on je potom v družine - Až DO 17MAJú A CHCE TAM BYť, DNES ZASE, žE - A PRíĎTE NESKôR PO MňA 😅
Matúškoovi príjemný prvý deň v škôlke prajem 😵

ivca - ako bolo?????

ivca82
7. sep 2009

Ránko tetušky 🙂 cez víkend bolo celkom fajn, až na ten dážď v sobotu a následnú zimu 😀
Baby máte doma niektorá rozprávku Anabella - vianočný príbeh? Malá to pozerala včera a na konci rozprávky si myslela, že kravička zomrela asi alebo čo, lebo sa rozplakala, ale to bol hrozný plač 😔 😔 stále že kravička spinká, už neni ale dobrých 10 minút, som nechápala, že to tak pochopila a ja ešte, že aká super pekná rozprávočka pre malú veľké kreslené postavičky, zvieratká a pod. 😅

geegee
7. sep 2009

Tak Matusko odchod do skolky zvladol bez placu. Sice uz doma somral, ze jemu sa v tej skolke vobec nic nepaci a ze tam dnes nejde, ze az vo stvrtok :D Ale som ho nejako ukecala, po ceste vyjednaval, ze tam mam byt s nim, a ze ked nemam skolkarske papucky, ze ho mam teda cakat v satni a podobne 😀 Iste je, ze kym som tam bola, tak neplakal a co sa dialo potom, to uz netusim 😅

Zaujimave je, ze napriklad v Europe v BB sa sam pytal do toho detskeho kutika opatrovatelskeho. Mali tam zaujimave preliezky, bolo to farebne...sam tam chcel ist. A do skolky nie. Ked to porovnam, tak skolka je bez zivota - myslim z detskeho pohladu. Chybaju tam farby, nieco, co by dieta zaujalo asi na prvy sup 😒 Aspon sa mozem poucit, kym budem stara a dozijem sa vlastnej skolky 😀

ivca82
7. sep 2009

Ali čo depkuješ keď zase youtube? 😝 😀
Malá už zaspala, voláka je nervózna dnes celý deň, dúfam, že ju to po spánku prejde 😅
GG ale vedia sa tie detičky vynájsť, že vo štvrtok radšej 😀 😀 😀

alami
7. sep 2009

som to dlho nepočula 😉 a teraz som si zapla, tak že nech si aj iní zaspomínajú

andy271
7. sep 2009

Ahojte baby..
Po dlhom case pisem..
Este sme v PP ale asi zajtra uz po nas pride tata..
Uz som po operacii, tak sa citim celkom fajn..

Inak idete vo stvrtok do MC na tu hudobnu?..
Teta ivca ako sa mate?..
Co povies na strechu..
Este som nevidela..
Tak som zvedava..

geegee
7. sep 2009

Tak skolkara mame doma. Ze plakal tak priebezne 😀 Hodinku klud, potom si poplackal, ale nie hysak, len tak smutne 😅 A tak sa to striedalo. Tak zajtra znova... 😅 😔

alami
7. sep 2009

Konečne som nahodila naše habakuky, ak chcete , pozrite https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

GG - no prvé 2 - 3 týždne sú ťažké, ale neboj, zvykne si. Ono skôr ťa panika chytí keď už tam bude plačkať tak týždeň 😒 😖 😢

andy, nevedela som , že si bola na operácii. A ako sa cítiš, všetko v poriadku?
Inak ja som už po operácii 8 mesiacov a vraj po 6 som si už mala všetko cítiť a starú belu, stále to mám meravé, necítim si to normálne a na dotyk mi je to hnusné 😖 snáď sa to raz spraví. ☹

alami
7. sep 2009

andy - ty už asi teraz nechceš to pončo čo si hľadala, však? som ti písala, keď si tu nebola, že v Tescu majú za 85 - 120Sk 😉

andy271
7. sep 2009

alami...
Ponco?
neviem ake..
Ja som to velmi nerozpisovala kedze som si nebola ista ci uz pojdem..
No a citim sa ako keby som na tam ani nebola..
Alex sa zobudil..
Tak idem mu dat papat a pojdeme vonku..
Inak je tu strasnaaa zima..
Rozmyslam nad bundou..

alami
7. sep 2009

osuška pončo 😉

alami
7. sep 2009

no ale už ma pekne serú čo tu robia s tými inzerátmi, asi ma zachvíľu zmažú 😀 😀 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

no ale nie do kelu? ako keby sa človek chcel odlíšiť keď napíše značu a pod veľkým, ma tio už serká, mi stopnú pomaly každý týždeň niečo, ale znovu spustiť to už nevedia 😠

palculienka19
7. sep 2009

ahojte maminy,
som vás prebehla, ja len stručne, špeciálne díky chcem poslať ešte raz bzučke, dnes nám prišli šatôčky , čo si nám dala link a sú nádhernúčké, úžasné v skutočnosti, sa z nich vytešujem , a natka tá hotová je z nich, si posťahovala všetko, čo si vie vyzliecť a len šaty na sebe 🙂 😀

bai, je to tak ako píšeš, každému sa niečo iné hodí, páči, a s niečím iným sa stotožní 😉 ,...... tú radosť a tešenie sa z mimča ti tichučko závidím, len nech pekne rastiete, ani ťa nestretnem, škoda ☹

ja by som tiež chcela dať natku za rok do škôlky, len sem tam ma chytí taká úzkosť, ked ju vidím ako funguje naplno pri nás, starkých, a ešte pár ľudoch a cudzích sa niekedy strašne bojí, alebo v tom lepšom prípade hanbí, a vôbec sa neprejaví, pritom má sa čím ukázať, ale verím, že to zvládneme nejako, asi veľa závisí aj od dospelých v škôlke, teda učiteliek, ked si na ne dieťatko zvykne, tak by už môhlo aj celkom bez plaču fungovať.
myslíme na všetkých nových škôlkárikov, nech sa im skoro páči naplno 😉 🙂 😉

leyuska
7. sep 2009

Ali - super fotky, najmä Luky s palčekom 😀 😀 😀 😀 .