Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
8. jan 2010

alebo žeby sme išli korčuľovať na donovaly? http://www.parksnow.sk/donovaly/main-klzisko.php

domcek
8. jan 2010

alami nie v likavke sa stale nekorculuje.

alami
8. jan 2010

domček -ďakujem

palculienka19
9. jan 2010

krásne zimné ránko všetkým
😉

ivca82
9. jan 2010

Ránko tetušky 🙂
Palci no super drobček máte, ale hlavne že už viete ako na neho, vytiahnuť čokoládu a poslúcha 😀 🙂 😵
Bai sa mi dnes s tebou snívalo, že sme ťa stretli pri pizzi a ty kludná, že sa ideš chytro najesť, lebo rodíš a nemocničná strava ti moc nechutí 😀 😉
Ali tak to si mala veselo včera, malá keď vytiahneme sánky zakaždým, že: ideme Lukáška pozrieť? 🙂
Mňa včera hlava zase bolela, ešteže malá už sa vyhrá aj sama na dvore, aspoň som navarila, potom sme postavili dvoch snehuliakov a išla spať. A keď prišiel MM tak sme išli na hokej a vydržala celý zápas 😵 po každej tretine, že ona nejde domov, ešte neskončil šport 😀 a povzbudzovala o 106, vykrikovala, húkala, rukami rozhadzovala a sme aj vyhrali, čo MM povedal, že namáme šancu a skončilo 5:3 nakoniec, no úžasná bola 😵 🙂 😵

palculienka19
9. jan 2010

barborka zlatá, to vdaka nej vyhrali 😉 😉

alami
9. jan 2010

Luky tiež dookola len - a Barborka kde je? a Barborka kde je?...Barborku pozieť....

som vám zabudla, že som ho bola dať ostrihať. Sedel tam, ani okom nemrkol, úžasný bol 😵

idem do mesta Olimu hľadať snehule, alebo aspoň topánky nové, tieto čo má na kopci zmočí komplet a nemá si čo obuť 😝 Dúfam, že už budú na zimnú obuv zľavy

alami
9. jan 2010

palci - milé s tou čokoládou 😀 😵

ivca82
9. jan 2010

Ja zase rozmýšlam, že pôjdem snehule do lekárne reklamovať, malej ich nemôžem obuť, lebo sa v nich šmýka neskutočne a je úplne jedno na akom povrchu. Len na koberci nie, ale to mi je na dve veci...
Palci veď aj ja to tvrdím 😀
Ali veď sa možno prídem niektorý deň sánkovať, MM povedal, že nás vyvezie, a my sa spustíme do Liskovej a odtiaľ nás vezme zase domov 😀 😀 😀

alami
9. jan 2010

to som ja minule volala MM, že sme sa zviezli na sánkach do liskovej, nech tam príde po nás 😀 😀 😀 😀 😀 ale bol v Prosieku práve,tak sme si to museli vyšlapať.
Príďte, budeme sa tešiť! 😵

bzuco
autor
9. jan 2010

ahojte

tak mi sme strávili celá rodinka super popoludnie u baileysovcov 😵 ...bolo fajne....katka-dakujemeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

alami
9. jan 2010

my zajtra pre počasie nelyžujeme 😢 😢 😢

geegee
10. jan 2010

alami, hadam aspon buduci tyzden bude sneh 😠 😎 Dohodnes? Sobotu alebo nedelu na 9 😉

alami
10. jan 2010

som volala včera priamo s inštruktorom, už sme sa dohodli na sobotu o 9 na maline, v prípade zmien si voláme, inak sme už na isto

alami
10. jan 2010

on by išiel aj dnes-inštruktor.len ja som radšej že nie, ved to tam musí byť ľad a nie sneh, včera na Maline pršalo celý deň, v noci ak to zamrzlo - ešte bysa tam prihlušil. Aspoň že pojdeme korčuľovať.

bzuco
autor
10. jan 2010

ahojte

ja mám dnes ťažkýýýýýý veget 😵 😵 😵
deti išli so svokrou do kostola a navarené nám ostalo zo včera, takže ani okolo sporáka nebudem dnes tancovať....supeer 😎
čo ja idem s toľkým voľným časom robiť??? 😎

geegee
10. jan 2010

alami, ok, tak buducu sobotu...skusime tam prist nacas - teda pred 9 😉

bzucko, nohy vylozit a nic 🙂

ivca82
11. jan 2010

Dobré ránko tetušky 🙂 ja som sa dnes zobudila nejaká prechladnutá a to sme včera ani nikde neboli 😒

alami
11. jan 2010

čavelou teta, ja tiež s nádchou 😅

baileysa
11. jan 2010

Ahojky,

bzucko, my ďakujeme za návštevu )))

ivi, mňa pizzu by som si dala, pri prvom pôrode sme sa po ceste zastavili ešte na kávu hihi teraz ale budeme frcat, nech stihneme...

palci a čo cakate? videli ste? píšem cez mobil, tak nevidím, či máš v pase nastavené ...

ivca82
11. jan 2010

Bai, no veď tak ti donesie M 😀 pri Barborke bol MM v takom strese, že som bola rada, že mňa nezabudol, nieto ešte aby sme si dali kávu 😀 A mená už máte vybraté?

kasis
11. jan 2010

Ahojte,
ide vam normalne MK?Lebo mne ho nacita, po takom 3-4 raze, neviem ci to u ,mna problem 😒
Bai, idete aj teraz do Stiavnice? Sa neojis snehu? A Gretka ako. My sme sa bali, ze ci v noci niekoho zobudime ku Matkovi. Nastastie ma to o pol desiatej chytilo a to este nespali rodicia.
Bzuco, tak tomu sa povie veget, dufam, ze si si oddychla
Ivca, musim ti uz veci konecne doniest, uz mesiac sa chystam a nejak daco mi do toho furt vojde.
MM nam ide od marca asi na tyzdnovky, meni robtu

palculienka19
11. jan 2010

ahojte,
tak som si predstavovala aký super víkend bude, mali sme ísť na večerné lyžovanie a sánkovanie do jasenskej doliny, a ništ nebolo, tak snád to vyjde v najbližšej dobe...sme sa vyplastelínovali a vymaľovali všetky vianočné maľovánky, a vyknižkovali
bai, vám sa to už kráti, ako pozerám, asi ťa nestretnem, tak nech ti pôrod dobre vyjde, hlavne nech je primerane rýchly, zopakuješ si banskú štiavnicu??
pohlavie už vieme trošku dlhšie, len chceme pre ostatných prekvapko, ja som chcela vedieť, takže som prikývla, ked sa dr. pýtal
😉 😉 😵

palculienka19
11. jan 2010

kasis, neviem kde je chyba, ale aj mne štrajkuje načítavanie, neprehadzuje strany, už aj v piatok mi to robilo, celkovo ako máme nové spojenie je to horšie

andy271
11. jan 2010

Ahojte...
Po dlhej dobe sa hlasim...
Kedze nas tata ma este stale dovolenku, tak som nemala cas..

alami
11. jan 2010

aj mne kôň zle načitáva, problém nebude vo vašom prijímači 😀 😀 😀 😀 😀

a máte ešte niekto schránku na gmail? ten mi už blbne 3dni a nevim či je to tým že tam mám cez 700správ 😅 alebo majú problém oni

palculienka19
11. jan 2010

ahoj andy, pekná fotka 😉

andy271
11. jan 2010

palculienka..
Ahoj..
Dakujem... 😉

MM isiel strajkovat na Bystricku, koli mytu..
Tak asi budu zapchy..

kasis
11. jan 2010

Palci, veru aj my sme sa chceli ist sanovat, ked bol konecne MM cely vikend doma, tak sme staravili podobne ako vy 😉
Ali, mne ide Gmail, ale tiez strajkoval min.tyzden
Andy, mne isiel ocino do BA strajkovat aj s bratom, tak tam zapchuju

andy271
11. jan 2010

kasis..
Mne sa to tiez napaci cele to vsetko..
Ked si mam predstavit, ze MM bude zarabat este menej a cely den v praci...
Tak to je katastrofa..

Inak baby dostala som sijaci stroj na narodky ak by ste nieco potrebovali jednoduche opravit som tu..
😉 😉