Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
11. feb 2010

Bai 😀 😀 veď je o 2 dni staršia, nech počká do pozajtra ako bude rozprávať Grétka 😀

ivca82
11. feb 2010

Malá sa zobudila a už vykrikuje, že idem čítať, tak si idem obsadiť miesto na gauči, knihy už nachystala 😵 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

ahoj palci

EŠON= telefón 😀 😀 😀 😀 😀 😀

geegee
11. feb 2010

nas Matusko az po nejakom case zistil, co to je mat brata...asi tak mesiac mu to trvalo. Nikdy nebol agresivny voci nemu, aj teraz ked niekto povie, ze ci mu preda braceka /Matko sa rad hra na obchod 😀/ tak povie, ze nie, lebo on je nas 😵 Ale tiez sa chcel len tulkat, no a potom zacali tie jeho zachvaty placu...to by mozno bolo aj tak, alebo som ja bola nervoznejsia, aleb to bolo vdaka surodencovi..neviem. No chvalabohu, uz je to prec.

palculienka19
11. feb 2010

bzučo, 😀 tak to by som sa namordovala
my máme tiež jedno také, zatiaľ len toto---že FÚD 😀 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

fúj? 🙂

baileysa
11. feb 2010

fud bude po anglicky jedlo)))) alebo noha?))))

alami
11. feb 2010

aby som dokončila- tak ubadida=chobotnica 😉 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

tak to je riadny odvecák 😀 😀

ivca82
11. feb 2010

Tak keď sa nám to tak páči tak TÉŠEŠE a ešte ŠETOMANO u nás dlhodobo používané 😉 hádajte 😀
Palci fúk? Ale tiež sa mi zdá že či nie fúj ako Bzučke 😉

palculienka19
11. feb 2010

tak u nás je to fúd- kôň

žeby boli téšeše šišky???
to len tak z brucha 😀 😀 😀 , počas reklamy cez ordináciu 😀

alami
11. feb 2010

že kôň 😀 😀 😀 😀 😀

kasis
11. feb 2010

To mate riadne skomoleniny 😀 , ale je to zlate, taketo slovicka 😵

Baby ja som vcera objednavala 2 tortove oblatky, dnes mi prisli kurierom, ani faktura, ani mail a ani cislo uctu, to co je za firmu? 😨 Objednavala som www.peceniehrou.sk. Citala som tam, ze posielaju az po pripisani € na ucet, ale kurierom som nechcela.

Bai aj ja gratulujem k dizertacke a ty si sikulka, urcite zvladnes aj obhajobu v pohode ,zas je to lepsie pri jednom takom malom babetku, ako pri dvoch sidlach 😉 .

geegee
11. feb 2010

kasis, suhlasim s tymi sidlami...aj ja si obcas zaspominam na casy, ked Tomko lezal na deke v obyvacke a my sme s Matuskom mali kopu casu 😀 Mna zachranila skolka...nedam na nu dopustit 🙂 Teraz by som to mala tazsie stale s dvomi doma 🙂

alami
11. feb 2010

kasis - tak počkaj, však oni sa ti ozvú 😉
Inak -ja obdivujem, ako niekto posiela nový tovar bez faktúry,...som teraz Olimu pyžamo brala a bez faktúry prišlo - tovaru tam má tá baba naraty a robí to bez živnosti...ty koky, ako spáva? že sa nebojí, že skončí v base 😝 však nemôže vedieť, či nerobím na daňovom, alebo sa len tak nas.rkám - čo som sa aj, lebo bolo malé.... 😅 hneď som mala na mysli sa povyhrážať trochen 😅 ale zaobišla som sa nakoniec aj bez toho 😀

ivca82
12. feb 2010

Kasis to sú poriadne rýchly 😅
Palci no malá si to proste dala do kopy, že kôň má 4 nohy, takže fúd 😀 ešte aj logiku to má 😀 😀
Šetomano vám prezradím, to sú/boli oriešky 😀

kasis
12. feb 2010

No uz sa mi ozvali, ze dakujeme za nakup u nas a upozornenie, ze nabuduce, ked budem objednavat tovar nad 1 kg, mam rovno pisat dodanie kurierom. Zas nie som este taka osprosteta, ze neviem kolko by asi 2oblatky vazili 😕 , vsak to nemalo ani 100g. Asi si ma z niekym pomylili, ale dodali, to co mali.
Makovi sa po sankovacke moc neccelo spinkat, este hodinu vystrajal aj Janku krmil, no bohovi boli 😵 .

palculienka19
12. feb 2010

čauky,
dnes sme sa boli konečne s malou prejsť, nakrmili sme kačičky, porobili stopy do snehu a hned je svet krajší.
tie slovíčka, to je proste úžasné, ivi, nebola som zase až tak mimo, je to na jedenie 😀 😀..to šetomano

bzuco
autor
12. feb 2010

baby...čo sa nám dnes stalo 😅
pod našimi oknami - teda pri bytovke - sme našli vyhodenú krásnu kyticu červených ruží - 19ks 😲 😲
niekto si žehlil riadny prúser a nevyžehlil 🤐 😅 😅 😅 😅
niektoré z nich mali už zlomené hlavičky, ale 13 krásnych máme práve vo váze 😅 😅 😅

bzuco
autor
12. feb 2010

a to som tam ja tú kyticu videla už ráno, ked sme šli s malým von, akurát tak bola padnutá, že kvety pod snehom a len stonky trčali a tých pár utrhnutých hlavičiek vedľa pohodených
až pooobede ked sme šli s malou zo školy - samozrejme madam zvedavá, čo to je, tak hned musela ísť skúmať - iba ked ti začala vyťahovať celé ruže spod snehu 😅

bzuco
autor
13. feb 2010

posúvam 🙂

alami
13. feb 2010

čaute
ja varím na zajtra, ideme s Olim lyžovať - aj s MM, teda my len kávičkovať na Maline 😅 dnes som robila šišky a boli fantastico - mňam
GG vy ako, nejdete? volala si mu?
bzuči - ty si riadne číslo - s tou kyticou 😀

geegee
13. feb 2010

Ali, nejdeme, este sopli a kasle. Pisala som mu SMS. Ideme aspon do BB na vylet 🙂

alami
13. feb 2010

Ok,

bzuco
autor
13. feb 2010

baba..dajte recept na odskúšanú droždovú nátierku - ale naozaj že mňam 😝
som teraz robila podľa jedného receptu - nie je zlá, len je taká hrudkavá - ako praženica, vôbec sa to nedá natrieť poriadne na chlieb

a ružičky - utrpeli poldňový pobyt v snehu a dnes už úplne hlavičky odkväcli ☹ ...ale boli krásne

alami
13. feb 2010

asi tam omrzli
drožďovú ja teda nemviem,mne nemchutí 😝 😀

bzuco
autor
13. feb 2010

ved ja som ju teraz robila 1výkrát, len tá konzistencia mi vadí 😒 , inak chuťovo celkom fajn

kasis
13. feb 2010

Ahojte,
Buco, tak to teda bol asi teda riadny pruser, ked ani kytica nezabrala a mozno daky romantik stratil vecer z flamu 😀 , ale aspon ste vy mali chvilku peknu kyticu 😉 . Drozdovu ani ja nerobim a ani sa nechystam, mne staci vona drozdia pri kysnutom ceste 😝
Ali ja tiez varim 😉 , kolacik uz mam, este masko.

ivca82
14. feb 2010

Dobré ránko tetušky 🙂
Bzučka drožďová sa ani u nás nerobí 😅 a ten romantik s ružami tam neležal náhodu pri nich? Či Barborka poriadne pozrela 😀 😀
Ja som včera len piekla, ale čo s toho, keď mi všetko ešte večer zjedli 😀

palculienka19
14. feb 2010

prajem vám všetkým pekného valentína, nech sa manželia pochlapia a prinesú najkrajšie kytice.
ja už si strážim tulipániky, mm mi kúpil v piatok už, tak ich udržujem v púčkoch , kým sa dá.
minule mali v kauflande, že kvitnúce kaktusy, také malé, tak som si jeden kúpila, a včera mm hovorí, nejaké sú tie kvety stále rovnaké a pozeráme bližšie, vzala som pinzetu a vytiahla som sušené kvety na ihle, iba diery čo do toho kaktusu narobili, chúda.......to sú ťahy obchodné, čo??som zostala sklamaná 😢