Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
25. aug 2009

v konečnom dôsledku sa z toho nejako vyštrikuješ, a daj si pauzu, je to lepšie

majussa21
25. aug 2009

Palci diky vobec som si nespomenula taky blbi nazov to ma ten novikov znie lepsie neviem preco sa to tam vola inak na detskom taky nazov kolodium poculi prvy krat ked som im to tam ja povedala. 😲
Bzuco a kedy to mas?
MM sa akurat bali zajtra ide do tej nemocky na operaciu, mala mi este nespi a ja pozeram markizu.

majussa21
25. aug 2009

Ozaj a tú knihu ste uz precitali vsetky?

bzuco
autor
25. aug 2009

maji...vo štvrtok 😖 😖

http://www.babybazar.sk/sal-ciapka-rukavice-id5...
pre alami 😉

majussa21
25. aug 2009

Uuuuf no tak to uz je co nevidiet.Ale aspon to uz budes mat za sebou.Budeme na teba moooc mysliet a drzat ti vsetkych 20 prstov 😉 A z coho to mas?Teda kde na KUcke?

bzuco
autor
25. aug 2009
majussa21
25. aug 2009

Bzucko kam to ty na take pekne vecicky za skvelu cenu chodis?Ja to ic neviem najst:(

pinocio
26. aug 2009

Dobré ránko všetkým,
chýbali ste , Mirkovi sa konečne prerezal 1 zúbok tak som dospávala náročnú noc a deň a teraz dospáva Mirko, palci gél zabral
bzucke hodne šťasia, chorobkám hodne zdravíčka a oslávencom všetko naj 🙂

ivca82
26. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Mirkovi gratko k prvému zúbku 😵 😵
Včera mi Kasis doniesla tie schodíky, som zistila, že to je aj s redukciou 😅 malá sedela už pár krát, keď jej poviem, ideme na záchod tak sa hneď chystá, ja keď sa nepýta ale už to že si vôbec sadne je obrovský úspech, aj keď v najbližších dňoch čakám, že sa nám upchá záchod 😀
Bzučka všetko super dopadne a zvládneš to ľavou zadnou 😉 🙂 😉 držíme palce 😉

bzuco
autor
26. aug 2009

ahojte

maji...na filozof. fakulte - katedra anglického jazyka 😝

mirka
26. aug 2009

Ahojky

Zuzi s učením neporadím, treba veriť a nepochybovať o tom, že to spravíš 😉 ja sa najviac naučím deň pred a v deň skúšky 😅 lebo do skúšky sa mi to všetko pomieša, tak ešte kým na ňu čakám, tak si robím v hlave poriadok

dnes večer donesieme kočík, dobre?

Mirkovi aj my gratulujeme k prvému zúbku, ostatné nech ho už netrápia 😉

mirka
26. aug 2009

inak laura má od včera večera brutálnu nádchu, ani jej zo začiatku netiekol soplík, hneď sa jej zapchal a nedá jej dýchať 😠

bzuco
autor
26. aug 2009

babulky...tu rozpredáva topánky za pár korún a v dobrom stave, tak ak chcete na behačku - skôr pre chlapcov
peddy, woolf, bambino....to sú kupované v obchode nie čínske

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=105539

alami
26. aug 2009

kto ste včera pozerali Kosti????? povedzte mi ako to skončilo, som zaspala 😅 😀

bzuco
autor
26. aug 2009

ali...ja to nekukám

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6503899
asi zoberiem tieto, ak bude dobrý rozmer...namiesto tých oranžových...čo vy na to? 😉

natalschen
26. aug 2009

ahojte...

alami.... aj ja som odspala ☹ , inak tento serial si vzdy rada kuknem 😉

bzuco
autor
26. aug 2009

tak nič...sú malé...majú len 14cm ☹

natalschen
26. aug 2009

bzuco... tajtra budem k tebe posielat vsetku moju pozitivnu energy.... 😉 😵

natalschen
26. aug 2009

baby... nechcete niektora rimsky hrniec? idem ho vyvesit na net ale neviem, ci sa najde niekto, ktoa by ho chcel - mam cca. 20 kg, atkze to postovne bude dost mastne ☹

baileysa
26. aug 2009

ahojky

bzucko, zajtra na teba myslime 😉 musis hned poslat sms mirke a ona nech nam da vediet 😅 kazdopadne, tfuj tfuj tfuj

kosti som vcera nekukala...

bzuco
autor
26. aug 2009

no neviem či budú nám hned vravieť výsledky...minulý rok vraveli až úplne na koniec ked všetci odštátnicovali a ja tam nebude sedieť do večera 😝 ...zavolám si z domu ako som dopadla

baileysa
26. aug 2009

az vecer??? nam vraveli na obed doobednajsej skupine a vecer poobednajsej... 😕 sak nam daj vediet, aj tvoj pocit, ze ako to vidis 😉

baileysa
26. aug 2009

ivca, dnes som volala s p. hudobnou, tak na zapis nemusime ist, ze nam posle info, do akej skupiny nas chce zaradit a ze ak suhlasime, tak az potom na vyucko prideme... my ze budeme vo stvrtok 10.45 😉

alami
26. aug 2009

bzuči - zajtra to máš? tak držím palce najsilnejšie ako viem. Daj vedieť potom hneď ako budeš mať po tom 😉 a mysli pozitívne a dobre sa vyspi 😉

alami
26. aug 2009

nikto nepozeral? do kelu a taký dobrý diel, niekto vypadol z lietadla a teraz neviem kto 😀 😀 😀 😀 😀 som zachrnela po vínku. sme mali včera oslavu - 8.výročie svadby 😵
natali - to čo je za hrniec?
bzuči - topánky super, škoda že vám nesedia

alami
26. aug 2009

nikomu sa nehodia tieto roztomilé čižmičky? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1262908

kasis
26. aug 2009

Pekny vecer,
Bzucka, zajtra drzim palec, nech to dopadne najsamlepsie 😉
Alami my sme mali vcera vyrocie, 13 rokov, co sme spolu 😉 😵 ,ale len zmrzlinou 😎
Rimsky hrniec mam aj ja doma este komplet zabaleny, hadam ten najvacsi co existuje, nevyuzity svad.dar, ale asi nikdy v nom nic robit nebudem. Je to hlineny pekac na kacky, husi.

natalschen
26. aug 2009

dostali sme ho ako svadobny dar a uz 5 rokov lezi v garazi, je tazky jak hovado a doteraz som ani nevedela, ako sa v nom pecie, ale videla som uz par inzeratov, ze zienky ho zhanaju, tak je to asi dobry vynalez- len nie pre moje chronicky presilene zapastia ☹

natalschen
26. aug 2009

kasis... ahoj, vidim ze sme obe dostali prakticke svadobne dary 😉 😠 , nebola si nahodou vcera v meste?