Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
16. sep 2009

Ahojte...
Prajem dobre ranko..
Vizera, ze dnes bude pekne..

To s tym psom je katastrofa..
Ale nechapem naco sa tam pchali ku nemu..

geegee
16. sep 2009

Ahojte, tak sme doma z Radvanskeho jarmoku - bolo super, paradne divadielka pre deti kazdy den - babkove 🙂 Akurat, ze ja stale kaslem aj Tomasko, tomu dnes do rana sa aj sopliky pustili, kasel nas drzi uz 3 tyzden, tak ked sa zobudi letim k Papuchovej.
Skolkar Matusko isiel po 4 dnoch dnes do skolky bez problemov, tak sa tesim. V piatok sa aj hral s detmi - asi zaucinkovalo podplatenie - som mu slubila, ze moze s tatom soferovat auto az na koniec nasej ulice 😀

K tym overalom z Quelle, ja som pre Matuska premeriavala 98-104 a staci mu, este aj s rezervou 5cm asi.
A to ma tusim nejakych 105cm a 18kg.

alami
16. sep 2009

mám zistené - tak rodičovské už boli posielané na účet, hubka má asi rovnakú banku ako UPSVaR 😉 , dnes to nabehne na účet aj nám ostatným 😉

inak, mám info, že od nového roka tí čo si platia doplnkové nemocenské a majú dieťa do 2 rokov, budú mať rodičovský cez 7000sk. toť smola, že my už budeme mať 2 roky za sebou 😖 teda čo máte malé deti, asi by sa hodilo kdesi si zistiť, ako dlho musí byť doplnkové platené, či by sa vám neoplatilo rýchlo sa pripoistiť 😉

ivca82
16. sep 2009

Ali no dobre vedieť, takže už budem viacej uvažovať o druhom baby asi 😅 a rodičák práve ako som čítala tvoj príspevok nabehol 😀
Aj môjho bratranca malého uhryzol pes do brucha na ulici pri starých rodičoch, nič mu nerobil, len k nemu proste ten pes pribehol a zahryzol, na chire povedali, že to bolo o chlp, skoro mu pupok prehryzol 😔 toho psa dali tých susedia ešte v ten deň utratiť.

alami
16. sep 2009

ozaj a čo váš Beny - Deny???

andy271
16. sep 2009

Alami..
Mne chodi najskor 18teho..

geegee
16. sep 2009

U Papuchovej plnoooo, bola som tam na 2x a stale plna cakaren, tak zajtra skusim zas 😠

geegee
16. sep 2009

Joj a k bazariku...ja by som veci dala popredat, ale nemozem tam byt, tak sa to asi neda, ze? 😅 ...by ma MM z koze zodral 😀

kasis
16. sep 2009

Ahojte,
GG Matusko super 😉 , no ani tyzden to netrvalo,pockaj, aby chcel ist o par dni domov zo skolky 😀 😉

Som dnes aj ja na UPSV aR volala,lebo mi poslali predvolanie, ze okamzite sa mam dostavit a to a pomylili,no som si vydychla, vsak RP este neberiem az o mesiac.A mne materska este nedosla iba pridavky.

K takym bojovym psom by som dieta ani nedavala, nasi sice maju rotvailera, ci ako sa to pise,ale Matko zatial iba z okna nanho kukal, ked ide na zahradu, mama ho do garaze zamyka, brali ho z utulku a je alergicky na deti 😒 .Ale uz si ho otec zoberie na pozemok strazit,tak len ten prvy rok ho mali nasi doma.

Vcera Matka kamoska ohrdla, sme boli u mojej spoliziacky z VS,maju 2r dcerku, MAtko jej chcel dat pusu, ona revala, ze nie a Mato tiez spustil, ze ona nechce 😀 a v kuse okolo nej lietal,ze pusu 😀

baileysa
16. sep 2009

ahojte 🙂

mne rodicovsky este nic, a hypoteka mi uz odisla 😒 tak dufam, ze v najblizsich hodinach to nabehne, lebo klesnem do minusu 😠

kasis, ta museli poriadne vystrasit, este ze si tam volala, si predstav, ze sa tam trieskas s 2 detmi, aby ti povedali, ze sorry 😒

gg, preco by ta tm z koze zodral? ze deti by mal? minule sme mali aj mamicky, co mali sluzbu v herni a o deti sa postarali, neviem, ci sa aj teraz podari...

dnes ideme do kina na rozpravku UP, 3D sa tesim ako mala 😀

palculienka19
16. sep 2009

bai, super, ja by som tiež chcela ísť na to 3D, len si musím nájsť partiu, bo mm mi povedal, že on na rozprávku nepôjde, ale predchádzajúce 3D, že malo dosť riaden úspech, 850 návštevníkov, tak zajtra napíš tvoje dojmy, a nabudúce ma ber so sebou 😉 🙂

palculienka19
16. sep 2009

inak mne rodič.pr. nabehol asi o druhej dnes

palculienka19
16. sep 2009

kasis, no pozri sa, už pusinky ho chytajú, zlatko, ved sa hádam dočká od nejakej bambulky 😉 😀 😀 😀

ivca82
16. sep 2009

Ali no ako na rodičovskom? 😉 A Deny už má novú rodinu 😵 , dúfam, že sa mu tam bude dariť, je tam ešte len pár dní.

bzuco
autor
16. sep 2009

nehodí sa niekomu aspoň do dvora ?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6663605

bzuco
autor
16. sep 2009

RP nabehol...ale ešte nezvýšený...

bzuco
autor
16. sep 2009

hubka...ty čo si niečo extra, ked si už dostala zvýšenú???? 😕 😕 😲

ivca82
17. sep 2009

Nejde mi zobrať príspevok, tak ešte raz vyskúšam. 😝 Dobré ránko tetušky 😀

alami
17. sep 2009

Dobré ránko 😵

ivca82
17. sep 2009

Ali no ako bolo na rodičovskom? Chytro píš, lebo sa nám s Boukou treba chystať na nákup a hudobnú 😉

alami
17. sep 2009

jáááj, tak ti poviem cestou 😉 😀

ivca82
17. sep 2009

No dobre, idem sa dať do poriadku, nech okolo 9tej vyštartujeme 😀

alami
17. sep 2009

inak v pohode, sme prišli, aromalampa len tak rozvoniavala o deti postarané vedľa. chceli popodpisovať nejaké papiere ohľadom integrácie, vybrať peniaze na prac. zošity a podohadovať detaily ako - doneste deťom podsedáky, nech sa im teplejšie sedí, mávahjú krátky rukáv a už je tu chladno a podobne...a ukazovali ako ich učia aby sme vedeli, a čo všetko okrem šlabikára ešte preberajú, len nám to nemôžu dať domov, aby sa to nekopírovalo na iné školy...
no a ja jediná som sa pýtala aj konkrétne na dieťa - čo ma udivilo...

inak sme tam boli asi do 17.15 - vyše hodiny, potom na zmrzku, k mame - MM tam čosi úpotreboval opraviť a na nákup a už bolo 19.30 ke´d sme dobehli domov. Kým sa Oli najedol.... a vystrihovali sme potom zvieratká čo si mali doniesť do deviatej...
to je v celku časovo náročné mať školáka 😅 som sa celý čas stresovala ako to ideme stihnúť, aby bol včas v posteli 😒

alami
17. sep 2009

no a hlod mesiaca - mamííííííííí, máme dobrovoľnú úlohu, ak chceme, máme si doniesť vystrihnuté zvieratká. A ja - tak ok, bež sa osprchovať, ja zatiaľ donesiem časopisy a budeme hľadať. A on - bože mami, ale však ak chceme...a ja nechcem 😖 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 no nevystrie vás???????????? 😠 😀 😀 😀 😀

no ale chcel - nechcel, strihal 😀 😀 😀 😀

alami
17. sep 2009

iviiiiiiiiiiiii - no len sa chystaj a vyštartuj 5 minút skôr, lebo to ty ešte nevieš, ale cestou sa zastavíš v pekárni na mostovej 😉 😀 😎 díííík

mirka
17. sep 2009

ahojte babky

Ali, tvoj synátor je číslo 😀 😀 😀

nepoznáte nejakého šikovného majstra, čo kladie dlažbu? chceme si trošku poupravovať záchod s kúpeľňou, tak začať chceme práve od podlahy 🙂 môže to byť aj šikovný manžel 😀

alami
17. sep 2009

jedného doma mám 😉 on už síce takéto veci nerád robí, ale má ľudí, ktorým to dohodí 😀

geegee
17. sep 2009

kasis, s tou skolkou mas pravdu - Matusko vcera vyzvedal, ci moze ist aj dnes 🙂 Mam taky pocit z toho, ze ked je tam, je spokojny, aj sa mu tam paci, ale musi si zvyknut na novy rytmus zivota - casto sa budi s placom odkedy tam chodi 😒

alami, synator zlaty 😀 Ved nie je blby, co by robil, ked nemusi 😀

Ja dnes od 7 obehavam doktorov - najskor ja na krv, potom decka obe nalozit do auta, jedno vylozit v skolke, s druhym k doktorke...no veselo 😀 Nastastie dala lieky, tak hadam uz Tom prestane chrchlat 😔

andy271
17. sep 2009

Ahojte..
Tak my sme doma z hudobnej..
Alex stale este nespolupracuje.. 😢 ☹
Aj ked uz aspon sa dal drzat za ruku..
Ale strihat, kreslit a lepit vobec..
Hm..
Skoda..
Ja dufam, ze mu to nebude trvat rok..

ivca82
17. sep 2009

Aj my sme už doma, mali sme oneskorenú narodeninovú oslavu detičiek 😵 , kráááásne to bolo,mali tie klobúčiky, dostali bublifuk,ešte aj tortu s cukríčkami, no fakt krásne, len malá už bola nervóznejšia,lebo sa jej chcelo spať 😅
Andy neboj sa nič, to sa naučí aj zvykne si, veď mne malá do teraz vymýšla,niekedy pekne lepí a niekedy ani za ten svet, len do lepidla špára 😀
GG už by sa vám aj patrilo konečne vyzdravieť 😅
Mirka a súri to, lebo teraz majú všetci myslím dosť roboty 😅
Ali som bola aj v meste, len som si nechala telefóny v aute, tak som nevedela aká pekáreň to je, tak prípadne dobehneš k nám si to požičať 😉