Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

leyuska
19. dec 2009

Bzučko, ako sa ti páčila včerajšia besiedka?

alami
19. dec 2009

GG - neviem sa ti dovoláááááááááááááááááááááááááááááááááť

lay ahoj 😉 🙂 😵

andy271
19. dec 2009

AHojte babky,
Tak teda svagrina ma dievcatko.

bzuco
autor
19. dec 2009

lezuska...museli sme odísť, lebo malý bol ako čert, ako náhle zbadal malú, že tam vystupuje, chcel za ňou utekať a ked som ho nepustila začal vrieskať, takže sme neboli do konca 😅
ale potiaľ, pokiaľ sme boli, bolo to pekné

andy...super 😉

bzuco
autor
19. dec 2009

tak my robíme stromček a prvýkrát nám asistuje aj Barborka 😉

natalschen
19. dec 2009

baby .... dakujem za tipy na burizonovu roladu - je fantasticka, a uz polovica zjedenea 😕

bzuco
autor
19. dec 2009

natali...potrebujem si z avonu niečo objednať...dá sa u teba s tou zľavou? 😎

natalschen
20. dec 2009

bzuco..... jasne, casovo neobmedzene, kym to sestra bude robit, stale plati zlava 15% - a keby to uz robit nechcela, asi by ju vsetky RK a ZA-zakaznicky zozrali..... 😀 😀 😀 😀 , lebo iba moja sestra dava take zlavy 😉 , napis cislo katalogu, cislo strany a cislo vyrobku do IP

bzuco
autor
20. dec 2009

natali...ved keby som vedela...nemám katalog, len viem, čo chcem 😅

bzuco
autor
20. dec 2009

potrebujem špirálu color trend plump out, odtieň black/brown...
momentálne je v akcii - teda v katalogu 17/2009 (ten je len na nete) color trend ale CURLING a tú nechcem - má blbú kefku 😝

natalschen
20. dec 2009

vecer zavolam segre a potom sa ozvem, co a ako

natalschen
20. dec 2009

baby..... ak by ste chceli, kamoskin brat dealuje s persilom, momentalne maju vianocnu akciu tekuty 4 liter za 10 eur, ak by ste chceli, ozvite sa, vecer jej budem volat objednavku, zajtra by ho uz mal doviezt

leyuska
20. dec 2009

Práve som dorobila stromček. Som zvedavá, čo povie Lejka ráno.
Bzučko - ja som tiež nepozrela celú besiedku, no super bola spolužiačka Barborky, čo tancovala brušné tance. Sme sa šli došúľať 😀 😀 😀 . Ja som pôvodne nechcela ísť do školy, rozoberať pred kolegami, čo sa mi stalo s bábom ☹ ☹ ☹ , ale volala mi zástupkyňa, že mám prísť. Tak som tam bola skôr nasilu.
Alami - aj Váš dom tak svieti večer ako tvojej segre?

bzuco
autor
20. dec 2009

ley..ahoj
ano, bola dobrá, ale zhodli sme sa s MM, mojou maminou a aj sestrou, že celé to bolo založené len na Natálii 😒 ..ostatné deti nedostali vôbec priestor
nielen cez scénku bola vpredu ale ešte aj ten tanec mala a dorazila to tými lístočkami s podakovaním za potlesk a s napísaným jej menom 😒
to musím uč. najbližšie na rodičku povedať, že nech dáva priestor aj iným deťom, lebo čo som si všimla, natália je vždy v každom programe ich triedz tá "hlavná" a ostatní ako by tam ani neboli 🙄
sme si chceli malú nafotiť a čo sme mohli, ked bola celý čas za tou plentou a absolutne ju nebolo vidieť
mohli aspoň na koniec nejakú spoločnú pesničku zaspievať alebo niečo, kde by sa aj ostatní predviedli

a to s bábom ma mrzí 😢

alami
20. dec 2009

ley - nie, náš nie....segrin vidno už od hlavnej cesty 😵 , ale musím pochváliť GG, majú kráááásne vysvietený dom 😵

alami
21. dec 2009

😵 ránko tetuše 😵

bzuco
autor
21. dec 2009

ahoj 🙂

ivca82
21. dec 2009

Dobré ránko tetušky 😵
Nám už doniesol Ježiško stomček, nakoniec v sobotu, malá šťastná prešťastná, behala ako kométa vyše hodiny dookola a všetko obzerala, potom prešla do fázy jedenia 😀 Včera dokonca vymyslela plán, počkala, kým MM pôjde do kúpelne a mňa poslala po mliečko, keď som sa vrátila utekaláááá na gauč sa skryť, ruky za chrbtom, ona si odtrhla sladkosť a keďže nemohla skôr ako vypije mliečko, tak si to takto vymyslela, sme normálne nechápali, ako to už takto vie premyslieť 😵 🙂
Andy a ty žiješ? 😕

leyuska
21. dec 2009

Bzučko- s tou scénkou máš pravdu. Teraz, keď tak nad tým rozmýšľam,tak aj na Deň matiek deti niečo zarecitovali a šli za ten kartón,čo vymaľovali. Aspoň sa mi tak zdá.
Ivca - tie naše decká sú riadne potvorky a výmyselníčky. ja som mojej vždy narehotala 😀 😀 😀 , keď niečo skrývala v rukách za chrbtom, mysliac si, že ja to nevidím. Ale teraz šidlo, keď niečo pokazí, príde za mnou to ukázať. A s nevinnými očami, že : "to som ja nebola". 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
21. dec 2009

na deň matiek mali scénku na rozprávku o 7 kozliatkach...tam barborka niečo rozprávala, ale tiež máličko, ked to porovnám s natálkou...ale aspoň niečo sme nafotili aj natočili

andy271
21. dec 2009

Ivi,
zijem len sme mali ulietane dni kedze MM
ma dovolenku a sme nakupovali darceky a tak..
Vsetko sa nakopilo..

kasis
21. dec 2009

Ahojte,
tak u nas aj Vianoce mozu zacat 😀 ,nejak sme cez vikend vsetko postihali, aj posankovat stihli 🙂 , akurat sa Matkovi trosku soplik pustil,to hadam z tej zimy, vsak bol ako Marfusa cerveny.
Stromcek sa Matkovi velmi pacil, aj Janke ocka zasvietili 😵 . No len Matko si pod stromcek nakladol darceky, tak neviem ako to s tym Jeziskom bude u nas 😀 . Podaval tam krabice od telefonov a chodi do nich nazerat,ci sa tam hracky neobjavia 😀 .

alami
21. dec 2009

kasis - 😀 😀 😀 😀 zlatý
u nás ešte vianoce nie sú, ja len dnes riadim 😀 😀 😀 😀 ale už som čo to cez víkend napiekla, darčeky mám komplet, tak to snáď nejak stihnem 😅

ivca82
21. dec 2009

Kasis Matko zlatučký 😵 🙂
Idem ešte von na sneh, lebo malá je s neho hotová, kým nám ho ohlasovaný dážď neroztopí 😒

natalschen
21. dec 2009

ahojte.... ste toho uz postihali,ja este dorobim jeden "mokry" kolac a este musim upratovat.... pri tom chodeni do roboty to stiham trosku pomalsie, ale v dobrej nalade 😀 😀 😀 , vsak Jezisko sa narodil do mastale, tak nejdem vsetko lestit, nech sa u nas citi "doma" 😀 😀 😀

natalschen
21. dec 2009

bzuco..... novy katalog avonu c.18 dostanem od sestry 25.12. , prvy objednavaci termin je 28.12., takze ti do donesiem a mozes kuk, tu spiralu som v K 17 nenasla, asi ju docasne stiahli, aby sa predavali ine druhy

natalschen
21. dec 2009

alami..... a spol. - prosim si tu najlepsiu plnku do medovych rezov, mam 3 recepty, ale by som rada vas najlepsi 😀 😀 😀 , tak ak budete mat trosku casu, napiste mi pls, dakujeeeem

bzuco
autor
21. dec 2009

natali...díky moc...zatiaľ nejako vydržím aj s tou polovysušenou 😅

bzuco
autor
22. dec 2009

čaute
tak my dnes ešte poslednýkrát do obchodov - doraziž darčeky a aj potravinu nakúpiť a zajtra nech už máme voľno...v kľude si urobím zamiakový šalát na štvrtok a pobalím zvyšné darčeky 😅

alami
22. dec 2009

som taká nasr. ľuďom ešte neprišli balíky odoslané 17.12 ráno 1.triedou! už som si pozerala aj aké je odškodné, tak sa podržte, za nedoručenie 1.triedy včas ti pošta vráti 20 centov, ale musíš podať písomnú reklamáciu. svine hnusné, že sa nehanbia!