Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
4. feb 2010

Dobré ránko,
ja kávičkujem pripravujem strategický plán na dnešný deň, v baráku čulí pracovný ruch zasa ktosi prerába

bzuco
autor
4. feb 2010

ahoj

ten čulí ruch aj ja očakávam - včera búchali rovno cez obed, ked malý spal 😠 😠 😠 , ale našťastie mu to nejako nevadilo....horšie by bolo, keby vŕtali 😝 😝

ja som práve postavila variť obed - druhé, polievka ostala od včera, tú dojeme

a s raňajkami čakám na malého, ešte spí a ked vstane, najeme sa spolu - lepšie mu chutí vtedy 😀 😀

pinocio
4. feb 2010

ja mám už dovarené robila som špenát slintala som naň 2 dni

hurá dieťa ziedlo dva kolieska rožka s bryndzovou pomazánkou, nechce jedávať asi zuby celý je uplakaný len cica a mojkať sa

kasis
4. feb 2010

Pekne ranko,
Pinocio, ze sa aj ukazes a Mirko ma s chodenim este casu, bud rada, ze este nie, este sa ho ponahanas dost 😀 .
Bzuci, kukni Baileyske na FB profil 😉

No hadam sa dnes Matkovi uz bude chcet von, vcera som deti poobliekala a ked som zamykala, mi Mato hovori, ze on nejde von, lebo fuka a ani krok, iba dnu 😒

bzuco
autor
4. feb 2010

kasis..kukla som...maličká je zlatunká 😵

bzuco
autor
4. feb 2010

bože baby...ja nerozumiem vlastnému dieťaťu 😅 ...od rána si furt pýta "papamáj" a ja ani za toho netuším, že čo to je....a stále ukazuje na televízor 😅 ...ale rozprávky nechce pozerať, tak ja fakt nemám šajnu, čo chce 😝

mirka
4. feb 2010

ahojte, Zuzi, Maťkovi vadí vŕtanie??? to u nás keď sused vŕta, tak panika, potí sa, vrieska a väčšinou musíme vypadnúť z domu, smola je, že vŕta často 😠

no čo môže byť papamáj? 😀

bzuco
autor
4. feb 2010

mirka,vrtanie mu nevadí, ale ked už spí, tak ho to zobudí....

ivca82
4. feb 2010

Ja tipujem papagáj v nejakej rozprávke 😀
A dobré ránko tetušky 🙂

bzuco
autor
4. feb 2010

ivi - to som sa ho aj aj opýtala, že či papagáj - a vraj NIE 😅

ivca82
4. feb 2010

jááj keď nechce rozprávky tak v nejakom dokumente alebo filme to videl asi ak to je papagáj, nám malá napr rada pozerá dr. House 😀

kasis
4. feb 2010

Bzuci a nechce cistit TV? 😀 Matko mi cca v tom veku iba s handrou behal a lestil co sa dalo, teraz naopak, zacapka, co sa da 😖

bzuco
autor
4. feb 2010

baby - ani to ani to 😅 ...on mi už vie povedať či ano alebo nie a dala som mu asi milion otazok a každá bola-NIE

obed dovarený, ideme troška von

andy271
4. feb 2010

Ahojte...
Bai..
GRATULUJEME ...
Nech je malinka zdravucka a pocuva maminku... 😵
Ja by som velmi rada chodila na tu anglinu..
Ak by sa ti chcelo napis mi o tom nieco viac...

Ivi..
Dakujem za ten cukor..
Si ma zachranila..
No nemusela si cele kg..
Pridem vratit..

Boli sme dnes stavat snehuliaka aspon na chvilu...
Ked je tak krasne a celkom taplucko..
Mne je uz celkom o.k.
No este stale beriem atb..
Hadam sa mi to uz nevrati..
Tatinko nam isiel na chvilu do prace...
No stele nemaju vela tej roboty..
Hm.. 😒 😒

pinocio
4. feb 2010

bzuco- bola som v bazáre super veci no cez cici nezapla išlo ma trafiť a tááááááááák pekna koženka

dnes som bola v banke vo VUB tie k.av. nechali ma čakať 2 hod. s ubľiakaním deckom pokým sa vystriedali , lebo to čo som potrebovala robia iba dve ,z toho jedna brala aj ostatných lebo nátresk, po pol hodine som nechala malého nech reve o dušu, že sa dakto zľutuje no bola som neviditeľná uprostred banky, som rada,že som doma a popíjam kávu 😵

bzuco
autor
4. feb 2010

a inak si si nič nie?

to čo za poriadky v tej banke??? 😨 😕 😕 😕 ty kokso, ved mamy s deťmi by mali prednostne vybaviť....v sociálnej poisťovni majú dokonca oznam, že matky s deťmi berú prednostne

bzuco
autor
4. feb 2010

bay...ked budete mať čas, prečítajte si túto diskusiu na MMB, no som sa skoro počúrala od smiechu 😀 😀 😀 😀 ...ale všetko to čítajte
http://www.mimibazar.sk/diskuse.php?forum=342

domcek
4. feb 2010

Bai velka gratulacia, krasne miery aj meno. Prajem rychkle zotavenie a malicka nech pekne rastie do krasy.

bzuco
autor
4. feb 2010

babyyyyyyyyyyyy

nemáte niekto požičať farby na textil?????
potrebujem hlavne čiernu, sivú a červenú, možno aj nejakú ružovkastú alebo bežovú - na krtka - malému na tričko 🙂

ivca82
5. feb 2010

Dobré ránko tetušky 🙂
Bzučka som si to včera čítala, som sa narehotala 😀 ženy bohovské, od zubov až po ....... 😀 😀
Pinocio no úžas v tej banke 🙄
Andy a čo som ti mala do šálky odsypať? Veď kým by ti to TM doniesol tak by si tam mala viacej snehu ako cukru 😀 a ešte by si nemala chodiť von, sa ti to vráti ako keď sme boli minulý týždeň s deťmi von.. 😔

alami
5. feb 2010

čaute 😉
GG zajtra lyžujeme 😵 ako idete? aj s TM a lyžami?
Oli má už celú výstroj svoju, MM prevŕtal to viazanie na jeho lyžiach, takže mu už sedia - pre vysvetlenie - v ski servise sa im asi prevrtavaťnechcelo, tak nám poradili, nech počkáme, kým do nich dorastie a teraz nech mu kúpime iné 😖
kúpili sme prilbu - za 35Euro 😝 novú - ale je krásna...nemyslela som, žeby sa mi mohla páčiť prilba 😀 ale táto je super - s odvetrávaním, s koženkou pod bradou, nastaviteľná....
okuliare na maline 25Euro 😝
najlacnejšie boli lyže 😀 😀 😀 😀 😀

dnes má Oli karneval, je indián
a včera začali písať písaným - by ste neverili - Oli píše krááásne - fakt -až nechápem. Učiteľka ho ako jediného pochválila a ja som nechcelaveriť, že to a písal on 😀

á...trtáč ma stále bolí, je to normálne? už je to 2 týždne 😒 , bežne pri chodení a sedení nie, ale ak si sadnem tak že sa opriem - teda ho zaťažím, tak koniec 😢

toť vsjo
GG - tak zajtra 😉

kasis
5. feb 2010

Pekne ranko,
Andy, dufam, ze si aspon capicu mala von, radsej nechod, kym nebudes uplne fit, nech sa daco neskomplikuje
Bzuci farby na textil nemam, iba tie do pracky
Pinocio, veru dobre baby pisu, mali by ta prednostne, aj mna tak, ked som este aj s bruskom a Matkom doslala do TB, tak ma hned odchytili, ze co potrebujem, aj ked bol natresk, to by si im mohla aj staznost napisat
Alami, super, ze sa Olimu tak dari s pisanim 🙂 a trtac sestru mesiac bolel, aj bola u Dr a ze nic nemala zlomene, juj skore vyliecenie
Ivca, Matko sa vcera nesial dospustat na pekaci 😀 , este raz dakujeme aj Matko este za autom krical, ze dakuje 😀
Matko ma dnes rano zobudil v tom najlepsom spanku, ze mama odokry sa a vstavaj, no som skoro hodinu bola otapena 😝

alami
5. feb 2010

tak si ma aspoň ukludnila - kasis, že ju to dlho bolelo a nemala zlomené, lebo už som začala nad tým rozmýšľať - no ale vieš ako sa behá po dr s deťmi.-...kým neumieram, nejdem 😀

kasis
5. feb 2010

Ali, no zas som to nechcela zlahcovat, ak ta to ozaj moc boli, asi by som sla, aspon vecer na chir. pohotovost,( ha to radi ta prava, mi Janka znamienko odtrhla a nikde som nesla 😔 )

alami
5. feb 2010

no bože 😔

pamatáte ako mi lukáš zaškrabol oko pri kojení? 2 roky sú to už. Stále sa mi tá strašná bolesť vracia. Mi to vtedy dr povedala, že je rohovka poškodená navždy a v noci ako sa olupuje tak sa sem tam olupne až do tej ranky a bude ma to bolieť - a presne tak. Asi tak raz za mesiac vstanem a bolesť oka jak sviňa 😖

geegee
5. feb 2010

Alami, Matusko je soplavy, uz som musim nechat doliecit sa, ani do skolky som ho nedala stvrtok a piatok /ale hlavne, ze sme sa vcera vytrepali na sankach do mesta a nazad - som tahala 32 kg+sane 😀/
Takze zajtra asi sami budete, ak teda pojdete aj bez nas. My pojdeme s MM sami poobede na Oravsky Podzamok, tam stoji 2 hodinova lyzovacka 10€, takze vyrazne menej ako tu aj s tou regionalnou kartou 😠

Objednala som si orbitrek na narodky a meniny. AK ho nebudem pouzivat tak pojdem z domu 😀 😅 Ani neviem kde ho postavim, ked dame postielku prec zo spalne, tak asi tam...ale dovtedy netusim 😖 😀

geegee
5. feb 2010

zabudla som, bzucko na textil nemam farby...ale asi fixky na textil by boli lacnejsie... Mam farby na porcelan, na sklo - obyc. aj odlupovatelne...na textil nie ☹ co som mala som pominala...

alami
5. feb 2010

GG a dáš mi ešte vedieť či ako? u nás strašne fúka, dúfam, že nebude aj zajtra na maline 😝

bzuči, ja mám bielu, tú si v zozname nemala 😅 inak, GG má pravdu, fixky na textil by ti asi boli lepšie, myslím, že by sa ti s nimi aj lepšie maľovalo - lepší cit v ruke,nie?

bzuco
autor
5. feb 2010

ahojte

ok, tak fixy...a tie máte??? 😎 😀 😀 😀

alami
5. feb 2010

A viete že v RK dnes vylúpili banku? Sporiteľňu pri zelníkovi. Moju segru potom stopli na aute - skontrolovať, či to nebola ona 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kontrolovali asi všetkých na výpadovkách...