Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
3. mar 2010

Ahojte, som mala také rozbehané doobedie, Luníček, banka, hudobná, sociálne a domov malú uspať 😝 😀
Ali ja som ťa nestretla ale stretla som Palci, a na hudobnej bola aj Bai, vyzerá super 🙂
Teraz sa už idem chystať do školy takže som tu zase až do večera nie.
Ja chodím k ortopédovi s malou do LM k dr. Petríčkovi, tiež môžem len odporúčať 😉
Kasis no vidíš a minule sme sa o tom rozprávali, že ideš na 3ročnú 😀

mirka
3. mar 2010

ahojky

babky nedali by ste mi číslo na ortopéda na Lúčky? išli by sme tam na kontrolu, treba aj odporúčanie od dr.?

majussa21
3. mar 2010

Bzuco a mne praveze mm hovoril ze bol len jeho kolega kamarati 2 ja a este zo 2ja chlapi..Takze to nevadi ked som bola u Pograna a teraz keby som sla k tomu na Lucky? Tak im ho zanes ked ti ho zobudili 😖
Inak baby mohla by ste mi niektora nan poslat cislo ak mate?A to on si objednava ci ako to tam funguje?
Kasis a ako je na tom Matko s pipisom ako tam chodite?
Ivca si bola u Lunicka?Aj ja sa chystam uz 2 roky som nebola len neviem stale ku komu Puskeilera nechcem rozmyslam nad Javorkom bol mi aj konzultant aj tak celkovo sa pozname ked som cakala malu bola som u neho zo 3x v nemocnici na uzv fotecky nam porobil z uzv aspon nieco..A s Lunicom som sa tiez zoznamila ked som robila na novorodeneckom a fakt posobi velmi prijemne len neviem ako beru..A do akej skoly to ty chodis?

bzuco
autor
3. mar 2010

pinocio - aj títo prerábajú jadro
ale keby aspoň vrtali ked už začali - ale jeden vrt - ten mi malého zobudil - a potom už nič....joj 😠 😠 😠 😠

no ked spomínate gyndošov - aj mne treba ísť po roku na kontrolu 😝 k luníčkovi

alami
3. mar 2010

mirka 044/4375544

baileysa
3. mar 2010

ahojte 😵

my ideme na lucky 11.3. na kontrolu tak som zvedava... objednava sa dopredu, presne na hodinu 😉

a ja idem za chvilu na gyndu, po 6 tyzdnoch 😕 no chapete, ako to leti???? zinka ma dnes mesiac 😨

juuuj, ivca, dakujem, ze si ma pochvalila, ale ja som v hlbokej depresie, ze ako vyzeram po porode 😔 zacalo to pred tou obhajobou, ked som si nemala co obliect, lebo vo vsetkom ako klobasa 😝

dakujem vam za gratulacie k obhajobe 😵 som happy, ze je to za mnou 😉

skolku v pondelok absolvoval mm, tak som zvedava, vysledok ma prist mailom...

kasis, gratulujem janke k vahe... 🙂

bzuco
autor
3. mar 2010

bai...ale ty si mesiac po pôrode..to je normálne...ale ja som po už vyše 2 roky a furt som klobása - o mojej depke z toho radšej ani nepíšem 🤐

kasis
3. mar 2010

Bai, gratko Zinke k prvemu mesiaciku, boze, to uletelo, vsak sme nedavno cakali, ci napises, ze uz 🙂 . S kilami sa netrap, pojdu dole, mne sice nejdu ako som si predstavovala 😀 , ale uz som s tym zacala cosi robit, nech mam do leta aspon co to dole, kym som kojila, tak som to moc neriesila.
Majussa, no co ja viem 😀 😀 , musim sa MM spytat , ale tusim uz OK, len nas vlani este pre istotu na kontrolu 3 rocnu zavolal

baileysa
3. mar 2010

bzucko, tak keď ty si klobasa, tak ja som mäsokombinát...

kasis, ja by som tiež chcela do leta už aspoň ako tak schudnúť, ale neviem, či sa podarí, pri gretke mi to lo pomaly dole, ani som vlastne všetko neschudla... by som teraz chcela rýchlejšie, ale mi hroooozne chuti jesť a hlavne sladké...

bzuco
autor
3. mar 2010

kati...no to isto...ja mám furt 4 kilá plus 😔

palculienka19
3. mar 2010

čauky,
bai, ale to fakt uletelo, to sa vôbec nezdá, už chodíte aj vonku, však??
som včera videla po prvý krát malú alicku vrtichovie, no to je zlatko jemnulinké, ako to poznať, že je to dievčatko, taká pusinka kvásna, cmuk, chrum, iba zjesť.snád vás stretneme a nabažíme sa aj na vás, kým to my dotiahneme do finále. a kilečká nerieš, ved máš na ne ešte veľký nárok, hlavne, že ste zdravé.
ivi, som kúpila obálku s bublinkami veľkosť A3 normálne, sa mi všetko zmestilo do nej.a ty si všetko vybavila??bouka to videla na dlhšiu debatku, tak aby sa nenudila, radšej odbehla, nie??
mna dnes dopichali do oboch rúk, takže liečim žily, odbery a tak, natka ráno jeden krát vrackala, aj neterke bolo predvčerom tak, vraj je zase niečo vo vzduchu, ale teraz mi už spinká, konečne mám čas podebatiť s brušiačikom a dočítala som fajn knihu, od D.Dána- Mucha, také fajné krimi lepidlo... v rámci pár minút pre seba.

kasis
3. mar 2010

Baby nevite kolko moze byt otvoreny sirup Panadol, alebo Nurofen? Som chystala na noc, ak by Janke po ockovani vyskocila teplota a mam oba otvorene od Juna 2009 😕

palculienka19
3. mar 2010

kasis, mám dojem, že viac ako pol roku nemá byť, na niektorom to je napísané, skús prejsť návod

bzuco
autor
3. mar 2010

palci - aj ja som ju minule videla - krásna babuľka 😵

palculienka19
3. mar 2010

kasis, na panadole som nič nenašla, iné momentálne nedržím, ale tuším nurofen to tak má, tak panadol asi aj by som podala, ved ho držíš v chladničke

palculienka19
3. mar 2010

bzučo,vy ste so sisou spolužiačky, nie??aj s hubkou 😉

bzuco
autor
3. mar 2010

palci - ano 🙂
ešte sem nejaké naše spolužiačky chodili, ale už dávno nechodia - bambulkaj, marylin

kasis
3. mar 2010

Palci dik, aj ja som po skatuliach citala, iba na Nurofene je 6 mesiacov, dufam, ze nebude treba. Zajtra ich radsej pekne krasne odnesiem do lekarne a kupim nove

palculienka19
3. mar 2010

čítala som spätne, hej bzučo, aj môj mm bol na zápise, a tiež nevedel referovať, že koľký bol, boli sme len v jednej škôlke, uvidíme, čo príde.
kasis, nech ho nepotrebujete 😉

bzuco
autor
3. mar 2010

palci...a vám majú poslať vyrozumenie z Riadku?
mne riaditeľka povedala, že po 15. marci si mám prísť osobne po to

ivca82
3. mar 2010

Palci tak predsa mali aj také väčšie, super 🙂 malá sa náhlila, lebo sa nešla dočkať hudobnej, dosť že vydržala v banke a kým ma čakala keď som bola u dr.
Majussa Luníček ešte berie nové pacientky a otvoril si ambulanciu už aj v LM ale bude tu 3x týždenne a nejaké to poobedie ešte. A prvý doktor, čo mi konečne vysvetlil, prečo nemôžem len tak otehotnieť, to som teda vedela, že nemôžem, ale teraz už aj chápem presne kôli čomu 😔 A učím sa nanovo podvojné účtovníctvo 😉
Bzučka ja to isté tie 4kg sa držia ako čert 😀 ale už som s tým zmierená v podstate 😝 😀
Bai to som ale myslela naozaj úprimne, že vyzeráš super, veď si len 4 týždne po pôrode, to ja som vtedy chodila ako v 8mesiaci tehu ešte 😅
Kasis tiež myslí, že len 6 mesiacov môže byť otvorený 😒

bzuco
autor
3. mar 2010

ivuš - ročný poplatok sa u luníčka nezmenil? 12 evri?

ivca82
3. mar 2010

Bzučka áno 😉

bzuco
autor
3. mar 2010

ok, dík 😉

majussa21
3. mar 2010

Joj ked pisete o kilach ja som ich aj po porode z nervov zo skoly zhodila aj navyse a ked som zacala robit som tak pribrala ze hroza tiez som tolko este nemala ale ani sa mi s tym nic nechce robit...Palci vidis poslat chlapa a nic nevieme esteze ta tu mame Bzuca 😎 ..
U Lunicka je rocny poplatok?To som nevedela?Uz sa musim rozhybat a ist.. 😒
MM uz isiel s malou spat a ja pozeram modre z neba ani sa mi nechce spat a to som nespala ani 3 hodky po nocnej.. 😒

bzuco
autor
3. mar 2010

maji ahoj
hej, platí sa - našťastie som tam bola naposledy pred rokom na preventívke - ale spokojná som
ja som odišla od očka - nemôžem ani na neho zle povedať, ale luníček sa mi vidí viac
už to, že každá pacientka si kúpi svoje vlastné také vyšetrovacie akoby kliešte za 1 euro a tým ťa vyšetruje - zatiaľ čo očko umýval použité rukavice a sušil to po radiatoroch a znova používal - JEDNORÁZOVÉ!!!!!!!!

bzuco
autor
3. mar 2010

inak - som zabudla povedať - už mi prišla tá bundička bežovo-zelená (čo sme riešili tie srdiečka 😅na nej ) a aj tie topánočky - no superské sú...už nech je jar 😵 😵 😵

bzuco
autor
3. mar 2010

a pinocio - mne sa nová verzia vôbec nepáči - mám v tom zmätok 🙄

majussa21
3. mar 2010

Bzuco aha tak to som nevedela ze to u neho tak funguje a prvykrat ste sa objednavali ci ako?U Ocka ste neboli pytat kartu?Mne tiez neublizil no aj tak by ho o par rokov bolo treb zmenit.. Tak si to nakoniec objednala?Ale frajer bude velky frajerku uz ma?Ze ci bere aj na starsie 😀

bzuco
autor
3. mar 2010

maji...nie...išla som k L. či by ma zobral a on si zariadil aj to, aby mu bola vydaná karta od starého gyndoša...ja som nerobila nič...akurát som podpísala nejaký papier

hej, objednala som 😉
frajerku nemá.... 😀 😀 😀 a či berie staršie - opýtam sa ho zajtra 😀 😀 😀 😀 ...ale ak to má po tatíkovi, tak ano 😀 😀 😀