Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

gabiiika21
27. máj 2014

@bonaquaba aj menej ako 20minut. Fakt je to blizko, neoplati sa ist MHD lebo mna by osobne slahlo z krizovatiek a semaforov.

bonaquaba
27. máj 2014

@gabiiika21 dakujem pekne tak to ste ma potesili, popytam sa ludi ktorym smerom sa vybrat alebo zoberiem GPS 😀

svetluska82
14. jún 2014

Dievcata, nechodite niekto do fitka nad Billou? rada by som aj ja zacala s cvicenim, ale nejako sama nemam odvahu. 😖 Rada by som aj na jumping na trampolinach,len ja som hroozne nesmela a hanbliva, sama nemam odvahu....

juliam
19. jún 2014

Mamičky z Ružomberka. Tu na MK je rozbehnutý jeden projekt. Ak by ste chceli podarovať napr. pastelky, fixky, omaľovánky alebo čokoľvek, čo by spríjemnilo pobyt deťom na detskom oddelení v ružomberskej nemocnici, ozvite sa mi. Máme už disney kartičky z tesca a taktiež aj nejaké sladkosti sú sľúbené. Za každú pomoc vopred ďakujeme 🙂

geegee
1. júl 2014

@juliam ja by som to zverejnila u nas v skolke...mozno by sa toho viac nazbieralo. Je nejaky termin?

juliam
1. júl 2014

@geegee ahoj. budúci týžden to chcem ísť odovzdať. 😉

traffic
13. júl 2014

@jancap25
@zuzimao
@gabiiika21
@geegee
Kde sa prosim vas nachadza vojenska nemocnica v ruzomberku, je to pri hlavnej ceste ako prichadzam z dolneho kubina po pravej strane alebo niekde inde a ako sa am dostanem z hlavnej valkovej stanice dakujem

alami
14. júl 2014

@traffic tam kde píšeš je bývalá štátna nemocnica, teraz je to síce vojenská, ale je tam len gynekológia, detské a onkológia. Hlavný areál ÚVN je inde. Z Vlakovej choď rovno(cez most a semáfór) ideš popri Hypernove a benzínke kolmo na hlavnú cestu, teda chodníkom , čo vedie popri benzínke až na koniec, prídeš na križovatku, je rovno pri moste, zabočíš vľavo, popri bytovke v kotorej sú dole obchody (ani neviem s čím), ideš zas hneď ako sa dá vľavo - je to ulička kde sú také dosť staré, ošarpané domy , končí to búdkou so zmrzlinou , za ňou sú dva paneláky a za nimi zabočíš vpravo a už si pred vstupnou bránou.
teda zhrniem: zo stanice rovno, hneď ako sa dá vľavo, zas vľavo a nakoniec vpravo. Vždy do prvej možnej odbočky. Nestratíš sa, opýtaš sa🙂 Cesta pešo trvá tak 15minút.

geegee
15. júl 2014

@alami mozes sa zivit ako navigator 🙂 😵

alami
19. júl 2014

@geegee takto som ja dostala pred časom opis cesty v ZA tu na MK, vieš ako mi pomohol? ešte som si ho aj vytlačila 😀 😀 😀

gaby21
31. júl 2014

Baby prosim vás, viem že sa pýtam od veci, ale potrebujem, kontakt na dobreho neurologa pre dospelých, v Mikuláši som s našou neurologičkou absolutne nespokojná, je to fakt velmi surne, potrebujem dobreho neurologa pre moju mamu, vela od toho závisi ☹

trgypadl
31. júl 2014

@gaby21 ahooj a koho mas v rk neurologa?

gaby21
31. júl 2014

@trgypadl No ved práveže v RK nemám, iba v LM, potrebujem zmeniť

trgypadl
31. júl 2014

@gaby21 no v uvn neurolig,alebo dr tomasova sukromna

geegee
3. aug 2014

@gaby21 odporucam Tomasovu...UVN som skusila a neda sa porovnat s pristupom Dr. Tomasovej

alami
31. aug 2014

dievčatá, chodí vám niekomu dieťa na klavír? Chcela by som info, či v ZUŠ Ľ. Fullu je prvý rok len hudobná príprava, alebo deti rovno hrajú. Syn ide teraz do 1.triedy ZŠ a s klavírom chceme začať, ale neviem, či by ho bavila len teória. Prípadne ak máte info, ako to beží aj v iných ZUŠkách. Ďakujem

geegee
17. sep 2014

@alami u nas maju skolkari klavir cez Janos a maju aj hru, aj teoriu.

lafleurmonika
18. nov 2014

ahojte, chodi niektora z vas na aerobic v RK? neviem totiz nic vhodne najst a rada by som zacala s cvicenim 🙂

geegee
19. nov 2014

@lafleurmonika ja idem dnes skusit basic jumping - teda trampolínky. Som zvedavá, či to prežijem 😀

ssslnieckooo
19. nov 2014

@lafleurmonika ja som ešte za starých dobrých čias chodila na spinning aj na taebo, ale teraz je v kurze najmä jumping 🙂 je to určite super a mať kde nechať drobca, tak by som neváhala 🙂

lafleurmonika
23. nov 2014

@geegee ahooj no ako bolo na trampolinkach? to by sa mi celkom pozdavalo,ak je to tam pri bille...len neviem ako to tam chodi s registraciou,ake je vybavenie satni,sprchy a pod...ak mozes, pls napis mi, dakujem 🙂

geegee
23. nov 2014

@lafleurmonika bolo super, prezila som 😀 Uz som prihlasena aj teraz na stredu. Vstup stoji 3€, da sa kupit permanentka, vtedy je to lacnejsie, asi 2,60€ a 1€ za karticku. Su tam satne, sprchy, WC. Vstup sa kupuje hned na zaciatku, dostanes karticku a kluc od skrinky. Karticku potom odovzdas Lucke, ked pojdes uz prezlecena do saly. Prihasit sa da tu https://www.facebook.com/groups/208789915820147...

lafleurmonika
23. nov 2014

@geegee a kedy pred zacatim je tam potrebne uz byt? zapisala som sa na tuto stredu o 17tej, tak neviem kedy tam treba uz byt,aby som stihla zaplatit a prezliect sa a tak 🙂

geegee
24. nov 2014

o 6 to zacina, takze o 3/4 to akurat stihas 🙂

svetluska82
27. nov 2014

@lafleurmonika ahooj, aj ja by som rada chodila na aerobik, alebo nieco ine .....Inak nikdy nedokazem nabrat odvahu, aby som tam sla sama, medzi cudzich ludi...: 😒

lafleurmonika
30. nov 2014

@svetluska82 ja som bola vyskusat jumping pri bille a je to super 🙂 tak odporucam...prijemna atmosfera aj napriek cudzim ludom 😝

wilsonka
11. dec 2014

odporucte mi prosim co mate v meste resp. v okoli co sa oplati pozriet s malymi detmi. vdaka

lafleurmonika
11. dec 2014

ahojte, ktore kadernictvo v RK by ste mi odporucili? 🙂

geegee
12. dec 2014

@lafleurmonika jedine le sorelle

svetluska82
14. dec 2014

dievacata, boli ste niektora na sono prsnikov v Likavke? Vraj je tam sukromna ordinacia. Potrebujem aj ziadanku ak chcem ist? Dakujem