Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
6. aug 2009

ivi - si tam malý hneď gate sťahoval 😀 😀 😀 😀 😀
hej, tú plastelínu, ale farby si tam nepridávajte ak to budete robiť, lebo sme mali farebné všetko 😖
ivi - zlatá - čo chceš, aspoň bola zabavená 😉

alami
6. aug 2009

malý nosí tú mačku za hlavu 😀 😀 😀 nech to nik nevidí, lebo na nás ochranu zvierat pošlú, ale ona si nesťažuje 😅 a do buginy si ju dal a vozil ju 😀

moja mama mi s oblubou vravela - keby lenivosť kvitla tak si ako flóra olomouc....tak teraz by mala fakt pravdu, ako sa mi nič nechceeeeeeeeeeeeeeee

pinocio
6. aug 2009

tak neni som sama čo žijem v pralese- od lenivosti - ked to raz zacne bujnieť ani záchvaty pracovitosti nestačia

pozrela som celé foto super

tu plastelínu si robila podla receptu z ženského magazína

alami
6. aug 2009
pinocio
6. aug 2009

na stv1 davala recept jedna na plastelínu a dávala tam vinní kameň aby sa nekazila

alami
6. aug 2009

idem ja nejaké palacinky narobiť, nech je čo na mňamku 😵 lebo tu dnes zhnijem 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
6. aug 2009

ja tu budem za otravu ešte chvílu potom ideme na oslavu sestri Martin má dnes 4 roky

ivca82
6. aug 2009

Tak cestá na koláč a tortu hotové, zajtra plním a dokupujem darčeky pre malú, a večer ideme na horáreň, tak nech sa starkí starajú 😀
Ali som stretla TM pri Kauflande, a som mu zabudla povedať, ktoré klobásky na grilovačku to boli, čo ste u nás jedli, lebo som si spomenula, že sme to v Kauflande kupovali 😉

alami
6. aug 2009

si mu mala povedať nech aj tebe kartón mlieka hodí do auta 😉

alami
6. aug 2009

ja som trochen v záhrade porobila, Oli išiel k mame spať, zajtra idem s Lukáškom na krv, tak nech nemusím oboch trepať za rána, tak mám teraz pohodu, Luky sa kúpe, dám spinkať a vegéééééééééééééééééét.

alebo dám spinkať, bude revať a veget nebude 😖 😀 😀 😀 😀

alami
6. aug 2009

viete čo mi robí po novom moje zlatko malé? Keď ho idem uložiť, chytí ma silno okolo krku a nie a nie pustiť. Ježín, taký je zlatý pri tom. A musím mu povedať, že ja prídem hneď ako zaspinká a potom ma pustí a spokojne zostane ležať 😵 😵 😵

bzuco
autor
6. aug 2009

ahojte, som tu

MM urobil nový stolík na PC tak sme makali...všetko to namontovať, káble nanovo podávať a samozrejme potom ten bordel okolo toho spratať 😝 😝

bzuco
autor
6. aug 2009

a to som chcela dnes žehliť, ale som KO

pinocio
6. aug 2009

ahojte lásočky moje ja už balím oslava bola super, prišli tie topánky super ako odliate na moju nohu aj spať vnich budem 😀

pinocio
6. aug 2009

lúčim sa čaká ma náročný víkend

andy271
6. aug 2009

Ahojte..
Tak dnes sme boli maleho zapisat u Puskailerovej..
Strasne zlata doktorka..
Mam super pocit..
Zajtra ideme ku nej aj s malym preventivne..

bzuco
autor
6. aug 2009

andy...tak super

naša Boba je zasa chorá...neviem čo sa robí, ale už 3tí x v priebehu mesiaca má horúčku - skoro 38 ☹

andy271
6. aug 2009

bzuco..

A to teraz ked je tak teplo a pekne..

bzuco
autor
6. aug 2009

baby...aha čo som našla 😲 😲 😲 tá cena 😲 😲 😲 😵 😵
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6372910

to berem aj keby neviem čo 😅

natalschen
6. aug 2009

ahoj andy, tak vitaj v klube u puskeilerovcov....... ja som na 110% s snou spokojna, ale teraz ju bude dlhsie zastupovat jej mamina, a to je este stara skola, ale mladi dr. su vsetci sikovni, uz maju uplne ine skusenosti ako ti ta starsia generacia 😉

natalschen
6. aug 2009

bzuco......dobry ulovok 😀 😀 😀

bzuco
autor
6. aug 2009

ti poviem 😉

andy271
6. aug 2009

natalschen..
Ahoj..
Dakujem..
Keby to nebolo tak daleko jooj..
No ale co uz..
Inak nevies nahodou kde ma ord. jej muz?

natalschen
6. aug 2009

http://www.babybazar.sk/pics/1141060_mini_1.jpg

bzuco....skus kuk, ci daco najdes, dnes ma 50% dole, som kupila krasny svetrika gate pre malu za 3 eura aj s potovnym, kuk

bzuco
autor
6. aug 2009

joj...mi to voľačo smiešne vyhodilo...aký má nick?

andy271
6. aug 2009

No baby idem ja..
Trochu kukat tv s MM..
Tak dobru noc..

natalschen
6. aug 2009

andy....... ordinaciu ma v meste na mostovej - pri opravovni bicyklov a (v takej brane na zaciatku mostovej od hlavnej cesty), alebo ak poznas predajnu knihu v brane, je tam aj obchod so zivymi zvieratami, v pripade potreby este upresnim, je to starsia budova, ordinuju tam 2 dr. - puskeiler a dr.lunicek, ja chodim k lunickovi - je fantasticky, je to byvaly primar z lucok, mozem Ti dat blizsie info ak chces, plati sa 12 eur rocne ale vsetko mas uz v cene - potom uz neplatis nic

natalschen
6. aug 2009

bzuco...... daniela0905

natalschen
6. aug 2009

tak aj ja idem, bzuco...... este kukni, ci daco vysnoris, ja uz zatvaram, zajtra ahojte

pinocio
7. aug 2009

Dobre ránko,
ja naskok odchádzame aspoň otvoriť som prišla teším sa pa v nedelu 😀