Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
13. aug 2009

ja tretí deň ťažko doma -lukáškovi ide zub 😖 hrúúúza, dnes som bola na psychiatriu súca, len čo ma ivca s jej M zachránila, že prišli...

pinocio
13. aug 2009

mňa nemá kto zachraňovať na mňa naložia ešte viac že asi koľko znesiem 😀
som unavená potrebujem oddych no mm to nespolieham ten žije vo svojom svete 😖

alami
13. aug 2009

tak si vypíš dovolenku a daj mui na podpis 😉 😀 som vravela MM, že keď ide mať teraz dovču, že ja tiež, že sa za ten týždeň detí ani nedotknem 😀 😀 😀 😀

alami
13. aug 2009

vážne - dohodni sa s rodinou, alebo s MM nech ťa na pár dní nejak odbremenia, lebo to už keď je to o nervy - treba vypnúť, lebo sa to potom len prehlbuje. My čo sme na materských dlhšie, vieme o čom.... 😉 že baby 😅

pinocio
13. aug 2009

nooooooooooooo to ťa už vidím 😀 Mirko je dobrý no bodlo by trochen voľno
čítala som kúsok vašej diskusie na mm už nezaberá niš ☹ t

alami
13. aug 2009

pinoci - ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva...to je celé 😉

pinocio
13. aug 2009

dedko je už zmorený a má na starosti sestrinho ked sú v službe a dalšia sestra si chce užiť posledné prázdniny pred výškou- pomôžu no nejak najstaarší sú predurčený pomôcť si sami a mám super kamošky ktoré pomôžu aby som nebol cvok

kasis
13. aug 2009

Caute, ja som doteraz googlila, Janke na kontrole klbikov Dr.zistil nejaku minichybicku, ktora sa vraj dovyvija, aj ma uistoval, ze je to OK, ale nedalo mi to. Mame zas o mesiac na kontrolu prist. Ale zas uz ma uplne vyvinute jadierka, co je na jej vek vraj dost skoro. Potom som bola este s Matom v bazene, no bol ako z divych vajec ma unavil 😀

alami
13. aug 2009

pinoci - stačí ti aj deň-dva oddych.
kasis - to mi je ľúto, ale neboj, bude to mať ok. 😉 mysli pozitívne

Babky dobrú noc, idem ja. MM prišiel

kasis
13. aug 2009

Pinocio,aj jeden den pomoze, vypni so vsetkym okrem kojenia, vsak ked je Mirko dobry, tak by to nemal byt pre TM problem.

pinocio
13. aug 2009

mne stačia 4 hodiny denne nič viac

kasis - bude to dobré muž ten mal mať modrú knižku bo remence nosil a ked sa po rokoch doktorka dozvedela že pracuje v jednotke rýchleho nasadenia skoro odpadla

kasis
13. aug 2009

Ali,teraz som strasne stastna, ze sme isli do Lucok, bohvie co by zistil ten na poliklinike 😒

pinocio
13. aug 2009

natalschen- pod knám voláme ťa

pinocio
13. aug 2009

to si spravila dobre ja som išla na kont. na polik. s tým že ak povie remence tak dám urobiť dalšie vyšetr. u iného
a švagor ináč traumatolog ortoped,že u neho každe dieťa má problé no potešil ma no mame dobre nožičky nie je po mužovi

kasis
13. aug 2009

Pinocio,ja som tiez remence do roka mala aj som s nimi chodila, co ani Dr nevedel, ze ako 😀 . Autosedacku si neskusala aj v DK pozriet, je tamjeden celom fajn obchod,sme tam kocik zhańali

pinocio
13. aug 2009

vieš moj mm a obchod to je smrtelná kombinácia, v trenčíne som nič nezohnala ale net mám prevetraný dôkladne a padlo tu aj česko od sue

palculienka19
13. aug 2009

pinocchio, ešte som ti chcela, kamoška pozrie cez víkend doma tú autosedačken, príde sem na víkend a dá mi infošo, a potom ti ju ja dám 😉

pinocio
13. aug 2009

natalschen volám ťa príd ne koníka natalschen cítiš moje vibrácie pod na koníka pokecať 😀

pinocio
13. aug 2009

už asi nikoho neprivolám a magická moc s hlbokou nocou stráca svoje čaro 😀 😀 😀 dobrúl en pohladám sníčkovú vílu a pôjdem aj ja spať

bambulkaj
13. aug 2009

Miri,pozri IP

pinocio
14. aug 2009

Dobré ránko,
ja svieža ako rybka popíjam kávičku a mirko veselo džavoce
kto je hore ako ja

natalschen
14. aug 2009

dobre ranko vsetkym...... 🙂

pinoci... prepepac, vcera som mala moc unavny den a odpadla som do postele skor, ako som zachytili tvoje privolavajuce vibra 😀 😀 😀 , hadam si to dnes vynahradime

pinoci.... ty nemozes spat abo co? o 5:49 este nic nevidim a a nepocujem - aj ked som hore 😅 😀 😀 😀 , len sa setri a oddychuj, caka ta este veeeeelmi dlha a umorna babatkovska cesta 😀 😀 , ja nou putujem uz 3 roky a mam pocit ze este 3 mesiacxe a skoncim na praskom 😀 😀 😀 - a potom sa budu musiet starat o mna 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

alami.... tebe prajem extra pekny den, sa mi vcera zdalo ze si nebola vo forme, ani usmevu na tvojej anjelskej tvari 😕 😉 🙂

pinocio
14. aug 2009

ahoj natali - tá nespavosť ma trápi 10 rokov dedičné, no ešte že som objavila dobrá koníka psychoočista 😀

sonnya
14. aug 2009

pekny den vsetkym 😉 konecne je piatok... 😝
leyuska - ano mozes si dat spravit aj fotky. ja som si tiez robila...na usb som doniesla do fota a oni si to stiahnu a spravia foto a su pekne 😵

pinocio
14. aug 2009

ľudia kde ja mam nakúpené ,navarené, opravára obvolala, sMirkom na prechádzke bola a hráme sa 😵

natalschen
14. aug 2009

pinoci..... uz chytas alamine sikulkovske maniere? 😀 😀 😀 , daufam ze aj mna tato sikulkovska choroba niekedy postihne 😀 😀 😀 , by sme mali doma aspon poriadok

natalschen
14. aug 2009

baby.... co dnes varime? volako mi nic nenapada ☹

pinocio
14. aug 2009

je piatok cestovina slávne špagety 😀

pinocio
14. aug 2009

alami ma nekontaminovala svojou šikovnosťou len mám malú dušičku ohladom práčky mám drahý kúsok, a dnes ináč nevarím lebo všetko dojedám dnes a potom ideme ku kmotra tam nech sa mm naje a mám kľud