Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
15. aug 2009

ivca..... obocia mas este obe? 😀 😀 😀

ivca82
15. aug 2009

Natali prišla som domov kompletná, ešte sme aj s MM čo to postíhali 😝 😀 ja dnes nevarím, mám od včera a predvčera 😀 Vám riadne išlo večer 😀 😀
Hubka ďakujeme za gratko 😵 , že si sa aj ukázala, ak robíš, ani Bai nás nestíha, to čo jej robotu domov nosíš? 😉 😀

natalschen
15. aug 2009

ivca.....tak pekne oddychuj, mas navarene, upratane 😉 od vcera, vies si to zariadit 😉

a dake pikosky nam do eteru nepustis? 😀 😀 , ste urcite vcera spominali na pubertalne davne srandy 😀 😀

natalschen
15. aug 2009

alami... kdeze si 😎 .... co -vari nestihas pisat popri zberani hub a behani po vonku? 😀 😀 😀 nase perpetum alami mobile chytilo nejaku vadu spomalenia? 😀 😀

natalschen
15. aug 2009

baby - kuk kombineza pre chalpcov 110

http://www.babybazar.sk/zimna-kombineza-id11484...

natalschen
15. aug 2009

baby.... neviete nahodou .... od januara maju zvysok rodicovsky prispevok na zivotne minimum?

ci sa mi to len zda ze som to niekde zacula 😅

andy271
15. aug 2009

Ahojte...
Tak ja nestiham citat co ste to vsetko popisali...
Hadam niekedy.. 😉
Teraz peciem kurca...
Alex spinka...

natalschen..
Chcela by som sa opytat na tie rozpravky...
Ci by sa to dalo este.. 😉

natalschen
15. aug 2009

andy.... jasne, len si treba pre ne prist a vybrat co vsetko by si chcela 😉

uz je ti lepsie?

bambulkaj
15. aug 2009

Natali, je to ešte len v štádiu schvaľovania v NR SR...ale dali v médiách verejný prísľub...ale na 2.strane - netešme sa, kým to nebude na papieri...

bzuco
autor
15. aug 2009

ahojte

natali...takže vraj bude...no ved uvidíme
http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-s...

alami
15. aug 2009

natali - vadu spomalenia hlásim na celý týždeň - MM má dovolenku, teraz tu budem len občasník 😵

alami
15. aug 2009

palculienka si tu? prípadne kto máte na ňu číselko, pošlite mi do IP, dík 😉 idem k segre, hádam mi už vráti knihu, tak by som ti cestou naspať cinkla a doniesla ju.

natalschen
15. aug 2009

baby... dakujem za info, tak teraz nam uz zostava dat hlavy dokopy a secret-ovat to slubene zvyssenie 😀 😀 😀

alami.... tak si to poriadne uzi.... 🙂 a poriadne si uzi aj maleho aj velkeho 😉 😀 😀 😀 - ak si nezabudla na vcerajsiu diskusiu - tak vies o com je rec 😀 😀 😀

ale aspon sem tam zreferuj, co dobreho varis a nezabudaj na HAK - aj maly muzi vedia robit velke veci 😀 😀 😀

mirka
15. aug 2009

ahojte, však jasné, že budú zvyšovať, je pred voľbami, treba zas dakde voličov zbierať 🙄

my sme boli v ZOO v SnV, bolo super 🙂 malá spokojná, pre deti je to tam raj, zvieratká, preliezky, šmýkačky, skákací hrad, trampolína, kolotoč, všetko možné a super cesta, boli sme tam rýchlo za 1hod. a 15 min., odporúčam!!! 🙂 a vstupné ani nevravím, dospelí 1,50 a deti, študenti, dôchodcovia 1, deti do 3 rokov zadarmo, kamera, foťák 0,50, ale to nekontrolujú, ale sme si kúpili aj to, pre deti je tam aj kontaktná zoo, v ohrade sú kozičky, a ku nim môžu ísť deti

natalschen
15. aug 2009

caute baby... kuk na spider-man babo, ty kokso, s vlastnym by som to asi neskusala 😀 😀 😀

http://www.babybazar.sk/cenu-si-navrhnete-vymen...

bzuco
autor
15. aug 2009

baby...mňa asi porazí
z akvárka nám zdrhol škrečok a netušíme kde je 🙄 🙄 🙄
najhoršie, že nevieme kedy....všimli sme si to len teraz večer ....ale včera ked sme mu dávali večer žrať, ešte tam bol....musel sa vzdriapať na domček a vyskočil.....

pinocio
15. aug 2009

ahojky, ja som sa teraz dostala mm nie ani pustiť, že či včera nestačilo ved som sa len zahrievala
natalschen - tebe ide od včera
bzuco - ak nevipadol z balkona tak on sa vráti bude hladný nám sa to tiež stalo zaliezol za stenu a po 1 či 2 dnoch vyšiel
alami- neviem či máš číslo na palci posielam do ip

pinocio
15. aug 2009

tak ja celá nažhavená na dnešný večer no všade čoromoro čoromoro a to natalschen spustila 😀 je to nákazlivé

bzuco
autor
15. aug 2009

pinocio...akurát že nevieme či už nie je niekde hore kopytami 😒 ...ale to zistíme jedine ak sa tu začne šíriť puch 🙄

natalschen
15. aug 2009

ahojte, idem skackat aj na babybazar, tam budem dnes pomalsia 😉

bzuco... je mi luto ☹ , viem ako take domace tvory prirastaju k srdcu 😒 , ako vravi pinocio - bud vypadol alebo je niekde zalezeny, tak drzim palce, aby sa nasiel 😉

natalschen
15. aug 2009

pinoci... comoro moro este len bude, MM uz chladi pivko, sa mu vcera asi zapcilo 😀 😀 , dnes ani nemukol ze zase idem s vami posediet, sa mu ta moja vcerajsia nalada vyplatila 😀 😀

natalschen
15. aug 2009

joooj baby... som raz bola u sesternice - oni mali vtedy pythona v akvarku, po 10 min. navstevy som si vsimla prazdne akvarko - vzdy som ho obchadzala z bezpecnej vzdialenosti, takze som si to nevsimla hned, a sestreka povedala ze im vcera vecer usiel, ze je kiekde zalezeny 😕 😕 , som sa skoro posr. od strachu... 😨 😅 , tak som zvysnu hodku navstevy stravila bez pohybu na gauci s nohami vylozenymi az za usami 😠 😅 😕

pinocio
15. aug 2009

ved aj moj je ako pena ja som si schrupla s malím a on ja ťa hned pustím len to dohrám 😀 no vidím to tak že to bude dobrá kombinácia 😀 pribudnú další členovia ak to chlapi pustia do eteru 😀

pinocio
15. aug 2009

ja som dnes halušky na obed, potom prechádzka s pivkom, mm robil chlieb vo vajci a to ma zobralo, teraz som si dala tiež pivko nejak smäd ma kvári 😀

natalschen
15. aug 2009

skor pribudnu dalsi ak to ti nasi chlapi nepustia do eteru, ale dnu 😀 😀 😀 , treba prezvonit alami 😉 aby nezabudla na dalsiu tabletku 😀 😀 😀

bzuco
autor
15. aug 2009

natali...no mne by len vyhovovalo, keby zdrhol 😔 😔 😔

pinocio
15. aug 2009

bzuco - moj typ je ,že on zaliezol aj ked je čiperné zviera daleko to nedobehne

natalschen
15. aug 2009

nerob chute s chlebom vo vajci 😠 , ja zeriem polystyrenovy chlieb so syrokremom, a pomyslenie na tie halusky 😅 ..ma zabija ☹

pinocio
15. aug 2009

ja som sa tiež obžrala preto som zaspala s mirkom 😀

pinocio
15. aug 2009

ozaj mirko má zdurené dasienka žeby zas pokus o prerezanie 😒