Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
2. sep 2009

Ránko tetušky 🙂
Prváčikom úspešný prvý deň v škole a škôlkárom tiež 😵 😵 nech sa im darí a maminky s nich majú len radosť 😵
Alami a Bzučke všetko najlepšie k narodeninám a nech ich detičky poslúchajú 🙂
Kasis možno to boli tie nadzv. lietadlá čo hlásili, že budú prelietať, tie tiež tak zarachotia, že sa zlakneš, či ti pol domu nespadlo 😅 A Maťko iný mudrlant, že azapád 😀 😀
Mirka a ako je Laure? 😕

ivca82
2. sep 2009

Včera sme boli u Ali grilovať, dohodli sa naši M, aspoň mali konečne aj dobrý nápad, len sa s nás smiali, či nám nestačí 1,5 hodinový telefonát denne 😅 😝 😀 Bolo supeeeeeeer 😵 😵 dokonca sa Lukáško s Boukou ani tak strašne moc nebili 😀 A poviem vám čo som vypozorovala, keby sme sa mali spolahnúť na to, že chlapi rozložia oheň, tak by sme už dávno vymreli, pol hodinu tam majstrovali dvaja chlapi kým sa im to ako tak podarilo 😀 😀 😀

majussa21
2. sep 2009

Ahojte.
Teda dnes mame za vyznamny den v prvom rade sa aj ja pripajam k blahozelaniu pre Ali a Bzucku nech su stastne a vsetko sa vam splni co si prajete. 😉

Ja som strasne zvedava ako to dnes deticky zvladnu v skolke a skole ako citam skolaci sa tesia asi netusia co ich tam caka 😕

Ja som vstala nejak skoro havino zacal brechat tak som ho bola pustit von a idem rychlo do obchodu lebo nemame ziadne pecivo co na rano a o 10.30 musim rezat do poobednej taaak sa mi nechce na 6 hodin ved to sa mi ani neoplati. 😖

Idem sa vas opytat neviete alebo ste teraz nevidele niekde v stanku dvd noddyho?My mame len 2 ale vcera mi jedna zena povedala ze pred 2 tt malli vsetky casti v stankoch.Myslite ze to este budu mat?U nas sa totiz nic ine okrem noddyho, nasej svadby a bambulky mame vsetkych 30 casti nepozera 😒

Ivi juj tak vam bolo fajne vcera a s tymi chlapmi to je normalne ale som rada ked nieco taketo pocujem lebo viem ze nieje len moj taky ze vsetci su taki 😀

kasis
2. sep 2009

Ivca, ste museli vyhladnut, ked takto chlapi dlho ohen zapalovali 😀 😉 , minule tiez u nas na chate sa chlapom nepodarilo a mame na prvy sup 🙂 . A som aj ja myslela, ze to lietadlo, ale ze by aj v noci ?

Maji, ja ani neviem co je Nody 😕 , ale skus v stanku pri poste, tam maju vzdy toho dost. Ale na nasej svadbe fici aj Matko a este na malom Matkovi 😎 .

mirka
2. sep 2009

aHOJKY

Bzučko a Alami, všééééééééétko najlepšie, nech ste stále zdravé, šťastné a krásne ako doteraz 😵

škôlkárom a školákom prajem pekný začiatok školského roka, nech si rýchlo zvyknú a nech im je tam len dobre 🙂 a mamičky neplačte!!! 😉

Ivuš, laura už včera bola úúúplne v poriadku, bola to len nejaká jednodňová viróza hnusoba

Majussa, škoda, že som to nevedela, pred týždňom som predala 4 časti noddyho, 3.4. časť boli úplne nové, skús sa opýtať v trafike na rovni, v tej žltej bytovke, pri partizánke, ten chlap tam má milión DVDčiek, nemá ich vyložené, ael má ich pod pultom (tie staršie) alebo v garáži vedľa trafiky, my sme takto zháňali Lolka bolka čo bol asi pred rokom a tam sme kúpili 🙂

ivca82
2. sep 2009

Majussa ja mám Noddyho 4. ak chceš, nám nejde, neviem prečo, ak chceš vyskúšať, tak ti ho darujem 😉
Kasis Noddy je rozprávka 😉
Mirka no tak super, že to bolo len taká rýchlovka 🙂

ivca82
2. sep 2009

Kasis ja som síce nič nepočula ale tiež sa mi nezdá, že by aj v noci lietali, ale jeden nikdy nevie, alebo zase na B.Potoku tiež v tom lome mohlo niečo buchnúť, len či v noci? 😕 😅

bzuco
autor
2. sep 2009

ahojte

dakujem za blahoželania 😵
tak kedy dáme to stretko? 😉

majussa21
2. sep 2009

Babenky diky no skusim pozriet cestou do prace len neviem Mirka kde presne to myslis?Vedla vojnskej?Smerom na supru?Lebo tade nechodim tak neviem kde je aky chlap v stanku 😀
Ivi no ak nezozeniem mozem skusit ak by nam to slo. 😎 My mame 2jku a o vianociach to neviem kolkatka je.
Kasis hej noddy je taka postavicka ako skriatok a na hlave ma ciapku so zvoncekom 😀 Skusim tam to mam dns po ceste a ked nezozeniem pojdem aj na tu roven lebo uz ho viem naspamet o tych vianociach sa aj zodere 😀

A este som chcela k tomu nocnemu oducaniu podla mna je to skoro ucit ich pred 2 rokom maju cas do 2,5 roka je zvytocne ich budit kazdu hodinu ked este tak nevedia vydrzat dlhsie.My sme zacali len prednedavnom a to sa kazde rano budila s plnou plienkou a reku idem len tak vyskusat a vydrzala krasne som ju dala okolo 23h.ked som sla spat a potom rano okolo 5-6stej a mali sme asi 2 nehody za ten cca mesiac co je bez 😎
Myslim ze aj Kasis vy ste uz tiez v noci bez vsak?A tiez ste zacali tak vsak?

alami
2. sep 2009

Ďakujem krásne za seba aj za Oliho 😵 tak sme doma, prvý deň bol krásny, pridám foto 😵 už ich aj pasovali za prvákov, bolo vidieť, že je to "iná" škola, všetko bolo iné, to sa musí zažiť..... Dostali lízatkové medaile, nádherné balóny....a od zajtra sa "učia" - 3 hodiny denne prvý týždeň. družina od 6 do 17hod.

Lukáš dnes vstal hore riťou, som sa bála, som myslela ivi - že ti ho len predsa prinesiem 😅 ale nakoniec sme ho zobrali a on tam ani len nemukol! ani hláska nevidal, len sedel na kolenách a sledoval - a to sme tam boli nejak vyše hodiny

alami
2. sep 2009
natalschen
2. sep 2009

alami a bzuco....... vsetko najlepsie, vela zdravia, penazi a sexu - bez nich je zivot tazky 😀 😀 😀

alami... pekne fotocky....to ste boli v likavskej ZS alebo je aj v MTC nejaka ZS?

natalschen
2. sep 2009

zo skolky mi aztial nevolali, hadam sa to moje dieta nejak drzi 😅

ka77ka
2. sep 2009

tak sme domka zo školičky...tu je par fotiek.
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ka77ka
2. sep 2009

bzucko..pani ucitelku mame dasku tarabovu...vyzera byt fajn.co ty vravis na nu??? 🙂

bzuco
autor
2. sep 2009

ahojte

katka...ona je super...nastúpila namiesto mňa, takže keby som ja bola v práci, mám tvoju terezku v triede 😉

bzuco
autor
2. sep 2009

baby..no super fotky 🙂

alami
2. sep 2009

natali - on je v škole pre intelektovo nadané deti - pri pošte
terezka zlatá 😵

ka77ka
2. sep 2009

dakujeme za pochvalu fotiek. 🙂
dnes bolo fajn, aj u nas pekne privitali prvacikov, od 9-takov dostali kvietok, od p.ucitelky po cokoladke a malej penazenke 🙂 ..ucitelka je velmi mila, len ju lutujem chuderku, lebo s tymi nasimi neposednikmi to bude mat asi veeelmi tazke.dnes ani jedno dieta pekne neobsedelo, vsetky sa vrteli ako na kolkotoci. 😀 😀 😀
zajtra uz normalka so skolskou taskou do skoly...tak som zvedava.

oli je tiez peknucky prvacik. 🙂

ka77ka
2. sep 2009

ali...niekto ti odporucil taku skolu?ako ste to zistili, ze je nadany? 😉

alami
2. sep 2009

kati - odporučili sme sa sami 😅 , išli sme tam na zápis, s tým že máme "pocit" že tam asi patrí, poslali nás na IQ testy a vyšla mu nadpriemerná inteligencia a na základe toho sme tam boli prijatí

natali - a malá ráno ako?????

bzuco
autor
2. sep 2009

kati...to je normálka...prváci majú celé 3 mesiace na to, aby sa adaptovali a naučili, ako sa v škole treba správať 😅

ivca82
2. sep 2009

Katka Terezka kočka, ale Eliška je už velikáááááá, bože, som ju videla len ako minibábätko naposledy 😅
Ali aj vaše fotky som kuk, zlatý ste, aj tie fotky s vami pred školou sa mi páčili, bude mať peknú spomienku 😵

geegee
2. sep 2009

Ahojteeeee, odvcera rana sme doma 🙂

alami
2. sep 2009

ivi - dík
GG - ako bolo?

alami
2. sep 2009

ježiš, Braňove Hčka sú tu 😖

geegee
2. sep 2009

alami, paraaadne. Zaton odporucam kazdemu s detmi akejkolvek vekovej kategorie 🙂

Cestu zvladli decka bez problemov - sadli a spali uz tusim na Bielom potoku 😀 Postihali sme aj vylety, aj sme sa prezierali - mali sme stravu v samoobluznej restauracii, takze kto kolko vladal tolko zral - slovo jest je prilis slabe na to, co sme tam pachali 😀
V areali na kazdom kroku preliezky, detto vo vode, poniky pre deti, aerobic pre mamy, skola tanca pre vsetkych, bazen - vsetko bolo zadara 🙂

ivca82
2. sep 2009

GG tak ste sa mali úžasne 🙂 hoď aj dáke fotky na išpiráciu 😉
Ali aké H-čka? Či na tú vašu terasu? 😕

alami
2. sep 2009

hej, to oni tak dohodli supiš - nechali to na mňa a zrazu náklaďák tu 😝 akurát čo som si naložila jesť...no ale už som to vybavila - ukázala kde zložiť a odišla som 😀 😀 😀

alami
2. sep 2009

joj a čo si mi nepovedala že braňovi bez mlieka 😅