Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
27. aug 2010

@ewiku1984
my si píšeme v súkromnej téme RK - tam nás nik nemôže čítať ako tu, len čo sme členky, tie máme prístup

ivca82
27. aug 2010

@ewiku1984 súkromná skupina, t.j., že nikto okrem členov nečíta čo píšeme 😉 tu 😉

ivca82
27. aug 2010

Bzučka, no aké sme šikulky, odpoveď hneď dvojmo 😀

matka24
27. aug 2010

@ivca82 no to boli prvotne osiale psst je to viktoria maslova no :D

ravena891
27. aug 2010

@matka24 aj mm chcel viktoriu ale mne sa nepacilo, ze Viktoria Viktorova 😖 ale iac to je pekne meno

matka24
28. aug 2010

@ravena891 dakujem

denea
28. aug 2010

ahojte ale vas tu pribudlo. vitajte. matka 24 drzkam palceky

zuziatko
29. aug 2010

Ahojte

chcem sa opýtať či náhodou niektorá nemáte kočík Concord Fusion ??

bzuco
autor
29. aug 2010

neviem či tu niekto mal concord
možno naše "nové" maminy

grenadinka
22. okt 2010

kocky potrebujem zohnat krajcirku, ktora by bola co naskor ochotna presit mi zips na zimnom fusaku. neviete o niakej ruzombercanke, ktora by mi mohla pomoct. prosim dajte 😉

zuziatko
25. okt 2010

Ahojte

neviete že kde v RK sa cvičí zumba, alebo aerobic ??

bzuco
autor
25. okt 2010

@zuziatko
zumba sa mi vidí, že na rovni - v škole...asi pondelky

zuziatko
26. okt 2010

@bzuco to je ktorá škola ?? Bystrická cesta ?? A aerobic nevieš kde je ??

bzuco
autor
26. okt 2010

@zuziatko
ano, tá

aerobic neviem

bzuco
autor
26. okt 2010

@zuziatko
zumba na klacne a oproti kauflandu na ZS, a este aj tusim za billou.
aerobik je v likavke - ale aj na kľačni vo fitku podľa mňa by mohol byť

cerfaa
31. okt 2010

ahojte, maminy. pridavam sa medzi vás. Uz dva mesiace sa s mojou malou patkou pretlkame mestom v kociku, a kedze niesom odtialto, len som sa sem pred 2 rokmi pristahovala, malokoho tu poznam. a uz vobec nie ziadne maminy 🙂 tak dufam ze sa takto aspon cez net zoznamime 🙂

bzuco
autor
1. nov 2010

@cerfaa
ahoj...vitaj medzi nami

a odkiaľ si, ked nie z RK? 😉
bývaš v centre či niekde na sídlisku?

cerfaa
1. nov 2010

dakujem bzuco 🙂
no povodne som z takej malej dediny pri žarnovici, ale prisli sme sem byvat aj s priatelom. teraz byvame v Políku, na žilinskej ceste v byte. a ty co? odkial si?

bzuco
autor
1. nov 2010

ahoj

ja bývam v Baničnom

pozerala som fotky - malá je zlatučká
a teba si človek ľahko všimne s tou ružovou hrivou 😉 - budem mať oči na stopkách ked pôjdem cez mesto

ivca82
2. nov 2010

@cerfaa vitaj 🙂 ja som ťa už tiež niekde videla v meste 😉

cerfaa
2. nov 2010

@bzuco
@ivca82
no ja som taka neprrehliadnutelna 🙂 pokojne ked ma niekde uvidite v meste tak sa prihovorte, ja budem len rada 😉 a bzuco dakujem, mala je taky moj maly anjelicek, len ma nejaku dermatitídu neviemakú, tak ma suchu kozicku vsade, po tvaricke, hrudi a dokonca aj vo vlaskoch 😒 natierame kremikmi, ale nejak to nepomaha...

ivca82
2. nov 2010

no jasné budeme kričať 😀 alebo moje dieťa, tú by si tiež neprehliadla 😀 😀 aj na kožnom ste boli? Či vám dr. dala nejakú masť pre malú?

ravena891
3. nov 2010

@cerfaa ahoj 🙂
ja som sa tiez pred nedavnom sem nastahovala a tiez byvam v poliku
to je ale zaujimave ton polik asi pritahuje novych ludi do rk
mas krasnu dcerku tak len si ju chran 🙂
je mozne,ze sa niekedy stretneme v meste 🙂

ravena891
3. nov 2010

@bzuco ahoj isla som vam napisat ale nejako sam i neda konecne po dlhom case som sa sem dostala achcela som trosku pokecat
ale co uz

cerfaa
3. nov 2010

@ivca82 boli sme u koznej, dala nam az 3 masticky tak mastime o sto šest. ale to take co v lekarni namiesali, pomohli, ale zase sa to vratilo a uz to nechce zmiznut. stale sucha kozicka... ☹

@ravena891 no super, minule som mutila ze tu nikoho nepoznam, ani nemam ist ku komu na navstevu alebo kocikovat.. tak niekedy mozme spolu vybehnut. a sme skoro aj rovnako stare, hadam si budeme mat co povedat (nielen o detoch) 😀

ravena891
4. nov 2010

@cerfaa no tak to je super
mas stanoveny cas kedy chodis s malou vonku?
tie stavy poznam aj ja :( ale casom sa to zlepsi :D

grenadinka
8. nov 2010

kocky chcela by som si zarobit a jedine co ma zatial bavi a zaujima je asi staranie sa o deticky. mam sice dve vlastne, ale aj tak sa cely den hrame a zvladla by som este jedno. ak by ste mali zaujem tak sa mi ozvite. zarucujem 100% spokojnost.. deti milujem a sama by som chcela este aspon jedno 😉

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

cerfaa
12. nov 2010

@ravena891 no chodime von vzdy okolo 12tej a sme az do nejakej 4tej. a ty si na tom ako?

ravena891
15. nov 2010

@cerfaa my tiez tak okolo obeda ale az tak dlho nie lebo tolkomy uz nepospi 🙂