Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
20. jan 2010

ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
akurát som na teba myslela, že už musíte byť domka....no ako???? rozprávaj!!!!

geegee
20. jan 2010

domcek, vitajte 🙂 Ako to zvladate? 🙂

Nase deti uz obaja soplia, Tom mal v noci aj teplotu, ale netusim kolko. Keby som mu merala, tak zobudi celu ulicu 😠 Tak neviem, Alami, ako do nedele bude Matusko vyzerat 😖

alami
20. jan 2010

GG škoda. Chlapcom skoré uzdravenie. My pojdeme aj tak, takže nevadí - uvidíte ako bude. My ;ideme; aj s MM, že Oli polyžuje s inštruktorom a my pojdeme za ten čas na vačší vlek

domček -nejak chytro si doma, či to len mne tak zbehlo? 😅 😀 ako? čo ako? ako sa máte????

baileysa
20. jan 2010

ahojte,

domcek vitajte doma, prajem rýchle zvyknutie si na seba a pohodu...)

sonnya, gratkomku skúške, fajn pocit po, nie?

gg, chlapakom tvojim rýchle uzdravenie, nech je to len niečo prechodne...

ivca, ja sa zatiaľ na hudobku zajtra chystam, uvidíme, či mi drobcek nezmení plány, tak ratam aj s pizzou po...)))ak sa Vám bude dať...

alami
20. jan 2010

bai - keď to na teba príde tak sa drrrrrrrrrrrrrrrrrrž 😵 a potom nám daj vedieť niekomu sms 😉

sonnya
20. jan 2010

dakujem Vam vsetkym 😵 naozaj je to super pocit mať po tom, hlavne keď som taka tremistka 😝

ivca82
20. jan 2010

Domi ahoj, ako sa vám darí? Maličká spinká a papká ako ma? Ako to zvládaš? 🙂
Sonnya gratko k úspechu 🙂
GG chlapcom skoré uzdraveni 😉
Bai no dúfame, že sa zajtra uvidíme, aj pizzu dáme, ešteže si pripomenula hudobku, zajtra mal ísť MM s malou sánkovať a ja s Ježiškom stromček poslať detičkám do Afriky 😀 normálne by som zabudla 😅

ivca82
20. jan 2010

Ali no veď nakoniec som tebe zabudla napísať, preto som zapla kona, že cesto mi už kysne, tak uvidíme či budú aj naše koláčiky také fajné ako vaše 😀 😉

alami
20. jan 2010

som sa ťa aj chcela opýtať, že či už pečieš, tak potom daj vedieť, my sa ich nejdeme dožrať (inak sa to napísať nedá)

leyuska
20. jan 2010

Ali - Zora,ževraj ešte neordinuje. Tak neviem, čo idem robiť,či risknem odber u Fraňovej, ale nemáme dobré skúsenosti. Mám z toho nervy.

alami
20. jan 2010

a prečoto máš ísť na krv? nepočká ti to ešte?

bzuco
autor
20. jan 2010

ley - zora už chodí do roboty, kamoška jej robí au-pairku k malej nellke, takže už by mala byť v práci

leyuska
20. jan 2010

Mala vyššie hodnoty železa,tak sme už boli 2x na hematológii. Teraz máme ísť po polroku na kontrolu. A krv jej má zobrať detská dr.

bzuco
autor
20. jan 2010

akurát teraz - od pondelka - ale chodí len na nejaké 3 hodky zatiaľ - od 10,00 - 13,00

bzuco
autor
20. jan 2010

a tej 10,00 kamoške akurát malú vozí a ona ide do roboty

leyuska
20. jan 2010

No,lenže krv jej budú brať len ráno. Vieš nemá poriadne žilky, tak je to riadne masaker, vždy odchádzame dopichané. A Zora má v tom už prax.

alami
20. jan 2010

chúďatko 😔

alami
20. jan 2010

ivi - nezhoreli ti????????????????????????????????????? 😀 😀 😀

leyuska
20. jan 2010

No, také chúďatko,že je v takom šoku,že ani nezaplače,iba slzy jej tečú. Možno ajpreto neplače, že ju tuhoooooo držím 🙂 . Naposledy,keď jeje bral krv Fraň., to mala možno po lroka,brala jej z hlavičky a ričala, tak jej zvýšeným hlasom hovorila, že to už nemôže bolieť 😠 . No neviem, keby jej tak niekto ihlou rýpal do hlavy.

alami
20. jan 2010

Lukáškovi v nemocke brali krv z hlavičky - teda nebrali, snežilisa napichnpť a nešlo - 20min v kuse - všetci čo tam boli pozerali cez tie sklá čo sa robí - a ani nezobrali, mal tie také šupinky na hlave - doteraz to má, som zabudla ako sa to volá 😅 ...tak to si pamatám ako super šok 😝

babky, takéto tieto kukly pod prilbu - Olimu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5056321 - neviete či to majú niekde v RK?

alami
20. jan 2010

iviiiiiiiiiiiii - čo sa už napchávaš až si na koňa zabudla? 😀

domcek
20. jan 2010

Alami prisli sme vcera mala som super partacku na izbe tak to celkom rychlo ubehlo a moji chlapi boli pri nas kazdy den. A moj manzel bol pri mne aj pocas porodu velmi mi pomohol... laska dakujem ti. 😉
Rodila som s epiduralom Nakolko som mala planovany porod. V stredu doktor ale zistil ze hrdlo maternice je otocene ku chrbtici aj ked som otvorena na 2,5cm nepostupuje to spravne tak musel hrdlo natocit k porodnym cestam a uvolnit plodove blany auuuuuuuuuuu. Doslova hned zacali slabe bolesti sla som sa ubytovat do interhotelu ala porodnica DK 😵 a uzivala som si bolesti do druheho dna. Stvrtok bol den D rano o 7 som uz bola na sale. Bolesti prichadzali pomaly, kontrakcie ziadne. Dovod odhakleny o 9,30 hrdlo sa natocilo zasa do zadu a teda bolesti boli v krizoch.. 🙄 Zasa to musel doktor napravit pustil plodvu vodu a o 11,00 nastali pravidrelne kontrakcie. O 12,00 mi pichli epidural. Ale ten bol asi pichnuty zle a este aj mala tlacila na jednu stranu lebo zaucinkoval len na lavu stranu a na pravu som vsetko citila veeelmi blby pocit. Bohuzial koli napredovaniu porodu a ryziku ze nam to obom ublyzi nam nemohli uz navysit davku. Takze sme odrodili s polovicnym epiduralom v riadnych bolestiach a este aj mala mala omotanu pupocnu snuru okolo krku tak to muselo byt velmi rychle v podstate bola na svete do 5min. chuda v hodine 12,00 bola cela modra. 😢
keby som mala rodit normalne v termine asi by to nedopadlo dobre.
Cize tot nas zazitok. Teraz je nam uz fajn.

alami
20. jan 2010

no - ešteže už máš potom...nahoď nám nejaké fotečky, keď si nájdeš čas 😉 😵

geegee
20. jan 2010

fuuuu, domcek...nechcela by som take 😒 Chvalabohu, ze ste ok 😅 😵

bzuco
autor
20. jan 2010

ali, skús v silvia shope alebo v Úsmeve

bzuco
autor
20. jan 2010

domi...všetci anjeli pri vás stáli, ...som rada, že to dopadlo dobre

ivca82
20. jan 2010

Kasis tebe som tiež zabudla napísať 😅 😀 malá má ušká myslím v pohode, len sa bojím, či sa jej to ešte nezapáli, lebo si to nechce dať poriadne čistiť, čistím aj tak, ale nie tak ako by som asi mala 😔
Ali no tak koláčiky sa nevydarili, neviem, niečo som musela spraviť zle, vôbec mi ich nezodvihlo, a nešli sa ani upiecť. Teplota rúry ok, lenže po 3/4 hodine som ich radšej nakoniec vybrala, nech to tam celkom neuschne, stále boli biele... No ale MM s malou sa obetovali a jedia, ešte sú asi 2 a hotovo 😅 😀
Domcek chúďatko, ale ako baby píšu, aspoň to už máš za sebou 🙂 😲

alami
20. jan 2010

ivi- no ja neviem kde sa stala chyba, moje vyzerali takto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

alami
20. jan 2010

no - škoda 😒 tak prídete na ne ku nám 😉

alami
20. jan 2010

že po 3/4 hod....mne sa piekli max10min
asi si nemala dobré droždie