Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

evica01
8. dec 2010

Dievčatá prosím vás neviete či tu ešte pracuje dr. Kopčíková na kardio? Mala odísť do Martina a neviem či šla. 🙂

bzuco
autor
8. dec 2010

@ravena891
sárke k1. narodeninám všetúčko najlepšie

majussa21
9. dec 2010

@evica01 je v rk a nie do mt ale doKosic odisla ale sa vratila 🙂 takze sa mozes objednat 🙂

evica01
9. dec 2010

@majussa21 Ďakujem krásne 🙂 Mne dávala číslo do MT, aby sme tam šli. Ale máš pravdu, nevravela, že tam bude aj ona 😅 Zajtra tam volám. Dúfam, že sa nezmenilo streda a piatok 🙂

ravena891
22. dec 2010

@bzuco dakujem velmi pekne 🙂

evica01
25. jan 2011

Tak som volala na kardio a pani doktorka Kopčíková nás už nevyšetrí. Treba sa objednať do Martina, DK alebo LM. Hm, škoda... Dobrá doktorka. 😒 🙂

malinkaaninka
12. feb 2011

totky,akú máte skúsenosť s imunologičkou Dr.Omarovou?Či je lepšie chodiť inam?poraďte.Ď.

ivca82
12. feb 2011

@malinkaaninka ja ju poznám len s pohotovosti, osobne absolútne neodporúčam, liek na všetko je u nej - nepiť mlieko 🤐

bzuco
autor
12. feb 2011

@malinkaaninka ,
ju určite nie 🙄 🙄 🙄 🙄

malinkaaninka
13. feb 2011

do kelu 😒

julia225
14. feb 2011

ahojte viete o dobrom murarovi, poctivom, v okoli Ruzomberka? Dakujem
Chceme len tri stlpiky na branu pred domom... thanks
😉

zuziatko
4. mar 2011

Ahojte

chodievate niektorá do MCčka ?? Rozmýšľam, že by som s malou začala chodiť. Tak by som chcela vedieť či tam chodievajú aj mamičky s takými menšími detičkami.

randarka
7. mar 2011

Ahojte vsetky mamicky, ktorym nie je lahostajne, ako svoje dieta vychovavate. Momentalne pracujem na bakalarke, v ktorej sa zaoberam tym, ci vychova a starostlivost v prvom roku ma vplyv na neskorsie spravanie dietata. Ak by ste mali cas a chut pomoct, tak mi mozete vypnit dotaznik (pre mamicky deti 18-36mesiacov), staci kliknut na tento link (pripadne skopirujte do vyhliadavaca) :
http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?su...
Je to ananymne. DAKUJEM

tonka28
8. mar 2011

@julia225 ahoj neviem či ste si už našli nejakého murára (len teraz som si ťa prečítala 😅 ) môj muž robí taketo práce-aj všeličo iné...ak by si mala záujem napíš mi na antonia.chomistova@gmail.com a pošlem ti na neho číslo....OK?

evica01
17. mar 2011

Dievčatá prosíme o pomoc pre novorodenecké odd. Ak máte doma bavlnené plienky, ktoré už nepotrebujete, doneste mi ich prosím do sekáča na Zarevúcej do polyfunkčného vedľa Slovenky. Zbierka sa nám pekne rozširuje. Ja som prispela aspoň jednou, viac som doma nenašla. Plienky môžu byť aj s dierkami alebo fľakmi. Ďalej ak máte klasické košieľky na šnúrky, tiež potešia. Ja som ešte dala také flanelové detské plachty, snáď ich využijú 🙂 Nosiť môžte stále, zbierka nie je ohraničená termínom 😉 Ďakujeme 🙂

evica01
19. mar 2011

Už máme 51 plienok. Pridáte sa? 😉

malinkaaninka
19. mar 2011

@evica01 prinesiem,pravdaže 🙂

somewhere_33
23. mar 2011

Ahojte je tu nejaka tehulka s terminom jun 2011,ktora sa chysta rodit v ruzomberskej porodnici ?

adrianaj
25. mar 2011

ahojte, hladam nejaku osobu z RK, ktora ma organizacne schopnosti a vedela by zorganizovat zajazd do www.familypark.at pozrite si ich stranku, keby sme isli ako zajazd su tam zlavy, co som pozerala v cestovkach tak vsetko je len z odchodom z Blavy, je to pre deti ako Disneyland, hadam by sme nazbierali z Rk autobus, co poviete?

potokin
1. apr 2011

ahojte vedel by mi niekto poradit dobre pediatra v ruzomberku? prave som sa sem pristahovala a neviem kam sa obratit, vdaka🙂

zuziatko
1. apr 2011

@potokin my chodíme sem a som spokojná : http://www.zzz.sk/?profil=3506

bzuco
autor
5. apr 2011

@zuziatko
ahoj

povedz nám o sebe viac.... 😉

sue
5. apr 2011

Tu to aj žije? 🙂
@bzuco , ako sa máte?

bzuco
autor
5. apr 2011

@sue ahoj

no viac sme v súkromnej téme 😉 😉 😉

my dobre...ty sa pochváľ 😉

evica01
6. apr 2011

Ešte môžte nosiť, po tie prvé si ešte neboli, prídu neskôr 🙂

petrark
17. máj 2011

baby pozna niekto dobreho zubara pre deti?

bzuco
autor
18. máj 2011

@petrark
ahoj
tu v meste asi detský zubár nie je...len školskí....ale pre menšie dieťa 😒 - jedine že by si sa dohodla s tvojím zubárom, či by ti dieťatko nevyšetril

sanca2
19. máj 2011

😎

sonnya
23. máj 2011

@somewhere_33 ahoj 😉 my máme termín 2.6. a chystáme sa rodiť v RK

potokin
10. jún 2011

ahojte babulky neviete nahodou o nejakom plavani pre malych drobcov v okoli rk? velmi rada by som zobrala moju malinku niekam plavat lebo miluje vodu len neviem kam. dakuuuujeeem za vsetky rady