Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

sonnya
1. okt 2009

ahojte... trocha som tu opat zabludila a citam, ze chodite na aerobik, tak som sa chcela spytat ze kedy to byva, kde a kolko sa plati a samozrejme ci este mozu prist aj novy. Dakujem 😉

alami
1. okt 2009

sonnya - v Likavke v Kultúrnom dome - v sále ako bývali diskotéky kedysi 😅 v stredu 19.00, platí sa 70 centov. A môžu aj nový, ja som bola včera prvýkrát a bolo super. Dones si pitie a uterák, alebo karimatku na ktorom budeš cvičiť - to čo sa cvičí na zemi. a potom na nás krič, že si to ty, my budeme s incou , kasis a andy tie najurehotanejšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
radi ťa spoznáme 😉 😵
príďte kto máte chuť

bzuči, super, že to má lepšie. My sme dnes boli na nefro kontrole, sme sa trochu načakali, lebo po novom sú odbery 8.30-9.30 a dr prichádza až 9.30 a my sme prišli ako sa chodilo predtým o 7.30...no ale domov sa nám už nechcelo, tak sme sa vycikali a išli vyzbierali sme všetky gaštany v štátnej 😅 máme tak za vagón 😀 😀 😀 😀 😀 aspoň budeme pripravení, keď bude treba olimu do školy doniesť

teraz išiel Luky spať - a čo sa stalo???? no klasika vykrikuje, prídem, všetko prádlo z poličky na zemi, plienka špinavá od h. tiež a h nikde....tak hladám kde to asi bude a kde? kde? kde? 😝 - nalepené v komplet veľkosti na stene 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sonnya
1. okt 2009

alami dakujem za info 😉 uvidim ako bude ale patrilo by sa mi aby som sa zacala viac hybat 😝 nastudujem vase fotky a potom budem kricat ze to som ja s konika 😀

alami
1. okt 2009

sonnya - teším, teším 😉 😵

bzučiiiiiiiiiiiiii - pomôž mi prosím ťa 😔 hladám už vyše týždňa Olimu vestu - flisovú, alebo teplákovú, dĺžka nech je 50 - 52cm. teda nekaá 134veľkosť. to chcem takú na behačku a na doma takže cena do 6Euro maximálne. - ak by si mala čas, lebo ja hladám denne, že ak niečo pribudne a stále ništ 😖 vonku keď behá a doma tiež - ako sa zohne, tak sa vykaše a kríže holé 😠 nemôžem to vidieť v tejto kose

andy271
1. okt 2009

Ahojte..
Tak teda my sme doma z hudobnej..
Alex uz spinka a ja si idem tiez oddychnut trocha..
Tak ma vsetko boli...
joj... 😢

Inak vcera som prisla domov a alex uz buval no a MM pri PC..
Ako inak.. 😒

alami
1. okt 2009

aj mne už obaja spali. a teba bolí z cvičenia? lebo ja sa čudujem, ale mňa nie 😅

andy271
1. okt 2009

Alami..
Ahoj..
Ako som prisla vcera domov tak ma zacal boliet pravy klb..
No a este to nepreslo..
Mozno ma ofuklo tak preto.

Toto som si nasla na zimu...
Strasne sa mi pacia len neviem ci ich tu v RK budu mat..
http://www.bata.sk/artikel/81110

andy271
1. okt 2009

Este vcera vecer sme pozerali noveho Potera ale nic moc..
Aspon mna to nezaujalo..
Skoncilo to strasne odveci..

alami
1. okt 2009

ivi - ak by ste sa zase išli prečečúrať na autobuse 😀 😀 😀 😀 😀 tak ideme s Lukáškom o 14.45 do mesta busom 😉

geegee
1. okt 2009

baby, ja vas obdivujem, ze o 7 vecer este cvicite 😅 KOlko to tak trva? Hodinu? U nas sa vtedy akurat veceria, kupe a tak...o 8 decka v posteli...skoda, ze to nie je o nieco skor...by som sa dokopala ist 😠 🙂

geegee
1. okt 2009

...my mame dnes s MM vyrocie svadby....dali sme si darcek....pokojny vecer - MM v Blave a ja doma 😀 😀 😀

alami
1. okt 2009

GG - gratko
GG - aj u nás sa chodí o 20spať - takže bude kúpať a ukladať MM - v podsatet to robí vačšinou aj tak on 😅

bzuči - dík, už nemusíš hľadať, som mu kúpila na stanici v sekáči za 3 Eurá

zvládli sme s Lukáškom bez kočíka autobusom do mesta, tam pobehať po meste, ísť po oliho a k mame zájsť - všetko kráčal pekne za ručičku 😵

kati - som vbehla do T-mobilu, ale čiernovláska nebola, deti otravné, baby tam obsluhovali a nemali sa ku mne a nechcelo sa mi čakať, aby som sa na ňu opýtala, tak som išla ta het 😅 tak nabudúce

ivca82
1. okt 2009

😀 Ali najprv k tebe, čečúrali sme sa na horárni poobede 😀 😀 😀 no a prídeme sa dakedy pozrieť na tú novú malovku u vás, to si si ako nevšimla keď si tak dlho musela hladať? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a v tom sekáči som sa bola predvčerom pýtať na tú tvoju vesty pre Oliho a zabudla som ti povedať, že včera alebo dnes im malo niečo také prísť, ale na vine je TM, keď sa podla neho máme "vybavovať" poobede 😝 😀 😉
Andy mňa našťastie nič nebolí, ale však si videla ako som bola naobliekaná, a si sa mi smiala, že čo mám aj vestu 😝
Sonnya určite príď ak sa ti bude chcieť, fakt nás spoznáš podľa rehotu 😀
GG gratko k výročiu, ale ste si super darček dali 😉
Bzučka super, že je mu už lepšie 🙂

ivca82
1. okt 2009

Andy a špeciálne pre teba http://www.likavka.sk/ a ešte niečo http://www.martincek.sk/ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alami
1. okt 2009

ivi - h.bolo nalepené za dverami 😉 pošlem ti foto mailom? 😅 😀
vesta im vraj prišla včera, či dnes, či ako mi to vravela? - nejak moc sa mi nevidela, lebo je taká kockovaná, ale treba nám ju súrne a na doma fakt jedno - a už som si zvykla, už sa mi aj začína páčiť 😀 😀 😀 Lukáš v nej behal celý večer, mal ju až po paty

alami
1. okt 2009

Oli doniesol konečne domov zrkadielko - toť žiacka knižka - tak sa vytešujeme, sept. samé výborné hodnotenie, dnes diktát - 0 chýb 😵

kasis - ĎAKUJEME za vetrovočku, dnes ju už mal v meste a strááášne bol v nej zlatý 😵 ráno sme vymrzli, tak som mu dala poobede už vetrovočku radšej.

ivi - v karkulkove ste boli? jéééj 😵

ivca82
1. okt 2009

Ali tam sme boli a veru aj ja som malej brala vetrovku a veru jej aj bolo treba, predsa len je už chladno, aj do H&M už dodali zateplené nohavice, sestra už bola nakupovať 😀 a fotku netreba, viem si to predstaviť 😀

andy271
1. okt 2009

Ivi...
Dakujem ale dnes hned rano som nasla na guglu.. 😀
Nedalo mi to spat..

Inak hladam stale pracu nejaku ,
no ta nadoma je len o predavani a zarobok len drobne..
Neviete o niecom?...

ivca82
1. okt 2009

Andy ale toto nespomínaj pred Likačanmi, lebo neskončíš dobre 😀 😀 😀 😀

ivca82
1. okt 2009

Andy ozaj a čo si mi volala, bola som mimo signál 😅

andy271
1. okt 2009

Mna dnes v noci napadla myslienka o babybazare, kedze tu nic take nieje..
No nato treba priestor... 😒

alami
1. okt 2009

inak, majú tam - v sekáči kráááásnu zimnú ružovú vetrovočku na 3 - 4 roky písalo, len som blbá nepozrela cenu. ale bola pekná - veľmi. Mirka - to tak pre tvoju malú by bolo. Bouke ešte veľká

alami
1. okt 2009

andy- ja ti mám nápadov habadej, ale všade to isté - priestor a prachy 😀 😀 😀 😀 a to nemám 😀 😀 😀 😀

kasis
1. okt 2009

Ahojte,
GG, gratko k vyrociu, vsak oslavite cez vikend 😉

U nas tiez o 20 obaja v posteli, MM tiez vraj zvladne oboch, az na Jankino papanie, vsak 5 min pocka, to nezomrie hladom, uvidim bud. tyzden ako to dopadne,ale zvladol oboch v det. sade, tak doma by to malo byt OK.

Ali, nie je zac, hlavne, ze zahreje 😉 . A Oli ako pisal diktat? To im pismenka diktovali,ci uz cele slovka?

Andy, chyba tu aj cukraren, alebo nieco take, kde sa nefajci, to len pre inspiraciu 😎 😉

ivca82
1. okt 2009

Ali tú som videla aj ja, tiež sa mi páčila, aj vestu mali takú podobnú tej vetrovke, ale tiež veľké 🙂
Kasis presne toto aj mňa napadlo pred nejakým časom. Konkrétne v Likavke nieje nič také, kde by sa dalo ísť aj s detmi a detí tu je neúrekom. 😒

kasis
1. okt 2009

Bzuco,fajn, ze je Matkovi lepsie 🙂
Sonya urcite prid 😉 , nie je nas tam nejak extra vela a aj cvicenie nie je nejak narocne, teda co som tam pred 2 rokmi chodila, tak celkom v pohode 🙂

Ja mam zas MM este v robote, normalne zacinam uvazovat, ci to nie je zneuzivnie sefom tejto krizovej situacie,lebo toto im nerobil, vcera mu dokonca o polnoci volal, ci pride skor do roboty 😠 a este neprisiel.

kasis
1. okt 2009

Ivi, ved to, sme dost velka dedina a urcite by tam vela mamiciek chodilo.

ivca82
1. okt 2009

Kasis no podla mňa určite, lebo za "normálnej" situácie, by sa človek naštvala a hladal si inú prácu. A šéf isto vie, že máte doma aj bábätko, takže by sa TM len tak nezbalil a neodišiel 🤐 🙄 😠

alami
1. okt 2009

a tá delika či čo to je napísané oproti krčme pri pošte? to ste videli? to je niečo nové asi - v rodinnom dome, neboli ste kuk čo to je zač?

odsúdené....pa

majussa21
1. okt 2009

Ahojte. 🙂
Som tu dlho nebola ale tak zbezne som vas pocitkala. 😉
Kasis mna by asi svaclo ved to nieje normalne byt tak dlho v praci a ten sef dokedy robieva ked mm volal o polnoci?To je fakt zneuzivanie makat od nevidim do nevidim.
Ivca aj u nas velka dedina a ziadne ihrisko nic a do mesta daleko vy to z Likavky este ako tak mate blizsie.
Tak vy takto chodievate po veceroch cvicit ja som bola asi pred pol rokom cvicit na tych spiningovych bicykloch ci ako sa to pise ale nechcelo sa mi tam chodit.
Pozeram ze vase detvaky uz spia tak to moje este nie a ni sa jej nechce.Ja som dnes mala poobednu a aj zajtra tak robim tak si rano pospime. 😎