Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
3. nov 2009

Ahojte 🙂 Domcek že 30tt, sa ti to kráti už 😉
Andy včera som nestihla, ale v stredu aj keby kamene padali idem 😀 A nedá sa vám predĺžiť bez viazanosti net?

andy271
3. nov 2009

ivi..
Nechcelo by sa ti ist v stredu na nahradnu hudobnu?...
My asi pojdeme no musim si este prevolat, ze kedy to je presne no okolo 17-tej..
K tomu internetu, dnes pojdeme do T-comu a uvidime..

geegee
3. nov 2009

ahojte, my sme sa krasne vyhriali na slniecku - nech im povytahuje sopliky 🙂 Na striedacku sme hrabali listie, potom do neho Matusko skakal a rozhadzovali ho spolu s Tominom...super to bolo 🙂

Domcek, fakt...uz to mas skoro z krku 🙂

Dnes mi pridu vycistit koberec, nejaka firma Lux, ci co..tak som zvedava. Nemusim nic kupit od nich, tak nech cistia 😀

ivca82
3. nov 2009

Andy veru sa mi nechce 😀 to bude malá už nervná, neviem či by to bolo dobre, keď je zvyknutá doobedu 😕
GG u nás podobne, malá zbierala listy do kýbla a potom ich ale nosila do kuchyne, že ide krájať a papať ako koník (boli nám orať s koňom a ten žral listy 😀 )

geegee
3. nov 2009

ja som matuska povyzliekala v chodbicke, a mam tam kopu listia ako pre jezkov - aj spod mikiny ich vysypal 😀

ivca82
3. nov 2009

my sme sa vonku "vytrúsili" ale špinavá bola až na lakťoch 😀 😵

pinocio
4. nov 2009

Dobré ránko,
poradte - rodinné prídavky sa posielajú zvlášť či spolu s materskou, papiere som mala podané
tak sa my vidí,že ja ich nemám

pinocio
4. nov 2009

ozaj rodinné prídavky sa neberú až po rodičovskej, lebo som stoho naopak mm včera vyrukoval na mňa stakými otázkami

domcek
4. nov 2009

Caute baby. 🙂

bzuco
autor
4. nov 2009

ahojte

pinocio, prídavky mi chodia spolu s rodičovským - naraz

ivca82
4. nov 2009

Ránko tetušky, mna dnes zase hlava bolí ako... 🙂
Pinocio aj mne, ale je to rozdelené na RP a prídavky, čiže mi pípne 2x sms 😀

domcek
4. nov 2009

Mne sa dnes nic nechce boze to je lenivost. 😝

ivca82
4. nov 2009

Domi, ty sa máš aspoň na čo vyhovoriť 😀 😀 ja idem asi s malou aspoň do obchodu 😝 asi ju musím vyvetrať, lebo už kričí po svojom havkovi, že "ukludni sa a papaj polievočku" 😅

domcek
4. nov 2009

No ivi to teda mam ale sluzke sa vobec nechce upratovat. A dnes mi treba aj varit a ani srnka netusi co.
No a najviac ma vcera nastval mm vraj nic nerobim len sa valam a toto som neodlozila a hento no ma tak vytocil ze u nas po 150rokoch ticha domacnost... 😖 😠
Tak dnes nerobim absolutly nic...

alami
4. nov 2009

Mne je po tieto dni nejak zle 😝 mám príšerné migrény, veľa roboty a vybavovačiek, všetko sa mi serká, včera nám ešte aj plyn unikal, ešteže som počula syčať a MM taký zlatý - že tak ho zavri...no dík, sa plynu bojím aj na diaľku...no ale čo už, musela som 😖
ešte som aj lešenie za rána o 8mej s mokrou hlavou posúvala, lebo zrovna prišli elektriku odpisovať a pre lešenie nemohli otvoriť dvierka na hodinách...Proste keď sa darí, tak sa darí...idem asi zas Secret čítať nech sa rýcho preladím

alami
4. nov 2009

Dodatočne gratulujem všetkým našim oslávencom.... 😵

geegee
4. nov 2009

Domcek, u nas tiez obcas MM somre, ze bordel vsade...ale mna nebavi upratat, a 5 minut po nalete deti to vyzera ako keby sa tu nic nerobilo 😠

A dnes idem zhanat Matuskovi zateplene nohavice dake - ked idu zo skolky von, lebo mam pocit ze pancusky a gate su malo, ze je dost kosa. No a topanky idem skusit zohnat teple 😖

ivca82
4. nov 2009

Tak to ja môžem byť rada, MM nič nepovie na bordel, on si to buď nevšíma alebo je taktný, myslím, že to prvé 😀 jedinký raz povedal, že máme bordel, ale to som bola ja v bolestiach zubov pár dní,čo som ani spať nemohla, denne na pohotovosti a o domácnosť a malú sa staral on 😝
GG veru, nestačia, ja som jej dnes tiež aj pančuchy aj zateplené gate a čižmy dala 😒
Ali tebe som už povedala, že si si toho veľa na seba nabrala a musíš sem tam vypnúť 😒

geegee
4. nov 2009

Zakon schvalnosti - ked som dohodnuta s kamoskou, moje dieta spi ako zarezane uz 2 hodiny 😠 😀

pinocio
4. nov 2009

Dakujem ,už som sa vymotala zmagoril nás mm finančák chodí to spolu na jeden účet

čítam,že ide vám karta aj ja mám posledné 3 týždna bolehlavov migrény a bordel mám tiež robím poriadky vo veciach malému tak zaprataná celá obývačka ,varím ,pečem, perem a večer som rada ,že sedím s vyloženými nohami

kasis
4. nov 2009

Caute,
tusim sa vsetky mame rovnako, hlava mna tiez uz dlho pobolieva a k poriadku sa uz ani nevyjadrujem, lebo uz mi z toho sibe. Spalnu neviem kedy upracem,ked v nej furt niekto spi 😀
Aj mne pridavky a rodicovsky chodi v jeden den,ked som brala matersku-teda este tento mesiac mam 🙂 ,tak v iny den,asi z inej banky to islo 😕
GG zateplene gate kukni vo Funky aj v Usmeve mali, ale za 500-600 Sk co je asi na znicenie do skolky dost

sonnya
4. nov 2009

kasis materska chodi zo socialnej poistovne a pridavky a rodicak z UPSVaR tak den vyplaty je iny 🙂 (tolko profesionalna deformacia 😝 )
Idem vam napisat, ze dnes nejpridem cvicit som nejaka poprechladana a pridavam sa do klubu tych co boli hlava posledne dni ☹ vcera som si musela dat 2x400 ibalgin aby mi vobec nieco zabralo 😠

ivca82
4. nov 2009

Ani ja nejdem cvičiť, hlava ešte dobolieva 😖 Poobede sme boli chytať sniežik, malá udržala rukavice v podstate celý čas na rukách 😵 aj kapucu chcela, že fučí vietor 😀

geegee
4. nov 2009

Kasis, dik, gate som kupila, stali este viac, ale uz som bola zufala - vsade mali ze "zateplene" a to bolo podsite len bavlnenou latkou...no a ked som nasla podsite flisom tak som zobrala, aj ked tu cenu budem rozdychavat este dlho 😅

Topanky v lekarnach nemali tie co som chcela, tak som bola v Leveli a tam vytiahla za 40€ 😲 Skusim v BB pozriet, ale tam uz nemam prehlad, kde maju v lekarnii Protetiku boty - okrem Tesca.

palculienka19
4. nov 2009

AHOJTE MAMINY,
gg ako dobre, že si tu, idem sa ťa rovno spýtať, si písala, že bude 5.11. v nevedku prvé čítanie, bude to a kedy??lebo na stránke ništ

palculienka19
4. nov 2009

by som aj išla s natkou, trošku zmena pre nu, ona je happy child medzi deťmi momentálne

palculienka19
4. nov 2009

jedna kamoška chodí na protetiku do lipt.mikuláša, tam je predajna, myslím priamo v centre, v tej kocke oproti hotelu jánošík
aj ja som kúpila oteplené gaťuše vo funky, a som s nimi spokojná, teplučké sú, podšité flisom, ešte tie oteplovačky nemáme kúpené, ešte nech moc nesneží a na sánkach máme ešte stále na ťahanie červenú mašlu, tak ešte musíme ku brašnárovi skočiť 😀 😀 😀 , sa to mm strašne páčilo tak, tak sme vlani ťahali všade s mašľou 😀

palculienka19
4. nov 2009

jáj, gg ja som to už nalistovala, a ono to asi bolo dnes, škoda, to sme mali náhradnú hudobku, inak by som išla, no ništ

geegee
4. nov 2009

palci, ano dnes to bolo...ale stretla som dnes bai a vravela mi, ze este tusim v decembri to bude...

Na tu Mikulassku Protetiku som nasla cislo, zajtra tam zavolam, ci maju vobec cca jeho cislo a ak, tak tam zbehnem.