Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
11. nov 2009

same choroby vsade ☹

Ja idem dnes s kamoskou na Tae-bo, tak ak by som sa uz neozvala, tak som tam vypustila dusu 😀

ivca82
11. nov 2009

Ahojte, MM mám aj dnes doma, sme boli doobedu na káve a niečo nakupiť a kúpili sme veľa ml.cukru a múky v Hyperke, mali fajn akcie 😀 Keď sa naspia, tak idem k našim "montuvať" posteľ, takže poobedie mám kľud 😵 😵 😵
Bzučka, nám sa také niečo tiež stalo, ale zistili sme, že pojedla neskutočné množstvo mandarínok, a telo to nevládala spracovať, tak jej vystúpila teplota, preháňalo ju pár krát a dieťa poobede zdravé ako rybička. Ona totiž zjedla skoro 3 pri nás a potom išla k starkej a tam daľšie 3 mandarinky 😅
Ali čo vám povedali u dr.? A Lukáško ako? 😕
Andy, uvidím, či dnes stihnem prísť cvičiť, neviem kedy prídeme od našich, keď tak cinkni 😉

ivca82
11. nov 2009

Martinkovi všetko najlepšie a nakrajšie k meninkám 🙂 😵 😉 a poobede dokonca aj sneh má priniesť podľa predpovede 😀 😵

alami
11. nov 2009

Jéj, aj od nás všetko najlepšie Martinkovi 😵

Oli má ďalšie ATB, vraj žiadne zlepšenie - však aj mne sa tak zdalo, takže tie čo sme mali nezabrali, tieto ide užívať ďalších 7 dní a vychádza nám to na 4 ráno 😝 to čo s tým idem?
teraz užíval á 8hod a to som si dala 0.00, 8.00,16.00 a nové á12hod, takže miesto o 16tej mám dať nové...tak to je o 16tej a o 4tej 😝 😝 😝
a na kontrolu v stredu, takže zostáva ešte doma aj bud. týždeň

Lukáš vstal zasoplený, vracal vraj asi z hlienov. takže má trifed a pamycon

ivi - to máš dobré že je doma, môj zas teraz ťahá až do večera každý deň 😝

alami
11. nov 2009

u nás už aj poletuje sneh 😵

bzuco
autor
11. nov 2009

dakujeme za blahoželanie - odovzdám 😉

moč bol OK tak fakt nemám tušák, že čo to bolo 😅

my snehu ništ ☹

geegee
11. nov 2009

Bzucko vsetko naj malemu Matkovi 🙂 My sme oslavili naslo tata, sice unavena po cviceni, ale zvladli sme 🙂 Tae-bo nebolo, cvicili sme kalanetiku a celkom fajn to bolo...az na to prostredie 😀 Ale cvicitel super 🙂

pinocio
12. nov 2009

Dobre ranko,
včerajším Martinom všetko naj, chorobám zdravie a maminám kľud a pohodu, nám sa prerezal jeden zub z štyroch a v sobotu cestujeme do TN a tak sa mi nechce
zatiaľ pá

andy271
12. nov 2009

Ahojte prajeme dobre ranko..
Dnes je nas den D.. 😀
Uz su to dva roky co sa nam narodil nas maly anjelik-lapaj..
Presne to bude o 10:55... 😵

leyuska
12. nov 2009

Andy, tak všetko najlepšie už veľkému drobcovi, hlavne veľa zdravíčka,.... Dobre oslávte 😉

andy271
12. nov 2009

Vopred dakujem vsetkym za gratulacie..
😀

alami
12. nov 2009

andy - Alexovi všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a prekrásnu oslavu prajeme

ley - konečne na koni 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

geegee
12. nov 2009

Andy, vsetko naj Alexovi 🙂 V Tescu maju zlavy 50% na party veci - som nakupila sviecky a kadejake somariny uz na buduci rok 😀 A aj vianocne ozdoby zlacneli, tak utekajte, kto potrebuje, kym maju 😉

sonnya
12. nov 2009

teraz som dopozerala vcerajsie modre z neba (potajomky), lebo vcera sme o tom case este cvicili...
Andy o par minutiek budete mat presne 2 rocky tak sa pripajam ku gratulaciam a malemu/velkemu Alexovi prajem vseko najlepsie 😉
PS: napis IP co sme sa vcera bavili pozriem ti to 😉
a ostatným prajem pekny den

ivca82
12. nov 2009

Ahojte, Alexovi všetko najlepšie a najkrajšie k 2om rôčkom, veľa šťastíčka a zdravíčka 😵 🙂 😉 Ale nám rastú tí naši drobci 🙂
Chorôbkam rýchle uzdravenie 😉
Ali no už mi skončili pekné dni, neprší, tak MM zase ide ťahať do tmy 😒 a nemôžeš mu to dávať večer o 19tej a ráno o 7mej? 😕

bzuco
autor
12. nov 2009

ahojte

aj my blahoželáme oslávencovi 😉

alami
12. nov 2009

ivi - malo to byť bez prestávky za tými čo užíval predtým - v ATB sa nerobia prestávky, však vieš, ale som sa na to vykašľala, však tie predchádzajúce mal doužívané, to nie je že som prestala v polovici, tak som spravila prestávku a dala mu nové až o 8mej. Kto bude vstávať denne o 4? 😝

kasis
12. nov 2009

Ahojte
vsetko najvcerajsim meninovym Martinkom 😉
a dnes vela zdravicka po cely rok a krasnu oslavu Alexovi k 2rockom.
My sme vcera vecer mali poplach, Matko zalozil MM penazenku aj s 2mes vyplatou 😨 v nej a nechcel povedat kde,uz som aj MM zacala obvinovat, ze ju stratil, nakoniec sme ju nasli skoro o pol noci v bagriku, s ktorym sa hadam pol roka nehral.
Chorobkam skore uzdravenie.

ivca82
12. nov 2009

Kasis, poriadny výmyselník je ten váš Maťko 😅

alami
12. nov 2009

Bzučkáááááááááááááááááááááááá
potrebujem tvoju pomoc, nevieš čo treba robiť tu? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😀 😀 😀 😀 😀 do kelu, samé farebné štvorčeky a dokopy nič, to čo tam máme???? 😕

prvé sme zvládli - čo vyšlo do ružového, to sme prepísali do ďalšieho atď...ale sú v 1. úlohe 3 úlohy a vždy vyšlo iné číslo do rovnakej farby, teda sa tie výsledky nedajú presunúť do ďalšej úlohy, tak čo tam máme do okienok doplniť?

no teraz pozerám - ku každej úlohe v jednotke vľavo dá sa urobiť tá vpravo, ale dole je porovnaj....tak tam už neviem čo keď to nie jejednotné v celej jednotke

úloha 2 - nakresli obrázok, môžeš použiť menej ako.....zelená - trojuholníkov, ružová obdĺžnikov, modrá kruhov

dole - španielska dedina 😀 😀 😀 😀

uloha 3 - môžem podľa zadania v ulohe 2 nakresliť tento obrázok?


TETKO RAĎ

a vy sa baby vytešujte kým nemáte prváka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
12. nov 2009

tak

MISIA: "prvácka matika" - splnená 😀 😀 😀 😀

alami
12. nov 2009

díííííík 😉

bzuco
autor
12. nov 2009

nemáš za čo 😉
aj nabudúce..pokiaľ budem vedieť 😝 😅 😅 😀 😀 😀

ivca82
13. nov 2009

Dobré ránko tetušky 🙂 Nemáte niektorá doma tmavofialový šál?

alami
13. nov 2009

detský? mám...flaušový. krič, či chceš, idem na poštu, donesiem....no ale zas nie je až taký tmavý...ale ani svetlý 😅

leyuska
13. nov 2009

Ali, tak trochu občas tu nakuknem 😀 . Bože nič sa mi nechce, ako som na PN. Čím viac času, tým menej roboty spravím. Keď som chodila do práce, makala som ako fredka 😀 😀 😀 a teraz, tak potroche, možno aj preto, veď vieš prečo 🙂 , šetrím sa.

bzuco
autor
13. nov 2009

ahojte

ivi....detský mám aj ja 😉 ...nie je taký obyč. ale kombinácia 2 odtieňov fialovej a na koncoch sú po 2 akoby vrkôčiky

leuška ahoj....žeby bejby??? 😎 😎 😎

bzuco
autor
13. nov 2009

ivi..takže sú tam 3 odtiene a je podšitý ešte jednou vrstvou flísu - ten je celý tmavý fialový, a z druhej strany sa striedajú 3 odtiene - také štvorce a v nich sú striebornou niťou vyšívané maličké hviezdičky

ivca82
13. nov 2009

Bzučka a predávaš ho? Hoď foto 😵

gajana1
13. nov 2009

Ahojte prepačte že som sa vam tu vopchala ale chcem sa spytať či neviete niektora kde v RK je obchod s kočikmi čo ma poliak. Ďakujem