Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
24. nov 2009

Bzučka, my máme zúčtovací mesiac november, tak preto 😉
Kasis OK, tak som už objednala, ód tej druhej, čo berieš ty som nič nenašla také pre nás 😅
Ali no mi hovor, ešte som ju dôrazne upozornila, že žiadne penále ani nič podbné sa platiť nechystáme, keďže očividne chybu urobili oni 😝

ivca82
24. nov 2009

Ešte mi poraďte, čo mám robiť s tou mojou hlavou, už 6 dní ma bolí ☹ 😖 🙄

ivca82
24. nov 2009

Ali a čo robíš? Nejdeš mi zavolať? 😀

alami
24. nov 2009

ja by som aj , ale ja nestihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

ivca82
24. nov 2009

Kasis už si objednávala ten nákrčník Maťkovi? Ja by som od nej predsa len niečo chcela, som si až teraz všimla pyžamko tak ak náhodou tak mi objednaj toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7168785
ak nie tak krič ďakujeéééééém
Andy bolo fajn, bolo nás asi tak 9 😉
ALi v pohode 😉

ivca82
24. nov 2009

Kasis ešte som zabudla, že veľkosť 98/104 🙂

kasis
24. nov 2009

Ivca,OK este som neobjednavala, tak objednam aj pre teba 😉

ivca82
24. nov 2009

Kasis super, ďakujem 🙂 😵

kasis
24. nov 2009

Ivca objednane 😉
Matko mi ma asi mrle 😕 , zatial som nic v kake nenasla, ale sa skriabe po rituli hlavne vecer, rype sa v nose a aj povie, ze ho svrbi, ale spi v kuse celu noc, tak neviem, ci mu mam radsej sirup nasadit? Ku Dr. by som aj isla, ale sa mi moc nechce, hlavne v tomto chripkovom obdobi, nech si daco neodnesieme navyse 😒

ivca82
24. nov 2009

Kasis super, ďakujem, peniaze ti doniesť teraz alebo keď to príde? čo ti je pohodlnejšie 🙂 a nedá sa ti zavolať k dr, že by si mu doma spravila nejaký odber stolice alebo čo a len jej to podala, nech tam s Maťkom niesi? Inak aký sirup? To je dobre vedieť, že také niečo existuje, ja čakám kedy začne Barborka s niečím takým 😅

kasis
24. nov 2009

Ivca, staci potom, ked to pride.
Sirup je Pyrvinium, som akurat MM volala, nech kupi, je aj bez receptu, robi sa na to len nejaky zlep z konecnika, uvidim ako dnes vecer a v noci.

No a co som si ja vycudila, 100 rokov pouzivam krem na tvar iba obyc Niveu Soft a teraz som si kupila taky lepsi, drahsi , vsak, ze ved uz mam aj na to vek 😀 ,som sa 2x natrela a mam cely ksicht cerveny a obsypany ako krupicou a este to aj svrbi, ma ide porazit, dufam, ze to same prejde 😠

geegee
24. nov 2009

kasis, konecnik svrbi aj pri toxokaroze

ivca82
24. nov 2009

Kasis ak aký si si kúpila? Tiež Nivea ale iný? Ja som takto dlho hladala očný krém, drahé ako fras a len som sa priblížila k očiam tak som myslela, že umriem od bolesti 😅

juliam
24. nov 2009

ahojte, chcela som sa ešte opýtať na toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5881742
nevideli ste to niekde v meste alebo v LM? díky

ivca82
24. nov 2009

Juliam ja som to kupovala v kinekuse v RK, ale cenu už nepamätám 😉

juliam
24. nov 2009

díky Ivi, pôjdem kuknúť

alami
24. nov 2009

toto chápete? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7055892 že poštovné 12 Euro. tak sa pýtam, či je naozaj poštovné 12 Euro a odpíše mi toto:vše je uvedeno u inzerátu!!!!!!!
to čo za kravu? 🤐 to čo posiela cars v životnej veľkosti?

bzuco
autor
24. nov 2009

ali...no z čiech to možno na slovensko toľko stojí 😕

majussa21
24. nov 2009

Ahojte.Tak ja opet v noci a zajtra tiez tak isto ale potom mam az do pondelka volno tak sa tesim a v pondelok zas noc aj streda ja fakt robim posledne len v noci.Ale zas v noci je aspon klud aj ked kym sa utisia to niekedy trva.Sa tesim zajtra na to ako sa nevyspim ma rano bude mala buntosit a vecer zas do nocnej. 😝
Ivca mna uz 2 den tiez boli hlava a to ma mm dobre upozornoval v nedelu ked sme boli v saune aby som vela pila ze ma bude boliet hlava tak som vcera aj dnes na ibalgine. 😒
Kasis tak ale Matko nevyzera zeby bol tazsi ako ta moja ale som rada ze ma niekto podobnu vahu lebo sesternicu co ma ta ma 12kg a je o rok starsia 😲 Ved keby sa chcela uz len do vysky tahat ale tak liter mlieka za den vypije to je dost.
Alebo aj vermox tabletky su na to dobre 3 dni sa uzivaju po 1 tablete.A podla mna by si si mohla ten zlep z konecnika urobit aj doma alebo prid rano ja idem robit 2 tak urobim aj vam treti 😉
Bzuco dnes mam nocnu na velkych detoch a zajra na malych ale inac som skor na velkych teraz ale to sa striedame...
No nic idem cakat kedy bude rano a budem sa tesit do postielky aspon na 2 hodky kym mala vstane..

majussa21
24. nov 2009

Juliam toto som ja kupovala v zelenom v jisku tak skus atm ak to nebolo sezonne 😲

ivca82
25. nov 2009

Ránko tetušky,nám dnes malá nejako skoro vstala, ešte pred budíkom 😅 ale nevadí, aj tak by som mala ísť do mesta ježiška dokúpiť pre MM,aby som mala potom pokoj 😀

alami
25. nov 2009

a mne ešte Lukáš spí, idem ho zobudiť...

alami
25. nov 2009

Babky, prosím vás, skúste či vám ide dobre MMB, všetko mi ide rýchlo, len MMB načitáva neskutočne pomaly - tak či mám len ja problém, alebo sa nemám ani snažiť, díííííík
xx 😉

andy271
25. nov 2009

Dobre ranko..
Tak my po hroznej noci..
Alami..
Mne ide o.k.

ivca82
25. nov 2009

Tak a som doma, malá už spí. Stihla som čo som chcela,aj s menšou zmenou plánu, ale hlavne pre MM už mám ježiška doma 😵 🙂

alami
25. nov 2009

Ja som práve zistila, že dnes je Kataríny 😅 Tak naším Katkám, ktoré nás síce už zďaleka obchádzajú...ale ak náhodou nakuknú - tak všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - baileyska+ Ka77ka 😉

ivca82
25. nov 2009

😵 Veru, aj ja sa pripájam a Katkám všetko najlepšie 🙂 😵

kasis
25. nov 2009

Ahojte
Katkam vsetko naj naj k dnesnym meninam, hadam nas spon citaju 😉
Z mrli nakoniec asi nic, Matko mal zaparenu ritku, sice neviem z coho, ale vcera vecer som natrela Sudocremom a uz sa neskrabal od vtedy, ale vcera som mu cesnakovej pomazanky dala poriadne na rozok a mu aj chutila 😅 . Sirup MM nezohnal ze sa uz nevyraba. Majus, dik za info, keby bolo treba tak by sme sa zastavili .

Ivca, ty uz takto nakupene na Vianoce.
My pre deti mame, sebe si nejdeme nic, mozno daku prkotinu,lebo nam treba susicku vzduchu, mame strasne vlhko v dome, mi zacali veci v skrini plesnit, dak musime konat, kym cely nesplesnieme 😠
A nasich sa musim spytat, ci daco nepotrebuju

ivca82
25. nov 2009

Kasis dobre, že len tak s Maťkom, my zase máme dva výrastky pri konečníku, tak natierame a potom máme nejakú kyselinu aby jej to vypálilo a o 2 týždne to ešte budú vyberať na kožnom ☹ A ani my si nič extra nejdeme na vianoce, len také, čo by sme aj tak skôr či neskôr kupovali, hlavne pre malú a chceme ísť radšej v januári do Rakúska na nákupy, keď budú výpredaje. A ak to bude s vybalovaním darčekov ako minulý rok, tak zase zabudnem, že tam niečo mám 😀 a keby som aj nemala asi si nevšimnem keď budem pozerať na Barborku 😵 😵 😵

bzuco
autor
25. nov 2009

ahojte

katkám všetko naj 😉

kasis...pyrvinium už nerobia...sú na predpis tabletky vermox, ale to ti dr. predpíše v prípade potreby