Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
11. dec 2009

inak, babky, ja mám recept na domácu kolekciu - my sme ju roky robievali. Niekedy mi to aj chutilo, ale teraz sme už premaznaní 😵 ale je to taká super atmosféra robiť si vlastnú klekciu ...a tá horúca čokoláda s orieškami keď sa tam nalieva...to je super mňamka. Tak ak by ste niekto chceli, rada sa podelím o rodinný recept 😉

domcek
11. dec 2009

NO trochu som sa premohla a nieco porobila tak sa vam zasa kus povenujem.
termin mam 18.1.
geegee ye pozdravujem polovicku.. 😉
mala je velmi nizko v poslednej poradni pred 2tt jej lekar nahmatal hlavicku a krcok je makky.
Uvidime co bude buduci utorok. Ale uz tyzden mavam sialene bolestiv podbrusku. Tak hadam aspon do zaciatku roka potiahneme.
My sme vcera tiez boli kuknut kamion a ja s tym mojim brusiskom som sa aj do predu pchala no co nespravis pre dieta. ale ked simonko videl ze sa len fotia tak sme to stocili a sli sme prec. 😀

andy271
11. dec 2009

Ahojte...
Zajtra ideme do PP ku babinke na vikend.,. 😀
Kedze sme ju nevideli uz skoro dva mesiace..

alexovi do pondelka pride nova sedacka.. 😉

Inak kolko moze stat taky prebalovaci pult?..
Alebo nechcete sa nikto zbavit?...
Pre svagrinu..

Teraz ide posledna cast priatelov.. ☹
Moj oblubeny serial..

Ivi..
A co vam napisal jezisko?...

geegee
11. dec 2009

domcek, lezat treba a vydrzite! 😉

Ja som konecne objavila dobry recept na medovnicky...uz na druhy den boli makke a teda aj makke zostali 🙂

andy271
11. dec 2009

GG..
A aky je ten recept?.. 😀

bzuco
autor
11. dec 2009
geegee
11. dec 2009

andy, ides skusit? 😀

270 g hladkej muky
110g prask. cukru
60g medu
1 vajce
stopka sody bikarbony
1PL pernikoveho korenia
Muku preosiat, pridat preosiaty cukor, med, vajce, korenie a sodu bik., zamiesit cesto a nechat 24 hodin odlezat.
A su fakt makke 🙂

mirka
11. dec 2009

ahojte,

Ivča, to sa pekne teší, Laura to má na saláme, ani list nechce písať, ale mala bordel v izbe, tak začala upratovať a hovorila si dookola: "musím to tu upratať, aby sa Ježiško nezbláznil, musím to tu upratať, ....... " 😀
Zuzi, tá kombinéza je krásna, škoda, že má dosť vecí 😅

mirka
11. dec 2009

Domček, Ester je krásne meno 🙂 vlastne všetky čo ste vybrali sú pekné 🙂

bzuco
autor
12. dec 2009

ahojte

mirka...laura bohovská 😅 😀 😀 😀

alami
12. dec 2009

😉 čaume, kde sme? 😅 😀

bzuco
autor
13. dec 2009

ahojte

tak sa nám riadne skosilo....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😝

andy271
13. dec 2009

Ahojte...
A vy ste zaspali ci co?... 😉
Sme doma z Popradu...
Taka zima tam bola...
Joj...
Vcera sme aj s MM bol na jazzovom koncerte a bolu supeer...
Pekny zazitok...
Alex dostal kopec veciciek od babinky, ako napr. rifle frajerske, kosielku peknu, papucky,knizku, omalovanky, taku vec na kreslenie ktora sa da umyt a znova kreslit, a super extre stojam s naradim..
😀 😀
Mna nejak ucho pobolieva...
Tak idem kukat superstar...

andy271
13. dec 2009

GG..
Dakujem za recept...

bzuco
autor
13. dec 2009

prosím vás, neviete mi povedať, koľko stojjí prevod peňazí zo slovenskej banky do českej?

alami
13. dec 2009

bzuči - ja neviem

andy271
14. dec 2009

Dobre ranko...
My mame navarene tak dnes upratujeme...
😉

ivca82
14. dec 2009

Ahojte tetušky, Andy aj my máme ale pečieme 🙂 😉
Bzučka ani ja neviem. Mirka Laura aká srandistka 😀 😀

geegee
14. dec 2009

bzuco, ja viem, ze ked osm chcela nieco kupovat z ciech a platit na ucet, tak ma v banke odhovorili, ze poplatky budu vyssie pomaly ako prevod...tak som to vyriesila cez maminu sestru v Prahe...

bzuco
autor
14. dec 2009

aaaaaaaaaaa....máme gitaru pre malú 😵 😵 😵
som ju nezohnala v našom kauflande, ale naši sú dnes v MT a tam ju mali...tak som happyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...a malá bude ešte viac, ked ju uvidí pod stromčekom 😵 😵 😵 😵

a mirka mi volala, že v tescu majú výpredaj karnevalových masiek, tak som si dala kúpiť snehulienku, čo normálne stojí 17 eur, mali za necelé 3 eurá 😉

kasis
14. dec 2009

Ahojte, nam blbol net cez vikend,
ja som este nic neupratovala ani sa v najblizsej dobe moc nechystam, nam dosiel ten odvlhcovac vzduchu, tak susim dom 😀 , potom upracem.
Dnes aj Matkovi prisiel list od Jeziska, tak som zvedava, co povie,ked sa zobudi, tiez ma dost na salame cele Vianoce, ked sa ho spytam, co by chcel od Jeziska, tak vzdy trepne taku hovadinu, minule chcel zastrcku a dnes Pannu Mariu

kasis
14. dec 2009

Bzuco, tak super, ze sa vam ju podarilo zohnat 😉

ivca82
14. dec 2009

Bzučka super 🙂 ja som si vydražila dnes pre malú 100 pukačiek s poštovným to vyjde 1,70 Sk za jednu 😀
Kasis no tak ani náročný nieje, zástrčku kúpiš raz dva a nejakú sošku Panny Márie tiež nieje problém zohnať 😀 😀

alami
14. dec 2009

kasis - aký, ten na elektriku? segra to má a má aj meteo stanicu, tak tam vidí výsledok, tak im to riadne pomáha. Nám by sa to zišlo...koľko ťa to stálo?

kasis
14. dec 2009

Alami,hej poslem IP 😉

geegee
14. dec 2009

aj ja si prosim kasis...ja citim vlhko normalne v spodnku skrine...perinace sme museli vybrat, nech sa pod postelou vetra ☹ 😠

ivca82
14. dec 2009

Ali ti vanilkové rožky sú super, len zajtra a si budem ešte raz piecť lebo ich je málo 😅

alami
14. dec 2009

😵 😉 😀

bzuco
autor
15. dec 2009

dobré ránko

ivi...to môžete osponkovať celú ulicu 😀 😀