Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

baileysa
11. mar 2010

Ďakujem, za navigáciu, ideme dnes poobede tak som zvedava...

sympa, zubára neviem, ja dúfam, že mi deti vezme moja zubarka...

gg, snáď sa to už tomimu nevráti, som zvedava na tortu...)))

alami
11. mar 2010

sympa- mne syna zobrala dr. Jančeková vo vojenskej. Ja k nej nechodím, ale syn ani nemukol a bol vysmiaty aj po vŕtaní a chodí k nej moja mama aj sestra veľmi si pochvaľujú.

som si kúpila cez net topánky - nosené.... a sú mi malé - a to ja mám úzku nohu...no tak som si ich vyobzerala a zistila, že sú 36 a ona uvádzala 37 😠 tak som od nej práve žiadala naspäť prachy + poštovné tam aj naspäť, to som teda zvedavá....

pinocio
11. mar 2010

alami - odfoť nebudú mne alebo link ja zhánam boty a mne zase všetko veľké

alami
11. mar 2010

babky,nemáte niekto číslo na kadernícky salón marali? taký čo je medzi Tmobile a lekárňou pri vajci. som sa tam bola objednať,ale som zabudla povedať , že ja chcem k tomu gay rómovi 😅 a objednanáí som už na dnes, takže ak máte tak chytroooooooooooooooo 😀 dík

alami
11. mar 2010

a akú máš nohu? 36? fotku už zmazala, iba ak ti ich odfotím

pinocio
11. mar 2010

ja 36 no aj 35 obujem

geegee
11. mar 2010

ali 0915 086959 a ides asi k Matusovi...od toho som ja usla 😀 2x som bola a dost 😠

geegee
11. mar 2010

A k lyzovaniu...isli by sme - da sa aj v sobotu uz, ci ma stale skolu?

bai, aj ja som zvedava na tortu 😀 Hmota bola povodne smolkovo modra, kedze som kupila take cukriky, ale sa mi do zdalo prilis nedostojne k veku MM 😀 Tak som tam supla zltu a mam zelenu travicku pod ruzicky 😀

pinocio
11. mar 2010

ozaj k tomu zubárovi to si neviem predstaviť ako mám ísť mojim synom to je des a veru pobolievajú mrchy

alami
11. mar 2010

no dííííííííííííííííík, tak to sa asi zruším celkom, som tam chodila k Lucii, ale tá teraz robí v rakúsku, tak som išla len tak a mama mi, že tam robí nejaká po učňovke a že ju nafarbila tak, že keď sa videla pri odchode, tak išlanaspäť a musela ju na novo 😖 u toho gaya bola moja kamoška a bola spokojná.... 😒 tak čo idem do image?...booože 😝 ☹ 😅 😀

alami
11. mar 2010

GG asi len v nedeľu

geegee
11. mar 2010

A este som zabudla, ak by ste niektora mali zaujem o permanentku do Lucok do bazena - do 3 rokov ide dieta zadara s dospelym, ja uz by som musela aj za Matuska cvakat, tak sa mi to neoplati 😠 Je tam este 6-7 vstupov 🙂

geegee
11. mar 2010

ali, mna dobre ostrihali tam pri POnorke....zbabrali mi farbu, tak mam ist na opravu k nej...ale je mila ta baba...

alami
11. mar 2010

pinoci kuk kým mi to nezmažú https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

cena 5,5 Euro, ale sú to čínske, aj keď mi trúbka písala, že nie sú. Od kože ďaleko

alami
11. mar 2010

gg to je kde pri ponorke?
a čo ti na tom chlapovi vadilo?

alami
11. mar 2010

MM som vydražila topky na MMA a prišli bohovééééé, dúfam, že mu sadnú http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1850824

pinocio
11. mar 2010

alami - tak nič takéto nemusím, potrebujem čierne

geegee
11. mar 2010

strihal super, ale potom to nejako flakal...vlasy len vysusil, ziadne vyfukanie...a platila som ako za komplet vsetko 😠

geegee
11. mar 2010

www.kadernickysalon.sk ...moze sa to? dat adresu? :-O

pinocio
11. mar 2010

to si dobrá mne vždy ujde aukcia lebo mm má vždy veeľa práce

geegee
11. mar 2010

Prave sami podarilo MM zlomit na plavanie do Besenky aj s deckami ...ani neprotestoval 😀 Asi je chory :-O 😀

alami
11. mar 2010

my sa chystáme na wellness do Fontány v Bešeňovej, máme tam 3 vstupy 😵 tešíííím

alami
11. mar 2010

pinoci - ok, inak baba už napísala, že ok, že je to jej chyba...

pinocio
11. mar 2010

keby boli čierne tak berem no hnedé namám k čomu ešteže sa uvedomila

kasis
11. mar 2010

Ahojte,
Ali ja som spokojna s Imageom, som tiez menila, ale vratila som sa tam. S tymi topankami, no aspon, ze sa ferovo zachovala, akurat sa s nimi musis motat na postu.
Ja uz mam tiez potah na tortu aj zafarbene casti, uz len vymodelovat, ale asi to zas necham na MM 😀 , ako vlani, islo mu to a bude to mat jednoduchsie, lebo Matko chce auta take obycajne, nie Cars 🙂

pinocio
12. mar 2010

Dobré ránko

ivca82
12. mar 2010

Dobré ránko tetušky 🙂
Aj ja sa chcem ísť kúpať, musím sa s MM dohodnúť. GG to je aká permanentka na tie Lúčky? 😕

bzuco
autor
12. mar 2010

ahojte

malej Sandre k 3. narodeninám všetúčko najlepšie 🙂

tak dnes nezabudnite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19,30 Biely dom 😎

bzuco
autor
12. mar 2010

pinocio - my môžeme ísť spolu, čo? 😉 prídem po teba? okolo 19,15 🙂

pinocio
12. mar 2010

ok dufam ,že môj závislák na cice zaspí včera nemal konca kraja už sa teším 🙂