Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
10. jún 2011

@potokin ak hľadáš kurzy plávania s bábätkami, tak to neviem, ale ak chceš chodiť sama, tak odporúčam Lúčky - vnútorný bazén, mám z dobrých zdrojov 😅 že voda je naozaj čistá a vhodná aj pre bábätká 🙂

geegee
12. jún 2011

@potokin ja viem, ze na kurzy chodia baby do Kubina

baileysa
13. jún 2011

@potokin my chodime na sojku vo vysnych malatinach, kurzy su este aj v lipt. mikulasi 😉

denisekkk
27. jún 2011

@potokin ahoj my chodime do Sojky vo Vyšných Malatínach
tu je kontakt na pani inštruktorku
babyclub.lm@gmail.com

lola333
24. sep 2011

Ahojte, potrebovala by som radu od vás 😨 Mám 7 ročnú dcéru druháčku a chcem ju dať niekde v Ružomberku na angličtinu ☹ netuším ale kde.. V škole síce anglinu majú ale zdá sa mi že dosť biednu.. Neviete o niečom? Díkes

alami
24. sep 2011

@lola333 ja mám syna tretiaka a chodí na anglinu do Jánoša.

lola333
24. sep 2011

A dobre? Spokojná? Kuknem na nete..

alami
24. sep 2011

@lola333 ja som spokojná, viem, že sú aj lepšie angliny Helen Doron a podobne, ale nám toto stačí. Bol tam v anglickom tábore s lektorkou minulé prázdniny a potom som ho dala aj cez šk. rok . Stretávajú sa raz do týždňa na dve hodiny a detí je tam okolo 10. Každý deň je tam pani v kancelárii, podá ti info. kanceláriu majú na druhom poschodí, choď sa popýtať, ak máš záujem.

lola333
25. sep 2011

Díkes tak to skúsim..

micikatka
29. sep 2011

ahojte baby. konecne som nasla temu ružomberok :o) super baby.

bzuco
autor
29. sep 2011

ahoj
@micikatka
vitaj

micikatka
29. sep 2011

dakujem

lola333
30. sep 2011

@alami Tak nakoniec to s tou anglinou skúsime na základke v baničnom 2x do týždňa tak som zvedavá čo a ako ale dík za radu..

ivirk
6. okt 2011

Ahojte, budem od veci, ale potrebujem dost surne jednu informaciu a neviem si už poradiť, tak to skúsim cez koníka 🙂 Prosím Vás neviete mi niekto poradiť ako sa volá kaderníctvo oproti hotelu Kultúra? Konkrétne by som potrebovala tel. kontakt, zhanam totiz jednu kadernicku ku ktorej sto rokov chodim a chcela som sa stihnut este pred porodom podstrihnut no a ona medzi casom zmenila miesto posobenia, vraj teraz bude pracovat tu a neviem sa s nou spojit. Cislo na mobil mam, ale asi uz stare, lebo je vypnute.... Ak nahodou mate kontakt na Gregorovu Zdenku.
Veľmi dakujem za akukolvek odpoved a nehnevajte sa, že píšem niečo čo sem vôbec nepatrí, dakujem.

bzuco
autor
7. okt 2011

@ivirk asi myslíš kaderníctvo LOOK....ale zdenku nepoznám 😒

ivirk
8. okt 2011

@bzuco no presne,dakujem Ti velmi 😉

ivirk
9. okt 2011

Ahojte, chcem sa opýtať, či je potrebné mať vybratého pediatra ešte pred pôrodom? Moja gynekologička mi zatiaľ nič také nehovorila, ale niečo také som začula v nemocnici, tak neviem. Či toho ku kome budem chcieť moje bábo zveriť - pediater, mám tam ešte teraz zájsť a opýtať sa či nás vezmú a jeho meno potom nahlásim v pôrodnici alebo ako to vlastne funguje? 😅

sympa1
9. okt 2011

@ivirk ano, myslim ze to stale plati.treba sa dopredu dohodnut s pediatrom ci ti vezme dietatko a potom pri porode sa ta budu pytat na meno padiatra aby vedeli u koho najdu babatko a kam poslu papiere o porode

lola333
10. okt 2011

@ivirk Ahoj, Zdenka nerobí u Eriky? To je kaderníctvo pri Trnovskom kde je oprava hodín a tak.. teda pokiaľ ja viem..

lola333
10. okt 2011

Dajte dáke tipy na dobrého pediatra ☹ Staršiu mám u dr. Kordošovej ale my choré nebývame tak som spokojná ale to tam chodíme asi len očkovať 😨 našťastie..

bzuco
autor
10. okt 2011

@lola333
výborná je dr. papúchová...no momentálne má zdravotné problémy (vraj rakovina) a neordinuje, zastupuje ju iná dr....ktovie, či ešte bude ordinovať ☹

ale ešte je veľmi dobrá aj dr. zora puskeilerová - na bystrickej ceste (hned vedľa ZŠ)

bzuco
autor
10. okt 2011

@lola333

tu si prečítaj viac 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/hladame-lekara/pediatri-v-ruzomberku-ake-su-vase-nazory-na-nich/

ja mám pre deti dr. závackú - a som spokojná

lola333
11. okt 2011

dííkes 🙂

ivirk
11. okt 2011

@lola333 nie nie nerobi tam ,uz som to vsetko vypátrala. Vedla "People Lounge" a herňou na poschodí otvorili nový salón, je tam kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra,masáže... a tam robí. To bolo ozaj namáhavé pátranie 🙂 ale ďakujem

ivirk
11. okt 2011

je tu najaká Ružomberčanka s termínom okolo 13. novembra, ako ja? 🙂

denisekkk
12. okt 2011

@ivirk ano treba mat pediatra. My mame Dr.Puskeilerovu a sme velmi spokojni, je perfektna...snazi sa hned nenasadzovat ATB , poradi vo vyzive podla najnovsich info, podporuje v dojceni- to znamena ze ked jej poviete ze dojcenie boli alebo ze to nezvladate nenasadi hned UM ale podpori vas a poradi 🙂

micikatka
16. okt 2011

ahojte. je tu nejaka tehulka s terminom okolo marca 2012?

sonnya
17. okt 2011

@ivirk tiež odporúčam Dr. Puskeilerovú 😉

lola333
17. okt 2011

@micikatka ja som ja 😉

micikatka
17. okt 2011

@lola333 super :O) a uz vies co čakate? lebo mne na poslednej poradni lekar nerobil sono :o(((