Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

miroslava21
23. feb 2012

ahojte dievčatá, chcem sa vás opýtať kde vlastne má dr. straka ambualnciu?

bzuco
autor
25. feb 2012

@miroslava21
ambulanciu má na rovni pri ZŠ, taký sivo-červený dom hned pri hlavnej ceste

jancap25
27. feb 2012

Ahojte maminy, po dlhej úvahe by som sa rada k vám pridala. Asi som nejaká divná, ale už som tu 6 rok a stále tu nepoznám veľa ľudí. Pred rokom sme sa presťahovali z Políka na Plavisko, ale tu nepoznám takmer nikoho, tak to je hrozná katastrofa. Mám pocit akoby boli všetci doma zamknutý, alebo sa iba obchádzam so všetkými maminami. Tak by ma veľmi potešilo keby sa mi podarilo aspoň touto cestou spoznať nejakú maminu na spoločné prechádzky, prípadne kafíčko. Budem veľmi vďačná ak by som sa mohla pridať.

silvia229
2. mar 2012

Ahojte, môžem sa pridať? o tej súkromnej skupine som nevedela.....

bzuco
autor
2. mar 2012

@jancap25
@silvia229

pekne vítam 🙂
tak sa nám trošku predstavte...
@jancap25 aké máš dieťatko?/detičky?????

inak - ja som z banična - pred 4 rokmi sme sa na houdečku presťahovali z plaviska 🙂

jancap25
2. mar 2012

akurát sa oboznamujem so stránkou tak postupne doplňam údaje. Mám tri detičky Jakubka 4,5 ročný, Dorotka 3 ročná a ročný Miško. Jakubko a Dorotka chodia na Riadok a Miško so mnou trpí doma 🙂 Inak pochádzame obidvaja s manželom z Oravy, takže všetky babky a tetky máme od ruky. Tak nám býva občas smutno. Hlavne keď sme teraz často chorí. ☹

bzuco
autor
2. mar 2012

@jancap25
aj mne martinko chodí do škôlky na riadok - a má aj kamráta jakubka...nebude to tvoj malý???
vodí ho do škôlky ocino a majú so sebou aj malé dievčatko, ale neviem, ako sa volá...možno ste to vy 🙂

potokin
3. mar 2012

ahojte baby chcela by som sa spytat kde sa daju stretnut dalsie mamicky s malickymi detickami . aj ked ma mala uz rok nepodarilo sa mi poriadne nikoho stretnut a chcela by som spoznat niekoho noveho a plus chcem aby si mala zvykala aj na ine deticky. dakujem 🙂

geegee
4. mar 2012

@potokin v Ruzomberku funguje Materske centrum Nevedko v Bjornsonovom dome. Funguje tam herna, ale aj rozne aktivity pre mamy s detmi - cvicenie na fitloptach, tvorive dielne... 😉 🙂

weronika187
6. mar 2012

ahojte maminky, prosim poradite mi, kde v ruzomberku a okoli by sme mohli ist s chrustikom (ma 9 mesiacov) plavat? teda okrem lucok a besenovej 😒 vopred velmi krasne dakujeeem 🙂

jancap25
6. mar 2012

@bzuco asi to budú naši, chodieva s nimi manžel, hlavne kým snežilo a mrzlo. Ale chodievala som aj ja kým bolo slniečko. Aj náš Kubko spomína Martinka, takže možno sú spolužiaci...

geegee
8. mar 2012

@weronika187 ja som minule videla nejaku reklamu na kurz plavania s babatkami. Mal by byt vraj v Acku

weronika187
9. mar 2012

@geegee dakujem 🙂

sisaadam
10. mar 2012

@jancap25 no ahoj🙂 asi máme rovnaký problém xi. Ja tu bývam druhý rok, presťahovala som sa za svojím teraz už manželom z Martina a nakoľko som pracovala mimo RK, nemala som moc ani šancu tu niekoho spoznať. Teraz čakáme bábo, v máji sa nám to má narodiť a už teraz sa bojím, že zblbnem od nedostatku sociálneho kontaktu;) Nastáva nám kočíkovacie obdobie, takže na prechádzky a pod. budem ako stvorená🙂

sisaadam
10. mar 2012

@aamonka jej, ďalšia tehuľka, to som rada🙂 my čakáme naše bábo v máji, podľa doktora by to mal byť Kubko, i keď mamine sa to nezdá xi, tak uvidíme. Každopádne to hľadám nejaké spriaznené duše, bo ja som z Martina sa presťahovala a vydala sem a moc ľudí tu teda nepoznám:(

aamonka
10. mar 2012

@sisaadam ahoj ahoj 🙂 ja tak staronova tehu 😀 my cakame drobceka az v auguste, ale uz teraz sa tesim na prechadzky po meste s mojim malym.... len aby sa uz oteplilo 😝 potom sa mozes/mozete k nam pridat! my sa len potesime, my sme totiz z dediny nuz a moc kontaktov tiez akosi nemame 😖

ivirk
11. mar 2012

Ahojte, chcem ponuknut Ruzombercankam - nemam kde skladovat vecicky po malom, ma sice iba 4 mesiace, ale mam uz kopu veci co neoblecie. Ak by niekto mal zaujem alebo by ste o niekom vedeli, velmi rada pomerne dost vela veci venujem a z tych co su uplne nove co sme ani netihli obliect velmmi lacno predam. Venujem aj dva baliky plienok, nam su uz male a niekomu sa isto zidu, ja to nemam kam dat a viem ze tu je na to aj bazar, ale zatial zial nemam cas vecicky nafotit a dat sem ani behat s balickami na postu, no a kym to pride veci zas pribudne. Staci ma kontaktovat cez IP,velmi rada pomozem a pomozete tym aj mne. Ja momentalne zial ziadnu tehotnu nepoznam :D Samozrejme by islo o osobny odber, dakujem ahojte

sisaadam
11. mar 2012

@aamonka super, to sa už teším🙂 a už viete čo to bude? Nám "identifikovali" chlapčeka, ale našim sa to nezdá xi, tak som zvedavá ako dopadneme;) ja som potom priamo z Ružomberku, spod Gejdáku ak to tam trošku poznáš.

aamonka
12. mar 2012

@sisaadam 🙂 poznam, poznam, co by niee..my este nevieme aj ked ja si myslim, ze to bude chalan, mame na to stastie akosi..babam sa k nam nechce 😀

sisaadam
12. mar 2012

@aamonka no u nás je to tiež riadna zbojnícka družina xi, sestra má chalana, švagor až troch, takže tak podobne;)

veronika773
12. mar 2012

Ahojte maminny...je tu nejaká čo má termín na začiatku júla?

aamonka
12. mar 2012

@sisaadam u nas sestra troch my zatila jedneho...tak uvidime 😀 ale mne je to jedno

majjjka24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jancap25
20. mar 2012

ahojte, chcem sa opýtať Vás ostatných mamín ako ste na tom s deckými chorobami. Mojim deťúrencom sa neustále vracia kašel. Už sme mali od septembra štvrté či piate antibiotiká, ale máme stále rovnaký kolobeh. Po antibiotikách sa polepší, dva tri dni vonku na čerstvom vzduchu a sme zase tam kde sme boli. Máte aj vy podobný problém. poteším sa každej rade.

aamonka
29. mar 2012

@jancap25 ahoj, ked vidim, ze na nasho drobca nieco ide, davam mu par dni vitaminy...konkretne cebion multi, to mi poradila kamoska z lekarne...ozaj su super, maly nebol chory celu zimu, co som velmi rada 😉

juliam
30. mar 2012

@jancap25 atb nie sú bohviečo teda, skús vitamín C (z DM-ka v práškovej podobe)

jancap25
3. apr 2012

@juliam
@aamonka Ďakujem za rady, už sme skúšali aj vitamíny, ale akosi nestačilo. No všetky choroby sme zaklincovali kiahňami tak dúfam, že toto bola bodka za všetkými chorobami..... no a tešíme sa na leto....

juliam
3. apr 2012

@jancap25 neboj, bude dobre 🙂

bzuco
autor
4. apr 2012

@jancap25 už bude dobre...ked budete fit, dohodneme to stretko na ihrisku s detičkami 😉

jancap25
4. apr 2012

no máme po horúčkach tak sa vytešujeme už sa iba zbaviť ďobiek....