Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
16. okt 2009

sisa...ak myslíš mňa, tak ano 😉

kasis
16. okt 2009

Bzuci,tricka ako,budu dobre?

bzuco
autor
16. okt 2009

kasis...primerala som a budú 😉 ...ešte raz díky moc 😵

sisark
16. okt 2009

Bzuci, teba som myslela, tak to sme susedy..

bzuco
autor
16. okt 2009

ano??? sa nejako neskoro priznávaš 😀 😀 😀

sisark
16. okt 2009

hmm, neskoro, ale predsa 😀
Možno sa zrazíme na sánkovačke pod bilbordom 😅

bzuco
autor
16. okt 2009

možno 😉

ale z videnia nie si mi úplne neznáma...ked pôjdeš okolo, drgni ma ak ťa nespoznám 😉

sisark
16. okt 2009

ok, drgnem, snáď sa trafím správne.. 😀 😀 😀
idem spať, kým sa hladoš nezobudí...

bzuco
autor
16. okt 2009

idem aj ja, tak pá

geegee
16. okt 2009

som si dnes kupila farby na sklo, tak tvorim a nespim 😀

palculienka19
17. okt 2009

ahojte, gg ako ti išlo kreslenie ??ja to tiež teraz prevádzam, ešte to nie je tip top, ale snád sa vylepším, čierna obťahovačka mi išla na začiatku pomerne čudná, sa roztekala, taká vodnatá, som to mala si pretriasť, ale ostatné mi išli hned pekné husté, dobre sa mi snimi vyplnalo

palculienka19
17. okt 2009

my sme prešli vtedy večer deichman, aj batu, tam bolo sveta ako v prvomájovom sprievode, všetci kupovali čižmy, ale rodžery ☹ pre dievčatko len také lesklé ružové, až ma striaslo
a termosúprava, čo som objednala malej z quelle zlyhala, aj kamoške, že dôjdu možno v decembri, až na prelome s januárom, tak už sa nespolieham, to sú mi dodávatelia
neobjednávala ste niektorá tiež??čo vám odpísali?gg, aj ty si tuším písala, že chceš z quelle.podarili sa ti zohnať??

bzuco
autor
17. okt 2009

palci...a chceš novú alebo nosenú?..by som ti niečo našla na MMB ak súrne potrebuješ

ivca82
17. okt 2009

Palci a si objednávala priamo s Quelle alebo cez tú babu, čo predáva na MMB?

geegee
17. okt 2009

palci, pre mna je to relax neskutocny 🙂 Uz mame aj velkeho Pufa s tekvicou urobeneho - som sa hned po obede hrala 😀 Quelle som neriesila, zatial ma Matusko bundy z min. roka, aj jedny oteplovacky. A Quelle som mala ako zalohu...ale tie iste boli aj na MMB, tak popozeram tam...tusim ako Bambino to bolo, nie?

ivca82
17. okt 2009

GG no tiež sa mi zdá, že to je tá značka 😉 Ja keby som mala čas, tak by som sa tiež s tými farbami vedela "vyhrať", len predlohu by som potrebovala samozrejme 😀

geegee
17. okt 2009

ivca, ja obkreslujem Matuskove omalovanky s Pufom 🙂 Ved sa da akykolvek obrazok 😉

mirka
17. okt 2009

ahojte, my sme dnes Laure boli kupovať topánky v MT, v Deichmanne, kúpili sme krásne za 15 eur, také u nás ani nemali 😒

geegee
17. okt 2009

mirka, sikovni ste 🙂 Ja som navrhovala ist do LM na Protetiku - tem maju predajnu speeeci ale nestretlo sa to s uspechom 😀 Aspon sme boli v Hypernove tie hracky opacit a mali fakt 50% zlavu, len uz znacne preriedene ☹

domcek
17. okt 2009

Cauki 🙂

ivca82
17. okt 2009

No do hyperky som aj ja chcela ísť pozrieť hračky, potrebujeme mikrofón, malá musela včera použiť šachovú figúrku aby mala pri minitalent show do čoho spievať 😀
Domi čauko, ako na hornom konci, ešte máte sneh? 😀

andy271
17. okt 2009

Ahojte...
My sme dnes doobeda boli v daichmane a v meste, stretla som aj kasis..
Prsiplast sme kupovali a za cizmi mi vratili peniaze.. 😉
Este ze tak..
Inak alex uz je o.k. len stale ten soplik..
Inak mozno alex je neurotik lebo MM je urcite..

domcek
17. okt 2009

Cauki Ivca no snehu ako u vas akurat kazdu chvylu rachot ked pada zo strechy.
Ja sa tomuto pocasiu moc netesim mohlo by byt este pekne.

palculienka19
17. okt 2009

čaute,
gg, aj mna to baví, ja som tiež kreslila ako prvá minnie s tekvičkou, drží ju v ruke, sa teším z toho, ale ty pri tom podstatne dlhšie relaxíruješ 😉 😉 🙂
ivi, aj ja si sťahujem hocičo z internetu, vložím do euroobalu a obkresľujem 😉, tebe rastie doma nádejná superstar
ved ja aj kamoška sme to objednávali cez mmb, ona cez inú, ja cez inú, a obe sme dopadli rovnako, tak preto som o tom písala,
bzučko, ak na niečo natrafíš, tak mi hod link, ja som teraz zdochlinka, pod perinou, ma skosila teplota, tak dačo pohľadám až ma to prejde, a dík dopredu, stačia nám oteplovačky, chcem také ako si aj ty písala, vyvýšené, cez chrbátik, a najlepšie dole na nožičke do patentu,alebo na zips

bzuco
autor
17. okt 2009

ahojte

baby - baničiarky...ide vám kúrenie? ...u nás sú rúry už skoro studené a ani u našich nekúria....asi nejaká porucha....som zvedavá, kedy zbadajú, že majú čosi robiť 😠 ...takže dnešná noc bude založená na studem odchove a celú noc budeme mať studené nosy 🙄
len dúfam, že malý neochorie 😖

bzuco
autor
17. okt 2009

baby..nemáte niekto číslo na energetickú spoločnosť RK?
našla som len na pevnú linku a tam to samozrejme nik nedvíha 🙄 ...mali sme dole v suteréne voľakedy mobilné číslo, ale samozrejme, už to tam nie je 😠 😠 😠 😠 😠

bzuco
autor
17. okt 2009

tak...studený odchov nebude 😵 😵 😵 ....kúriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

ivca82
18. okt 2009

Ahojte. Lukáškovi všetko najlepšie a najkrajšie k meninkám, veľa šťastíčka a zdravíčka prajeme 😵 🙂 😉 😵
Bzučka tak ste predsa nemrzli 😀

natalschen
18. okt 2009

ahojte..... po velmo dlhej dobe.....

ivca... uz mas iv IP

bzuco... to vam kuria az teraz? to mrznete uz 2 tyzdne?