Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
30. nov 2009

u vás fučí? to je sranda, lebo tu sa ani lístok nepohne - keby nejaký na strome bol 😅 😀 😀 😀 dúfam, že tak aj zostane, lebo chcem ísť drevo ukladať 😨

kasis
30. nov 2009

Ahojte
veru ma nejak dost fucat, ale zatial nevyzera 😒
http://www.shmu.sk/sk/?page=987
Ja som sa cez vikend trapila s kalendarom a nakoniec som sa na to vykaslala cez foto sluzbu, som fotky poslala tejto babe a kalendar sama spravi a co ma tesi,tak aj s menami 🙂
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=7853
Tak kto este chce a nema,este prijima objednavky 😉
GG, Alami ako deti?, dufam, ze chorby uz na ustupe
Bzucka a ty ako,liecis sa?
Janke lezu horne dvojky, nechce skoro nic papat, malo spinka cez den a cez noc akoby sa nic nedialo, spi ako medved aj si riadne cuccne mliecka, tak aspon to, ale este 2-3 dni a su cele von

kasis
30. nov 2009

A k tym zlozvykom,Matko si vopcha 4 prsty do pusy alebo ukazovak do nosa, tiez uz neviem ako nanho,pomaha iba niecim zahovorit, robi to tiez iba vtedy ked pozera TV, tak tu obmedzujem.

geegee
30. nov 2009

Ahojte...u nas by uz choroba mohla ustupovat, ale deckam tecie z nosa stale, Matusko bol aspon dnes doobeda v skolke, lebo sa mali fotit, ale este ho nechavam doma. MM je chory ako pes, a ja sa citim lepsie, ale stale nie fit. Aj v skolke je malo deti 😔

Idete niekto vo stvrtok do MC na MIkulasa? Ja idem s Matuskom...a v pondelok maju potom v skolke...bude mat v tom dobry chaos 😀

alami
30. nov 2009

ja z toho dôvodu do MC nejdem, sa mi zdalo, že už by toho bolo primoc - Mikuláš u nás, u segry, u starkých oboch, v MTčK, v škole 😝 😀 v Mtčk sme mali vlani veľmi pekné vystúpenie k Mikulášovi a Mikuláš si volal deti po mene - všetky. Bolo to veľmi milé, takže my sa chystáme tu
ivca ide do MC
Oli je bez teploty, uvidím čo povie zajtra Papúchová

ivca82
30. nov 2009

My ideme do MC na Mikuláša, na druhý deň má malá meniny, potom Mikuláš u starkých, krstných, môjho brata, aj tu v Likavke a potom ešte ďalší týždeň na hudobnej a to ešte máme presne na Mikuláša aj oslavu narodenín MM starkej 😀 ale nech, chaos bude mať tak či tak, tak nech si to užije, už vie skoro sama básničku Mikulášsku, ale či ju aj niekomu povie, to netuším 😀 😀
Ali a na to liečeni s chlapcami ideš? Ja len že kľudne aj v marci, lebo ocinovi sa zhoršil stav a za týždeň už ide, takže ťa pozrieť asi neprídeme 😀

bzuco
autor
30. nov 2009

ahojte
mne dnes lepšie - ani teplota nebola, tak neviem, čo to včera bolo 😝 ..akurát som dostala nádchu - a to riadnu ☹

ivca82
1. dec 2009

Ránko tetušky 🙂
Juliam IP, prišli vecičky 😉
Chorôbkam je ako? Bzučka nech ti rýchlo prejde aj tá hnusná nádcha 🙂

andy271
1. dec 2009

Dobre ranko...

alami
1. dec 2009

Luky v noci vracal + 38,5°C 😝 už má atb, Oli má štvrté za 3 týždne 😝 😝 😝

geegee
1. dec 2009

alami, to ma riadnu davku 😕 😔 Nam to uz hadam prechadza...ale straaasne pomaly 🙄

bzuco
autor
1. dec 2009

ahojte

my s malou zasa na krv ☹ ...volala som si o výsledky, tak vraj má zvýšený cukor, tak ide ešte raz...sa ma pýatala, že čo jedla a pila - som jej dala len pohár čistej vody ráno a pol suchého rožka - som sa bála, aby jej nebolo zle, tak ma dr. sprdla, že mala prísť úplne nalačno
hlavná vec, že som akurát minule čítala, že chodiť na krv na lačno vôbec netreba - nejaká americká štúdia či čo to bolo...
tak dúfam, že to dopadne dobre 😒
helikobaktera jej nepotvrdili, ani parazity...akurát tento cukor má pozitívny 😖

kasis
1. dec 2009

Caute,
Alami, juj vas sa to riadne drzi, nech su cim skor zdravi
Bzuco, ak sa robi aj cukor ma sa nalacno, ale to ti mala Dr povedat, inac sa moze aj najest. Cukor zvyseny mala z toho rozka, biele pecivo dost dviha glykemiu, neboj, nalacno bude OK.
Likavcanky, kedy je Mikulas u nas? Este tusim nic nehlasili a mam aj Mikulasa v robote potvrdit na piatok, nech nemame salobienec 😀

alami
1. dec 2009

babky? akú básničku učíte drobcov pre Mikuláša? hádam by som mala začať, nech sa to Luky stihne naučiť 😅

inak - pred chvíľou sedel na Wecku tlačí a nešlo - tak vravíí - nejde...pokazené....tatinko opraví 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
1. dec 2009

Pred oknom, za oknom, stojí Mikuláš
povedz nám Mikuláš, čo v tom koši máš?
Pre dobrú Aničku - cukrovú paničku
a pre zlého Janka -metlu a paličku.

je super stránka - www.alinka.sk a tam nájdeš básničiek po milu jarmilu 😉

bzuco
autor
1. dec 2009

kasis - no ona mi povedala, že nalačno, ale som sa bála, že ak bude reagovať tak ako ja, že vždy po odbere krvi padám do mdlôb, tak som jej dala troška...som nevedela, že jej to vyskočí 😕

alami
1. dec 2009

bzuči, to som sa aj ja rozhodla - pred oknom , za oknom - ale ke´d to sa aj nejak spieva a ja neviem ako 😅 už som to hladala aj na youtube 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
1. dec 2009

zavolaj - zaspievam ti 😀 😀 😀

ivca82
1. dec 2009

Ahojte, ja som z výberom nemala žiadny problém, básničku ju naučila MM teta a tak som ju dostala na papieriku, aby som sa ju naučila, nech jej pomôžem keď niečo zabudne 😀
Bzučka pol bieleho rožka sa rovná napr. 1,5dcl džúsu čo sa cukru týka. Radšej je zober niečo čo si dá hneď po odbere, najlepšie niečo v čom je rýchly cukor(banán, džús..) 😉

bzuco
autor
1. dec 2009

ivi to fakt????
by človek nepovedal 😨 😨 😨 😲 😲

ivca82
2. dec 2009

Ránko tetušky 🙂
Bzučka veru tak 😅
Kasis už hlásili kedy je Mikuláš včera ráno, ale som nestihla, dnes budú isto opakovať 😉

kasis
2. dec 2009

Pekne ranko,
konecne slnkoooo 🙂
Ivca, tak asi mame pokazeny amplion, bo som od pondelka nic nepocula a to ho mame na dome, ale ja som to nebola, tak daj vediet 😉
Basnicku sa snazim naucit, nechce sa mu mi ju zopakovat, ale vecer v posteli si ju aj 5x celu zaspieva, tak zrejme ani Mikulasovi nic nepovie, prinajhorsom sa rozreve 😒
Ozaj a co Baileyska, sa nejak dlho neozvala tu na koni 😕

kasis
2. dec 2009

Kuk,som pridala par kalendarovych, co som min.tyzden fotila, som zvedava ako budu vyzerat tie kalendare, uz sa robia 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

andy271
2. dec 2009

Ahojte..
Prajem dobre ranko..
Kasis..
Tie fotky su KRAAAAASNE na spapanie..

Ivi..
Nepojdes dnes s nami na hudobnu?..
O 16-tej zacina..
Inak toto je ten kolac?..

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3&order=1

ivca82
2. dec 2009

Kasis no starká mi vraví, že sa jej zdá, že povedali v nedeľu ale nieje si istá, keď pôjdem na poštu, tak pozriem na tabulu pri stánku, tam to tuším bude napísané 😉 A Bai žije, bruško má pekné, len má ešte so školou trochu starosti 😉

geegee
2. dec 2009

ahojte...ja na Mikulasa neucim nic...nech si Matusko vyberie z tych, co vie...on sa zatial chysta, ze Mikulasa ide UCIT taku co sa v skolke ucili a co sa k tomu aj ukazuje 😀 Tancila mysicka, tancila, az sa jej hlavicka tocila...tak som zvedava, ako to dopadne.

Mne bolo vcera nanic, maminu kolegynu s prasacou chripkou zavreli na ARO 😔 Tak sa bojiiiim aj o mamu...vraj 1-8 dni ma inkubavnu dobu ta svinacia ☹

andy271
2. dec 2009

GG..
Tak to teda nieje prijemne..
A je tu v RK v nemocnici?..

andy271
2. dec 2009

No a ja mojho ani vela nenaucim s tym jeho chcenim..
A to musi nieco tam vykecat?...

andy271
2. dec 2009

ivi..
Tak bude to v nedelu?...

geegee
2. dec 2009

andy, v BB