Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
30. júl 2009

tiez mi dnes poobede isli na chut take dobre domace svadobne kolaciky, len sme uz skoro vsetci z rodiny pod cepcom, a ti, co nie su , ani nebudu ☹ ☹ ☹ , musim vizual. nejaku svadbu v rodine 😎 , fakt by som si dala povedat 😀 😀 😀

natalschen
30. júl 2009

pinoci..... a sestra partnera uz ma, ci je ho 😉 musis zohnat ty? vizual. ti ide, mozno by z toho daco bolo 😀 😀 - nejaky fajny mily, ochotny.....bla bla bla - hlavne prachaty😀 - aby si si mohla prist po toho pavuka na tej limuzinke

natalschen
30. júl 2009

damy...na dnes sa lucim lebo emka mi nechce spat keym nezadusim vsetku elektriku a dnes sme mali aj tak narocny den....

vidim ze uz pisem ako disgrafik - tot signal z mozgu ze je cas uplne vypunut, ako vyravi pinoci...zatvarame

natalschen
30. júl 2009

pinoci... suprove 😀 😀 😀 , chces byt za nevestu ci kralovnu vecierkuov? 😀 😀 😀

pinocio
30. júl 2009

chlapa má ,aj syna 4ného majú ,aj prachy,šikovný, humor sám o sebe .....

pinocio
30. júl 2009

ked sa páči tak sa páči ,tie biele by brala isto sestra ako svadobné
tie žlté režu mám rada rafinovanú jednoduchú eleganciu

natalschen
30. júl 2009

tak v com je problem? nechce sa im, alebo nemaju cas na take malichernosti ako svadba 😀 😀 😀 , a vsak im nic nechyba ku stastiu, ked maju aj dietatko - aj tak stoji kazde manzelstvo na detoch - si uz su,a lebo nie su 😅

pinocio
30. júl 2009

dobrú mamičky - zatvárame

natalschen
30. júl 2009

no ale nemozes byt krajsia ako nevesta 😎 - to sa nepatri 😉

bzuco
autor
30. júl 2009

ali,....
napíš mi prosím recept ako robíš tie falošné pirohy z tých cestovín - mušličiek 😉
urobím to zajtra na obed....chcela som bryndzáky, ale z toho je neskutočne riadov a kedže nepôjde voda, nechcem mať do večera zapratanú celú kuchyňu

pinocio
31. júl 2009

Dobré ránko,
ten recept aj mňa zaujal
natalschen - aj keby som diamanty mala na sebe moja sestra je kosť 😉

čo dnes chce sprchnuť u más pracovný ruch ,dieťa nanovo zaspalo musím čakať

ivca82
31. júl 2009

Ránko tetušky 🙂
Šikovné ste, svokry predávate, vodu odchytávate.. 😀 😀

alami
31. júl 2009

jój, ste toho popísali, zatiaľ som nečítala
ja som dnes nejaká akčná. som už bola na trhu, kúpila som si uhorky na zaváranie, nálev sa mi už varí, aj zvyšnú fazuľku 🙄 sim už nakrájala a tiež sa varí a v záhrade som vyzbierala opadané jablká 😅

dnes zavarím uhorky - tie nám treba, vlani som sa vykašľala, že už nezaváram nič, ale uhorky nám fakt chýbali. takže idem na to nech to mám z krku 😝

pinocio
31. júl 2009

klobúk dole šikulka, mirko sa zobudil a jucháme k našim tu už driaden buchot, veru uhorky idú všade najviac z kyslého tak hodne zdaru

alami
31. júl 2009

pinocio - ty si ideš od nej objednávať? to za 1 - 2 Euro

pinocio
31. júl 2009

nepozerala som čo tam je len pár stán ja či vám sa nehodí dačo ja nemam ukončenú inventúru

leyuska
31. júl 2009

Palci, viem o čom hovoríš, keď chceš ísť preč od Závackej. Chodila som k nej od detstva, mám samé zlé skúsenosti. Neviem, či ordinuje podľa sympatií. Ale je to riadna ťava. Puskeilerová je fain, ale neviem, či nepôjde na materskú, hovorila niečo jej mama mojej svokre. A mne sa zas nepáčil prístup Fraňovej k deťom, Keď som vošla s malou do ordinácie, hneď začala plakať. Chúďatko mala zlé skúsenosti. O Papúchovej tiež viem, že neberie nových pacientov. Chcela som sa preradiť vtedy od Fraňovej.

alami
31. júl 2009

ley - máš pravdu, Puskajlerová je tehotná, videla som ju, už má riadne bruško 😵

leyuska
31. júl 2009

Ali, ty načom fičíš 🙂 🙂 😀 😀 . Ty toľko postíhaš. Aj ja sa chystám uhorky zavárať. Miro to je skoro ku všetkému. Minulý rok som robila 62 fliaš a skoro už nič nemám. Ale Lejka sa podala na neho. Z obedu najprv zje uhorky a potom už nič. Napíš mi dáky recept na fajný jablkový koláč. Aj mne doniesol ujo dve plné tašky jabĺk, ale idem ich najprv sušiť. Nejdem dnes nič zavárať, musím zajtra vládať tancovať na svadbe 😀 😀 😀

alami
31. júl 2009

babky ja som si objednala z toho čo pinoci dala link, tak ak niečo chcete, kričte, dohodíme k mojej objednávke 😉

leyuska
31. júl 2009

Ali, veď ja som jej ešte nič nevidela, bola som u nej minulý týždeň, ale to asi pre to, že mala tú bielu fertuchu 😀 😀 😀 😀

alami
31. júl 2009

urob si štrúdlu 😵 alebo nechceš si urobiť superdobré výživky?

alami
31. júl 2009

fertuchu 😀 😀 😀 😀 😀 ja som ju videla v meste aj v školičke - deti nám budú spolužiaci 😵 a mala bruško očividne viditeľné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alami
31. júl 2009

no - narýchlo som čitla, bzuči - dík za linky, idem kuk, recept sme si už povedali 😀 😀 😀
odstávky - som rada že sa ma to už netýka, som to z duše neznášala 😝 😝 😝 😝 😝

leyuska
31. júl 2009

Aj výživky by boli dobré. Idem na poštu. Mám balík, objednávala som segre šaty na stuškovú. Ahojky.

alami
31. júl 2009

bzučka - dík, tričká super, keď pojde malý spať pomeriam čo sa nám hodí, lebo Oli ak mu bude rukáv o pol cm dlhší, tak to neoblečie ani bohovi 😖

toto som včera malému, však pekné http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1201030

no a idem sa von vytrepať a uhorky čistiť 😝

ivca82
31. júl 2009

Ja sa dnes, podla vzoru Alami, obraciam v kuchyni, ale som sa už doobracala 😀 len koláč sa dopečie a veget. A jesenné oblečienie sa mi vyriešilo dnes, mi doniesla jedna z rodiny plnú tašku mikín, tričiek a nohavíc, takže už len pančuchy, topánky a čiapky dokúpiť a vystaráno 😵 😵

alami
31. júl 2009

aký koláč z tých sliviek, kysnutý? lebo aj ja som si dnes slivky, rozmýšľam, či koláč, či slivkové knedle idem....Uhorky mám už umyté, len do fliaš dať 😵

jéj, práve sa mi vyčúral na gauč 😝
jéj ešte raz, Oli sa do toho posadil 😀 😀 😀 😀 , som nevedela že dnes aj tepovať budem..... 😝 už aj bežím.... 🙄