Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
6. mar 2010

no neuzavrelo sa

ale zrejme tu v Baničnom - najlepší by bol Biely dom, lebo včera sme boli v tej kaviarničke a bolo narváno...krčmu na sídlisku prerábajú, tak všetko to nabehlo sem a úplne sa stratilo to intímčo, čo tam bolo 😒
takže ja navrhujem Biely dom

geegee
6. mar 2010

najdem to? 😀

bzuco
autor
6. mar 2010

GG...vieš kde je predajňa Daza? - na Bystrickej ceste
tak hned oproti je BD 😉

bzuco
autor
6. mar 2010

inak ani na Gejdáku by nebolo zle
akurát to by som sa bála ísť hore po tme pešo 🤐 ...

geegee
6. mar 2010

Aaaaaaaa, to viem kde je 🙂 Aspon nebudem bludit, ked je to hned na hned hlavnej 🙂

JA budem mat v aute 4 miesta volne...ale na Gejdak by ste ma museli navigovat 😀 😀 😀

bzuco
autor
6. mar 2010

tak s pinociom a mirkou sa k tebe nasáčkujeme ak by sa baby vyjadrili skôr za gejdák 😉

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
tak kde?????????????????

alami
6. mar 2010

bzuči -ja už zásadne do diskusií nechodím,ja už vlastne nikdeokrem RK ani nekliknem 😀 lebo iba čo ma vytáčali s ich divnými názormi. Netušíš s kým si píšeš, či je to názor naivnej čerstvej 18tky, alebo prekrívenej trúby čo má plnú riť peňazí a nevie čo s nimi....tak o čom s nimi... - viď - tá čo má 4 kočíky a tvrí aká bola s prvým spokojná 😝
kašli na ne, viac tam nepíš, iba čo sa rozčúliš 😉

moje deti vyzerajú vcelku zdravo - Luky celkom, nechápem, z čoho mál ráno 38 😖 , oli má nádchu - neviem čo s ním idem v pondelok či do školy či nie 🙄

som sa prežrala až mi bok vyrazí, som sa naučila robiť pizzu na nerozoznanie od tej z pizzerky a to mi bol čert dlžen 😅 😀

bzuco
autor
6. mar 2010

no tak aliiii...nesúkromníč a hod recept 😉 😉

bzuco
autor
6. mar 2010

ali...teba fakt ten bok vyrazilo 😝 😀 😀

pinocio
6. mar 2010

zasa som tu sama

bzuco -to čo za chuderky, to téma pre maniačky, tiež som toho názoru

pinocio
6. mar 2010

ozaj najlepší výrok bol nemám rada stereotyp toť k teme kočíky

pinocio
6. mar 2010

k stretku - biely dom mne vyhovuje ak mm nezaštrajkuje

pinocio
7. mar 2010

Dobré ránko všetkým

bzuco
autor
7. mar 2010

ahoj pinocio....robíš nám tu zasa vrátničku? 😀 😀 😀

baileysa
7. mar 2010

ahojme,

baby a o ktorej cca to stretko???

bzucko si si pekne dovolila v tej téme...))) dúfam, že už si uvedomena...)))

ivca82
7. mar 2010

Ahote tetušky 🙂
Bzučka, teda si si ozaj dovolila sa vyjadriť k téme... no očividne treba len od veci diskutovať, prípadne poukázať na svoju dokonalosť 😀 😀
K stretku, ešte uvidím ako do piatku, ale ja by som tiež prišla ak sa nám nič nepo... 😝 😀 a Biely dom vyhovuje, či pôjdem z Likavky do centra alebo do Baničného je mi jedno, aj tak sa tam musím nejako dopraviť 😀 a časovo ako? Mne to nejako extra neskoro nevyhovuje, mám namáhavý týždeň pred sebou 😅
Chorôbkam sa polepšilo? Už strácam prehľad kto bol/je chorý, lebo sa to tu nejako rozmohlo sa mi zdá 😅

bzuco
autor
7. mar 2010

ved tak povedzte kedy....mne MM chodí okolo pol 7 večer domov, tak okolo 19,00 - je neskoro?

ivca82
7. mar 2010

O tej 19 by bolo pre mňa ok 😉

kasis
7. mar 2010

Ahojte apeknu nedel,
Tomaskovi vsetko naj, naj k meninkam 😉 🙂
Bzuco, no ked niekto nechape, na co je diskusne forum, tak skoda reci, najlepsia bola ta, co ti hned, ze ani jej sa tvoj kocik nepaci, to uz ciste podrypavanie 😠
Ali, daj recept na tu pizzu, co ti bok vyvalila 😀, nech aj nam 😀 😉
Stretko ja uvidim, ak stihem napiect, tak sa dostavim, u mna az po 20tej 🙂

bzuco
autor
7. mar 2010

no natrafila som na urážlivku s vlastným fanclubom 😀 😀 😠

ivca82
7. mar 2010

Hádam jej ten bok nejako do pondelka napravia a hodí nám sem recept 😀
Tominovi tiež všetko najlepšie k meninám prajeme 😵 🙂

alami
7. mar 2010

čaume, už zase trávim obed, tiež mi skoro vyvalilo bok 😀 😀 😀 😀

pinocio
7. mar 2010

hurá dufam že teraz tu dakto bude,chlapi sú von a ja kávičkujem

ivca82
7. mar 2010

Ali, tak tebe treba nejaký korzet alebo niečo podoné aby si držala ako tak po kope 😀
Pinoci no ako ti je dobre, mne zase spia, len som zvedavá čo budú zase v noci potom robiť 😝 😀

alami
7. mar 2010

moja hawai a tatinova klobásová https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 😅

kúpila som si pizzovú múku - v kauflande, cesto v pekárni podľa návode na múke, potom vytvarovať pizzu - okraj hrubší, stred tenučký, potrela som to včera aj roztlačením cesnakom opraženým na oleji - mňááám, na to som dala nejakú takú paradajkovú italiano zmes - kúpená v Tesco volá sa Red pesto na to všetko čo patrí a do maximálne vyhriatej rúry na maximum, kým nie je ako má byť, na záver som to ešte potrela tým cesnakom - to už ale bolo ako kombinácia s pizza buchtami 😅 kto pozná...môžete nechať aj bez toho, nech je okraj chrumkavý - inak zmekne v tom oleji - no a - MM neveril, že domáca 😉

najbližšie robím pizza buchty, ale to zas budem špekulovať aký šalát k tomu a zas mi bok vyrazí 😀 😀 😀

alami
7. mar 2010

joj pinoci - dobrý nápad,idem si kávičku dať 😵

alami
7. mar 2010

ivi - si mi včera zošokovala PC s mailami, som ho musela resetnúť, asi sa tiež od rehotu nevedel dať do kopy. Luky komentoval -ahááá, ujo tancuje...aháááá tatinko...aháááá tatinko.... na tie fotky a to som sa skoro ušťala

ivca82
7. mar 2010

Joj veď to máš zľahka ťukať do tej klávesnice keď otváraš 😝 😀

alami
7. mar 2010

ni vieš, kým sa otvoril winamp tak som klikla asi 5x, že čo to nejde 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
7. mar 2010

no ...my ideme vonku troška - malému je dlho doma
tak pa