Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

majus246
17. okt 2011

Ahojte aj sa sa idem pridať no som rada že ste tu teraz som len sem náhodne zablúdila no super

bzuco
autor
17. okt 2011

vitaj
@majus246

evica01
23. okt 2011

Baby chceme predať garáž Pod skalami. Ak o niekom viete... Murovaná, 220/380, jama na zemiaky 🙂 6500,-. Ďakujem, ahojte 😵

evica01
23. okt 2011

aha! 😉 probto@probto.sk

evica01
23. okt 2011

A ešte som tu zas 😀 Kamoška by rada darovala 5-6 mes. fenku. Ostali zrazu samé dve a nemajú na seba moc času 😒 Je to malá chlpatá hrča s obrovskými mihalnicami. Je krásna, veselá, k deťom, dobručká. liptak@probto.sk

dena10
23. okt 2011

@majus246 No, aj ja som zablúdila na túto stránku, len mamín je tu nejak pomenej 🙂

geegee
24. okt 2011

@dena10 mamin je tu dost, len sme v zamknutej teme Ruzomberskej 😉 Ale sem urcite aspon nakukame 🙂

mishusha
24. okt 2011

baby neviete mi poradit nejaku dobru milu detsku alergologicku v okoli RK???

evica01
25. okt 2011

@mishusha a dr. Javorková? Ja som s ňou spokojná 🙂

alami
25. okt 2011

@mishusha no v RK dobrú a milú asi ťažko. My chodíme s deťmi do DK k Dr Oravcovej - dobrá aj milá - pre nás poklad. Ale už mimo DK neberie, ale skús si tam zavolať - čo ak... 😉

mishusha
26. okt 2011

@evica01
@alami
baby dakujem, kedze viem ze v rk nie je nejaka mila alergologicka, skusim tu oravcovu.... mozno budeme mat stastie... ale dakujem 🙂

evica01
26. okt 2011

@mishusha Ja som s ňou nemala vôbec žiadny konflikt ani nič. Aj milá bola. Sestrička je kapánek prísna, ale aj to len na chodbe 😉 Veď opáč, sama zistíš.

mishusha
26. okt 2011

no este som rozmyslala nad tou, ktora ma ambulanciu oproti kulture... omarova, ci ako... o nej ste nepoculi???

alami
26. okt 2011

@mishusha počuli, skúsili - stačila nám X-krát na pohotovosti. ako odborníčka nestojí za nič.

geegee
27. okt 2011

@mishusha k Omarovej nemusis chodit, my ti povieme to iste co aj ona - vysadit kravske mlieko. To je podla tejto pani doktorky povodca vsetkeho zleho, hadam aj hospodarskej krizy 😀 Dokonca aj pri kiahnach nam ho zatrhla!

ivca82
27. okt 2011

@mishusha no veru, vysadiť mlieko je u nej všeliek 😀 😀

mishusha
27. okt 2011

@alami
@geegee
@ivca82 😀 😀 😀 tak to aby som tam radsej ani nesla... a kedze v rk su len dve...tak si mozem piskat... ale mala ma problem s herpetickym virusom, tak dufam, ze s tymto mlieko velmi nesuvisi...alebo sa necham prekvapit? 😀

alami
28. okt 2011

@mishusha ak už teda nezoženieš inde, tak by som išla radšej k Javorkovej. Nie je milá, ale po odbornej stránke je asi dobrá.

ivca82
29. okt 2011

@mishusha no Omarová by to nepitím mlieka isto vyliečila 😀 ako kopec iných vecí 😝

mishusha
29. okt 2011

@ivca82 ale mozno jej vytrem kocura... pijeme este stale mliecnu formulu, a nie kravske.... 😝

alami
29. okt 2011

@mishusha no - len ono aj detská formula je vlastne kravské. Ale z čoho je môj malý chorý, keď kravské nepije, tak to by som bola zvedavá, čo by povedala 😀

bzuco
autor
29. okt 2011

@mishusha
nám omarová na 6. chorobu nasadila antibiotiká a zakázala mlieko 😝 😕 😔 😀 😀 😀 😀
ešteže mám viac rozumu ako ona a ATB som nedala, lebo ja som bola na 99% presvedčená, že ide o 6. chorobu

mishusha
29. okt 2011

@alami no vlastne hej... ale toho mlieka popije fakt minimum aj moja... tak nefiiim....

@bzuco 😲 no to je moc....

dakujem baby za rady, este sa rozhodnem a prediskutujem to s pediatrickou, ci nam fakt treba ist na imuno-alergo s tym nasim herpesikom...

ivca82
30. okt 2011

Bože, aj si pamätám, ako ma prvý krát Omarka vystrašila na pohotovosti, hneď po doliečení na imuno máme letieť, megasilná alergička s nej bude a neviem čo všetko... ešteže mi to baby vysvetlili, no a Borka je teraz zdravá až moc 😝 😀
@bzuco to si pamätám s tou šiestou chorobou a atb 😲

evica01
31. okt 2011

Nám raz v Košiciach na super mega vyšetrení povedali, že máme synovi vysadiť mlieko. Išlo o homeopatické "vyšetrenie". Bolo nám vysvetlené, že z mlieka sú zanesené črevá a potom sa nemajú kadiaľ dostať vitamíny do tela. Ale vtedy náš krpec pil dosť mliečka teda. A viete, že nám to obmedzenie pomohlo? No ale aj tak sme potom šli ku dr. Javorkovej 😀

pinocio
3. nov 2011

čOUKO BABY PO MOOOOOOOOOOOOOC DLHEJ DOBE, MAM PROBLEM DAJTE RADU, MIRKO 9.1 MA 3-ROKY DO šKOLKY HO NEVZALI ANI NEMAJU MIESTO DO JANUARA ,ODVOLANIE NA MÚ BOLO ,žE BUDE MIESTO LEBO VELA DETI ODSTUPI ,JA MUSIM DO PRACE, NA OPATROVATELKU ANI SUKROMNU šKOLKU NEMAM čO IDEM ROBIť

alami
3. nov 2011

@pinocio v martinčeku ti ho do škôlky zoberú 😉 budete síce musieť nosiť, ale budeš spokojná. nosia aj iné deti z RK 😉

pinocio
3. nov 2011

NO PROBLEM žE HO MUSIM DAť AJ ZOBRAť NEMAM AUTO ANI VODIčAK A PRAC .DOBA NA HOVNO PARDON

sympa1
4. nov 2011

@pinocio skusila si len 1 skolku ci viac skolok? napriklad mojej svagrinej vzali minuly rok dverku do novej cirkevnej skolky. maju tam len 2 triedy , mozno by sa miesto naslo 🙂 skolka je cela novucicka a pekna.

geegee
4. nov 2011

@pinocio bieda je teraz s mietami v skolach...k nam vcera do skolky poslali dokonca z oddelenia skolstva jedneho pana, co potreboval na 2 mesiace umiestnit dieta do nejakej skolky a poznal komplet vsetky riaditelky, aj uradnikov a aj tak mu to nepomohlo a nenasli miesto v celom RBK. Takze ak, tak naozaj len hladat v dedinskych skolkach.
Ak nastupujes do prace, ostava ti rodicovsky, alebo mas narok na prispevok na starostlivost o dieta 230€