Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
12. aug 2009

inak, celkovio - presnidávky -stačí povariť jablká s cukrom a vodou - cukor dávam zásadne od oka a do toho ľubovolné iné ovocie, alebo kompót! robila som s jahodovým, povariť, pomixovať, okoštovať, podľa potreby pridať ešte cukor, naliať do fliaš+trolinku kys.citrónovej a sterilizovať...a netreba ani špeci recept.

kasis
12. aug 2009

Ali a nie je to moc riedke,ja som vlani so Zlatym Klasom a pravdu povediac, ani mne to nechutilo, ale MM pojedol, nestazoval si 😀

natalschen
12. aug 2009

robite niekto tu suprovu nepecenu jablkovo-piskotovu tortu? - citam o tom zlatom klase a tam to ide, ale ta torta je fakt mnamkova

leyuska
12. aug 2009

Ja už zatváram, idem spať, zajtra idem ku Kajovi na preventívku. Ali vieš? Už on ordinuje. 😀 😀 😀

alami
12. aug 2009

nie je, veď ti vravím, vodu precedím, pomixujem len čisto jablká a mrkvu a prilejem len podľa potreby. Robila som vlani vyše 100ks a všetko sa zjedlo 😉 spýtaj sa ivci ako chválila aj ona, som jej doniesla na koštovku 😉

natalschen
12. aug 2009

idem off, zajtra sa na vas tesim 😉

alami
12. aug 2009

Dík, ku exfrajerovi nemusím. a ty k nemu chodíš?

baileysa
12. aug 2009

Ahojky,
Baby,ďakujeme za blahozelania
Píšem len z mobilu,tak stručne hehe

alami
12. aug 2009

ste sa nejak rozišli 😖 😠
ja ešte bôčik varím 😅 ku chlebu...mňam

alami
12. aug 2009

bai - tak sa už niekedy stav aj na dlhšiu reč 😉 😉 😉 nás zanedbávaš 😔

natalschen
12. aug 2009

alami..... to vazne s tym ex-frajerom? a nepoznas moju sestru - to je jeho spoluziacka z gympla, inak som pri nom rodila emku - bol fantasticky, som chcela aj druhe - ale to som rodila v MT

leyuska
12. aug 2009

Ali, chodila som ku starému. Tak preto som tam. Ale v pohode. Len by ma dal rezať, ale povedal som mu, že mu to oplatím na dcére. 😀 😀 😀 Potom ti porozprávam, keď prídem niekedy, nechce sami vypisovať.

alami
12. aug 2009

ok, povieš mi
natali - jo, pravda svatá, sme sa na gympli za ručičky vodili nejakého pol roka 😀

leyuska
12. aug 2009

Ali, ja si to pamätám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Teba som nejak vtedy nepoznala, ale Kaja poznám zo ZŠ.

pinocio
12. aug 2009

prišla som asi zatvoriť ako čítam ,mala som deň ,ani nebudem písať ráno stačí že pením ja ,už počkám na ten roj z oblohy niečo si zaželám a dobrú noc

tak ráno 😀

alami
12. aug 2009

A to ja som išla po Robovi Dúbravcovi, ale ten ma nechcel a Kajo sa snažil o dušu a ja že - no čo tento 😖 😀 😀 😀 a nakoniec sme sa dali do kopy....no sranda - také časi dávne. No čafte, dobrú noc 😉

leyuska
12. aug 2009

Aj ja som po Robovi, ale vtedy som bola tretiačka, on štvrták na ZŠ. To sme boli v škole v prírode. Bol to bratov spolužiak. Bože, no to je sranda 😀 😀 😀 😀

andy271
12. aug 2009

baby kde najdem stranku po slovensky alebo cesky co by tam boli ramceky na fotky..
hm...poradte,,

andy271
12. aug 2009

som zvedava na te meteority..
Hadam zajtra pred dverami najdem milion.. 😀 😀

bzuco
autor
12. aug 2009

andy...a to si našla po slovensky?
lebo ja som mala presne tento, ale v AJ

hod link 😉

bzuco
autor
12. aug 2009

meteority v baničnom ništ - zamračené

tak kto vidíte - želajte si za mňa 😅 - nech potiahnem na štátniciach dobré otázky 😀 😀 😀

andy271
12. aug 2009

bzuco..
len v AJ..
Tak som to nejak zvladla..

aj v likavke zmracene..
tak ideme buvat..
hm.. neuvidime nic.. ☹

ivca82
13. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Ste sa včera nejako rozpísali 😀 aspoň som mala čo čítať ku káve.

palculienka19
13. aug 2009

ránko, čau ivča, aj ja kávičkujem tu, som sama 😉

ivca82
13. aug 2009

Palci ahoj, tebe som chcela ešte, na oslave boli aj slzičky aj v sobotu aj v nedeľu a aj v pondelok 😔 strašne rýchlo to ušlo, včera bola také miminko maličké a dnes sa so mnou háda, vysvetluje, sedí pri stole a jeme s jedného taniera... 😔 😵 také krásne aj smutné zároveň ako to letí 😔 😵

ivca82
13. aug 2009

Dnes je štvrtok, ak je stretko, tak my neprídeme, lebo sme zabudli včera na horárni topánky a máme doma len sandálky a topky na behačku po likavke 😅 a gumáky ešte 😀

palculienka19
13. aug 2009

ja som včera bola u kamošky pozrieť také mesačné mimčo, a tiež ked som sa vrátila, som sa nešla na malú vynadívať, a tiež mi vybehli, ked ju vidím, aká je už statná, a všeličo vie.
aj s tebou sa vadí??so mnou furt, ja že jašterica a ona žaba, takú fotku z habakúk pozeráme každý den 🙂 🙂 😉

palculienka19
13. aug 2009

ja tiež dnes stretko nemôžem, malá je u rodičov, kým sa vyhrabkám, doobedu teda nie, a včera mi divne zaspinkala, skoro,neviem ako bude dneska po noci mimo
sme boli na potterovi, sme prišli o jedenástej, 150 minút 😉

palculienka19
13. aug 2009

aj mne sa chvíľu páčil robo d., ale nikomu to nevravte,pšššt
ale on bol takí milučkí, peknučkí, asi sa páčil všetkým 😉