Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
4. sep 2009

PAlci ja som na tom napodobne s tajomstvom, aj co sa nazoru nan tyka, preto sa mi do nej nechce, som asi 60stran precitala ,Natali, asi ti tu knizku donesiem,lebo ju nedocitam ani do Vianoc 😒
Natke fajn, ze je uz dobre, len s tymi diagnozami,no jedna horsia ako druha, hadam uz konecne zistia co jej bolo
Alami grid kartu si uz nasla? Ak nie pozri pod kvetinacmi 😉 ,ja som ju tam nasla, co mi ju Matko skryl a este v kupelke v suflikoch, to je tiez jeho oblubene miesto 😀
Ja tiez volakosi moc nestiham a to mi konecne Janka zacala normalnejsie spavat, miesto 5-15min uz pospi aj 40 min 😉

pinocio
4. sep 2009

nám sa spanie pokazilo tiež ale to zuby, na tajomstvo musí byť klud podobnú tomuto čítam teraz a to je total amerikanizmus tajomstvo bolo lepšie, mna to nakoplo

palculienka19
4. sep 2009

kasis, som rada, že nie som jediná 😉 , tiež som na 60 voľačo 🙂 , mám radšej niečo duchovnejšie, tuto mi niečo chýba, niečo plnohodnotnejšie asi tak by som to nazvala
super, že janka spinkanie naťahuje, len nech pridáva, nech si mamina vydýchne trošku 😉

u nás boli včera známi a majú dvojičky, tak sme trošku vytriezveli s mm, že jáj sme radi, že neni toho tak veľa.
ale za to sú úžasní, ako sa smejú na seba a chytajú a ako také malé šteniatka sa prevaľujú na seba, a robia si také prekáračky, mať ich je určite krásny dar 🙂

geegee
4. sep 2009

Ahojte, tak Matusko v pondelok naostro nastupuje do skolky 🙂 Vcera som mala z toho sok, svagor mi to oznamil len pred domom medzi recou, ze vyboxoval miesto. Do rana som to stravila a aj zo skolky som mala celkom dobry pocit. Je tam nejaka nova riaditelka a ta bola velmi mila. Pytala som sa aj do triedy, tak sme s Matuskom nasli knizku co sa mu pacila a nachystali mu ju na pondelok, ze si bude citat. Tak uvidim ako to zvladne.

kasis, nechcela som ho davat do skolky a potom ak bude zle tak brat prec. Myslim, ze by to nebol dobry model fungovania sveta do buducnosti pre neho - ak sa ti niekde nepaci, vezmu ta prec.

palculienka, stan sme ani nebrali nakoniec 🙂 Vratime teda nepouzity 😉

Ty pripravnu skolku robili v BB cez leto a fungovali vzdy doobeda cca 2 tyzdne kazda skupinka rozdeleni podla veku. Ale urcite by sa to dalo urobit aj inak - chvilu nechat len volne hry a potom to, co v skolke volajuzamestnanie - cize jeden den rozumova vychova, druhy den zase nieco ine... Podla mna by o to bol zaujem...len kto by to robil a kde najst priestory - hernu asi nebudu chciet zatvarat v MC.

leyuska
4. sep 2009

Bzucko - zatiaľ učebnice na škole nemáme. Ale ževraj ich už posielali, tvrdia páni ministri, možno prídu okolo novembra. Ja napríklad nemám stále piatacku učebnicu matematiky od minulého šk. roka. Ani teraz nebudú mať piataci ani šiestaci, čo sa učia podľa novej reformy. Tak zas nejdem nič iné robiť, iba im pracovné listy, robím to a vytláčam najmä doma, čiže môj papier a môj toner. Ale teraz už som nakázala v každej triede, nech si kúpia balík kancelárskeho papiera.

leyuska
4. sep 2009

Ali, ešte som dnes tuho premýšľala, či dám Lejku na tanečnú. Ale nakoniec ju dám od budúceho roka do ALKANY(muzikál, tanec, divadlo), berú od 4. rokov a je to v Baničnom v bývalej Dekore.

natalschen
4. sep 2009

leyuska.... aj ja budem mat rozvrh az v pondelok, idem ucit 13 hod. tyzdenne, uz sa tesim 😀 😀 😀 ako budem bezat do skloky s malou, zo skolky do roboty, z roboty zase do skolky.... myslim, ze co mesiac, to min. 1 kilo dole - sa mi to veru zide, po 2. dietati to ide dole fakt velmi pomaly 😠 ☹

natalschen
4. sep 2009

pinoci... ok, zajtra to premeriam a napisem, ci velkost vyhovuje 😉

natalschen
4. sep 2009

baby.... tak ja chapem, ze nie kazdy zvlada slovensku gramatiku, ale ked niekto do velkeho nazvu inzeratu napise ryfle s ypsilonom.... 😕 😕 😕 , tak neviem, ci sa mam smiat, alebo plakat 🙄

natalschen
4. sep 2009

kasis... Ok, knizocku mi mozes doniest, ked pojdes okolo, ja si ju uz veru velmi rada precitam, nejak ma opusta zivotny optimizmus 😅

bzuco
autor
4. sep 2009

natali...to je na zaplakanie 😅 😅 😅

alami
4. sep 2009

natali - no tak ja som behala s 3ročným - 6.10 z domu na aute do škôlky, tam som auto nechala, dieťa do škôlky, bežala k hyperke, tam ma bral 6.25 švagor do auta, s ním do LM, vysadil na stanici, stihnúť bud do Bobr., spať - z Bobr. do LM bus, z LM do RK bus,zo stanice pešo do škôlky, zobrať dieťa autom domov....takto som fungovala rok 😝

a autom - žiadna výhoda, v zime ho o 6 čistiť od haldy snehu a odmrazovať zámku 😝

bzuco
autor
4. sep 2009

no ali...ty si mala riadne fofry 😝 😝 😝

ja s MM na aute do škôlky a od billy ma brala zasa riaditeľka až na lúčky, takže super

leyuska
4. sep 2009

Natali - ja učím 24 hod. týždenne + doučovanie a príprava na prijímačky pre 9. ročník z matiky, doučovanie 8. ročník, som predseda predmetovej komisie, čiže stretnutia s učiteľmi, s vedením školy, organizovanie olympiád, súťaží. V pondelok píšem vstupné testy z matiky vo všetkých ročníkoch II. stupňa, vyhodnotiť ich a porovnať s výstup. testami, urobiť opatrenia,.... Takže, po tomto výkone ma už nebude ani vidno 😀 😀 😀 😀

leyuska
4. sep 2009

Ako čítam, čo všetko musíme stíhať, tak by nám mali dať zlatú madailu 😀 😀 😀 😀 .

alami
4. sep 2009

ley - a robíš k týmto vstupným a štvrťročným takú tú tabuľku - najlepšie nahoršie zvládnutá úloha a bla bla? lebo mne na to prišla kontrola 😝 treba to mať 😉

babky MMBmaniačky, potrebujem gumáčiky veľ23 zateplené. Ďakujeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

natalschen
4. sep 2009

alami... klobuk dole pred tvojim behackami, vsak to natej tvojej postavicke aj vidno 😀 😀

natalschen
4. sep 2009

leyuska.... ja ucim zatial len tych 13 hod., ale mam doma este 16 mesacneho divocha, ale chceli mi dat dalsie tri a volalli mi z vedlajsej skoly, za aby som vzala dalsich 5 hodin u nich a este mi volali aj z aakdemie vzdelavania na dalsie 4 hod. tyzdenne a este ma volaju aj do skukromnej skoly viest poobedne kurzy pre dospelych.... to by bol zo mna sice milinonar ale asi s kardiostimulatorom a 2 by-passmi a 6 liekmi na tlak a pod. civilizacne stresove choroby 😅 , zatial si vychutnam to pomale chudnutie a potom sa uvidi 😀 😀

bzuco
autor
4. sep 2009

natali...no s dobrou aprobáciou to máš vyhraté...si môžeš vyberať 😉

alami
4. sep 2009

tieto som už videla, mi nenapadlo, že sú oteplené, ale vlastne asi hej, čoooo?

bzuco
autor
4. sep 2009

opýtaj sa..neviem či to je len nejaký lem alebo je tam celé vnútro oteplené

bzuco
autor
4. sep 2009

ali...inak v maxime mjaú aj oteplené za 6-7 eur...to ked zaplatíš poštovné, tak máš nové za to....a majú hore aj sťahovanie šnúrkou

ivca82
4. sep 2009

Ali ja dávam do vašich gumákov hrubú ponožku 😅

bzuco
autor
4. sep 2009

kde ste zamrzli? 😝

bzuco
autor
4. sep 2009

😢 fňuk

natalschen
4. sep 2009

bzuco... nechces na behacku pre basku?

http://www.babybazar.sk/ruzova-vetrovka-id62810...

bzuco
autor
4. sep 2009

natali...dík, ale búnd má B. viac ako dosť 😅

natalschen
4. sep 2009

idem sa pobrat v tmavu noc, dobru noc prajem a zajtra pekne rano 😉

bzuco
autor
4. sep 2009