Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
19. sep 2009

kasis, bola rozprávka- doba ľadová 3, v kine kultúra, krasne pre deti,zatiaľ býva myslím raz do mesiaca premietanie v 3D projekcii, nafasujete pri vchode okuliariky, a cez tie sa pozerá, deti mali radosť myslím, že dosť veľkú, lebo tá rozprávka je strašne milá, a nasmiali sme sa na dobrých vtipoch 🙂

to ma strašne potešilo s tým lepidlom na aute, sa nadrheme 😠 😠

geegee
19. sep 2009

ahojte, kluce som stale nenasla 😠

bzucko, Barborke normalne zavidim taku nocnu akciu 🙂

My zajtra rezeme do BA, IKEA vola 😀 Ideme s mamou kupit jej skrine. Teda ona si kupi, my len vezieme 😀 Matuska nechavam u svokrovcov, tak dufam, ze prezije 😅

bzuco
autor
19. sep 2009

baby...nechcete niektorá plienky do vody 11-15kg- mám 6ks huggies macko Pu a 3ks babylove.....za 2,50 všetky...nám to už netreba

rybári prišli okolo 9tej, ale bez úlovku 😅 😅 😅 ...a teraz na noc idú zas.... 😝

palculienka19
19. sep 2009

bzučo, ja nie, my do vody zas len v lete, a to už dúfam bez plienky 😉

palculienka19
19. sep 2009

vidno, že dnes je pekne, nikto nikde 😉
ja dnes si čuškám domka, sa mi žiada,mm sa prešiel s natkou po zmrzkách 🙂
rybárom sa zajtra hádam bude lepšie dariť 😉

andy271
19. sep 2009

Ahojte..
Baby poradte mi kde by som si mohla dat piect tortu pre maleho..

geegee
19. sep 2009

v likavke, sl. (?) Laukova 0908 386 773 Vyyyborne a krasne torty - ma aj albumy, popozeraj a vyber...ale upecie hocico 🙂

alami
19. sep 2009

ja pečiem tortu na zajtra. bude to asi taká polnočná 😅 nejak nestíham, ale už mám ozdoby porobené, aj marcipán, cesto upečené, idem na plnku....snáď do polnoci bude. zajtra máme oslavu. Dnes som bola maximálne multifunkčná, ale nejak nestačilo 😝

andy271
19. sep 2009

alami..
A to tvoj uz ide mat 2roky?

alami
19. sep 2009

áno, v pondelok

geegee
19. sep 2009

Alami, na Matuska sa narodil 😅 😵

alami
19. sep 2009

torta hotová, dobrú noc 😵

natali,ley a pinoci - vy sa kde flákate inak takto....som sa chcela už dlhšie opýtať 😠 😅

kasis
20. sep 2009

Pekne ranko,
Alami, tak peknu oslavu dnes prajem, totrtu potom hod do albumu,ako sa ti robilo?, nenadavala si moc?,lebo ja aj hej,ale tiez som okolo polnoci skoncila. No zas tie Matkove ocka,ked ju zbadal, za to stalo, ani krajat ju nechcel 😵
Janke v noci vysiel prvy zubok, tak mozme tiez oslavovat 😵 , uplne bez placu a komplikacii, akurat bola v noci namiesto 2x hore 4x, ale len na papanie 🙂
Palci a to ste boli sami ci aj s Natkou?

alami
20. sep 2009

babky, dá sa či nedá posielať dobierka??????????

andy271
20. sep 2009

Ahojte..
Alex buva..
Vcera mal hroznu noc..
Vobec sme nevedeli comu je..
Stale sa budil..
Ja nervorna MM deto..
Tecu mu sopliky..
Ale zeby preto..
Tomu neverim..
Hadam nebude chory.. ☹

sisark
20. sep 2009

čavte baby, zasa sme tu neboli pekných pár týždňov, ale pozerám že viacerí majú absencie.
My sme si boli poležať v nemocnici, malý dostal infkt moč. ciest - skoro ma porazilo, boli sme 6 dní a stále sme na atb..
A čo nové na koníkovi...už mám toho na čítanie poriadne veľa, tak sa do toho ani nejdem púšťať.

andy271
20. sep 2009

Taku krasnu bundicku som si nasla na MMB no uz ju predala inej..
Tak som z toho nestastna.. ☹

andy271
20. sep 2009

Baby cez vikend je ako otvorena pohotovost?
S malym asi pojdeme..

andy271
20. sep 2009

Volala som s Puskailerovou ..
Ze len odsavat nostek a kvapky..
Mam tie Libenar..
Myslite, ze su dobre?

ja sa o neho tak strasne bojim.. ☹

andy271
20. sep 2009

A to len ja pisem..

ivca82
20. sep 2009

Ahojte, tak sme doma, víkend až na pár okamihov super 😀 Včera sa malá na jarmoku vyšalela, objedla cukrovej vaty a aj na poníkovi sa previezla, hlúpostí si nakúpila, našťastie len neživé, lebo chcela aj zajaca, aj sokola, aj kozu, aj hus a neviem čo všetko 😀 Akurát MM si nepamätá cestu s jarmoku na horáreň, lebo s mojím bratrancom opierali jeden stánok aby nespadol 🙄 Inak sme našli strašne veľa hríbov, ale až moc, som len celé poobedie skoro čistila, len čo som si odbehla na huby 😝
Andy a čoho sa bojíš? Veď má len soplíky či aj niečo iné? Ak nemá teplotu ani nekašle tak je dobre, len mu dávaj veľa čajíku piť, nech sa mu to uvolní a trošku viacej vitamínov mu dávaj. To ti možno preto v noci zle spal, ak mal už vtedy upchatý noštek 😉 Teraz je také hlúpe počasie, ráno zima, cez deň teplo.. Aj keď ja má jeseň rada 😅

ivca82
20. sep 2009

Ali ako dopadla oslava?
Palci hlava ma bolela v piatok poobede a v sobotu len zo slnka na jarmoku, ale na zmenu počasia to nebolo 😀
Bzučka no ako, doniesli nejaký úlovok tvoji rybári?
Natali je ešte asi chorá aj s dievčatami. Skoré uzdravenie im prajem ak im to ešte neprešlo.
Kasis Janke megagratko k prvému zúbku, super že takto bez teplôt a trápenia 🙂
Sisa tak to ste si tam užili 😔
GG aj mňa zober, potrebujem policu na topánky 😀
Ešte som niečo chcela ale samozrejme som už zabudla 😝 😀

palculienka19
20. sep 2009

čaute,
ivca, vitaj po absencii 😉 , aj mna potom tá moja šiška prestala, som sa len išla vyľakať, že sa počasie pokazí, preto som ťa alarmovala, že čo ty nato, ale ty si už vtedy jarmočila 🙂 a ty si si čo kúpila???na jarmoku?
andy, nech je alex skoro zdravučký prajeme, teraz má veľa detí sople, my sme tiež mali asi týžden, zelené až, aj kašľala malá, ale vôbec nemala teplotu, už je dobre, už prešlo, klop, klop
kasis, natka je nato ešte malá, ona by neobsedela v kine, a asi by sa aj trošku bála, my teraz na pingu frčíme, tam sa nič nehovorí, ale narehoce sa na nich, oni sú to také milé veselé postavičky....bola som s kamoškou a jej dcérkou 😉
alami napíš o oslave, ako vám dopadla, a čo malý, ako zahviezdil??
my sme dnes dali výlet do jasnej, okolo vrbického plesa,som sa vyžívala v mojom mm a malej, ako piknikovali na lavičke, vložím fotky.bolo super počasko, tak som načerpala energiu aspon na týžden 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alami
21. sep 2009

andy a natali - detičkom skoré uzdravenie
sisa - už si nájdi čas aj na nás 😠 😉

oslava dopadla skvele, som nečakala...som tu mala také divnejšie zoskupenie 🤐 , tak som mala trochu obavy, ale super 😵 malému sa stráááášne páčila tortička, misa zožala úspech, podarila sa mi aj bez okrúhleho chleba a na záver sme pogrilovali až do večera....idem nahodiť aspoň tú tortičku a misu do albumu 😵

ivca82
21. sep 2009

Ránko tetušky 😉
Lukáškovi všetko k 2 rôčkom najlepšie a najkrajšie, nech robí rodičom len radosť a nech ho oni poslúchajú. Bouka aj pusu posiela 😵 🙂 😵
Matúškovi k meninám prajeme tiež všetko najlepšie k meninám a aj pusu samozrejme pripájame 😵 😉
Palci, veď aj ja som sa v piatok zlakla, čo to, či zmena počasia,ale našťastie to bolo len zo slnka. A Natka je poriadna herečka ako sa usmieva 😉 😀

alami
21. sep 2009

Natali fotky krásne, milujem takéto výletíky
Matúškovi aj do nás všetko najlepšie 😵
ivi - ďakujeme

Likavčanky - včera mi vravela riaditeľka z MŠ, že medzi Likavkou a Mtčk je medvedica s mláďatkami....že v kukurici pri tej plynárničke čo je cestou....tam že sa potulujú...tak aby ste vedeli

kasis
21. sep 2009

Pekne ranko,
Lukaskovi vsetko naj, naj k 2 rockom 😉 a takisto aj Matuskovi k meninam vsetko naj.
Pomaly uz nie je ani miesta kde nie je medved, vsak odvsadial iba pocuvam, ze tam chodi daky maco 😠 , mali by s nimi uz konecne daco porobit
Ja som sa vcera s oboma demi vytrepala na Lik.hrad, ale pospelo to vsetkym.
MM bol zas na pohotovosti na chirurgii, si presekol predlaktie, ma 6 stichov, to ked si ani v nedelu pokoj neda 😒 , nastastie ziadnu zilu netrafil.
Natali krasne fotky, su podareny s TM ako hasia smad 😎