Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
30. sep 2009

ali...to ste tak zavčasu sťahovali??? 😲

kasis
30. sep 2009

Bzuci o vojenskej aj ja, tak som sa aj bala ist, ale nakoniec to dobre dopadlo 🙂
Ali, ktoru mate zubarku?

bzuco
autor
30. sep 2009

ali...a kde ste sa prihlásili k zub.? 😉

kasis
30. sep 2009

Ali, hej idem, teda ak sa mi MM dovtedy dotrepe z roboty 😖

bzuco
autor
30. sep 2009

no dobre vedieť...takže do vojenskej ani náhodou 😝

alami
30. sep 2009

kasis - ja neviem 😀 😀 😀 😀 😀 mi segra včera volala, že mu dohodla svoju, aj mi vravela meno, ale som zabudla 😀 😀 😀 😀 je to nejaká mladučká, len 28 rokov má a že robí ako v rukavičkách.

alami
30. sep 2009

bzuči - nie, mal pod tým tiež nejaký zápal a nedalo sa mu to stiahnúť, on to mal tak prirastené nejak, tak mu to tam nejak prerezali 😔

alami
30. sep 2009

kasis - ak pojdem, vezmem. ak budeš - budeš, ak nie, vezmem naspať

bzuco
autor
30. sep 2009

a kde robí????
zisti mi prosím viac....ja s tou našou školskou nie som veľmi spokojná - taká strará štruktúra
babrborka vyklepaná, biela, drkotala zubami od strachu - a tá jej: čo trasieš tými ústami ako stará tetka 😠 😠 😠 no som myslela, že jej tú vrtačku do riti vopchám 😠 😠 😠

alami
30. sep 2009

tak pre toto som nechcela detskú zo školy 😠
spýtam sa segry na to meno, som zabudla fakt. Robí vo vojenskej.Povedala, že deti nemajú oficiálne - ani nik o kom by vedela, ale že vezme.

bzuco
autor
30. sep 2009

ak sa bude dať, tak mi prosím zisti aj poplatky 😎

bzuco
autor
30. sep 2009

opúšťam vás...malý sa tu po mne liepa.
idem variť 😝

alami
30. sep 2009

Ok. Idem malého spachtoša zobudiť, lebo nebude na obed spať. včera nespal, lebo som mu blbá povedala - vyspinkaj sa, potom pojdeme olinka zo školy zobrať - no a koniec - už nič len Ouinka zoblať, Ouinka zoblať...ako verglík aj v aute aj v meste až kým nebol ouinko s nami 😀

bzuco
autor
30. sep 2009

zlatý 😀

alami
30. sep 2009

bzuči - sme zapísané 😉

bzuco
autor
30. sep 2009

díky moc 😉

kasis...framykoin mám aj doma...si mu to natierala povrchu alebo do vnútra?

kasis
30. sep 2009

Bzuci , dovnutra tak, ze som na papierovej vreckovke zusulkala roztek do spica, na to dala mast a tak dala dovnutra, ale uz vtedy protestoval, ho MM drzal ☹

bzuco
autor
30. sep 2009

no to je dosť blbý prístup 😒
kvapkami sa to dá, sosáčik strčím dnu a kvapnem...ale takto...no to si neviem predstaviť...máme s MM čo robiť, aby sme ho udržali 😝
ešte mám takú malú striekačku - tam si asi natiahnem troška masti a streknem dnu...

bzuco
autor
30. sep 2009

napapkané?...ja ano 😵

kasis
30. sep 2009

Bzuco, s tou striekackou dobry napad a asi si tu mast predtym trosku zohrej,aby bola trosku tekutejsia.

Ked uz sme pri tych cikacikovskych problemoch, Matko zacal pred 2 tyzdnami cvrkat do slipov. Pyta sa pekne, som najprv myslela, ze drzi dovtedy, kym nepusti tesnenie a pyta sa az ked neudrzi, tak som ho na nocnik a WCko sama zacala posadzat, no to iste, ked vidi nocnik, cvrkne a to iste ked pocuje slovo cikat. Minule si tak cvrkol, ked som o tom svokre hovorila a to bol 5 min predtym cikat 😖 .
Mama so svokrou mi tvrdia, ze je prechladnuty, ale v noci nic, pyzamko suche,ani nesmrdi, ze by si cvrkol a stihlo to uschnut. Ja si myslim, ze je to zas nejaky jeho vymysel, ze ho to prejde, sice ma uz pomaly omrza kazdy den tocit pracku so slipami a teplakmi.

andy271
30. sep 2009

Ahojte..
Tak teda ja idem tiez na ten aerobic..
To bude teda kopec srandy.. 🙂
Som zvedava kolko nas tam bude..

kasis
30. sep 2009

No len aby sme viac nekecali ako cvicili 😀 😎
Toto ste videli? Haluz riadna, aj s cenou, ale je to mile, len neviem co potom s druhou rukou?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=528608

alami
30. sep 2009

ževraj Je to super, ze sa mozeme drzat za ruky a pritom nam nie je zima, ked mrzne. a keby si tak dali obaja rukavice, tiež by im nebola zima, či? 😀 😀 😀

bzuco
autor
30. sep 2009

kasis, už som to kukala 😀 😀 ....sranda to je 😉

alami
30. sep 2009

jáj, ale som neromantická, to by už nebolo ono 😀 😀 😀 😀 😀

andy271
30. sep 2009

No tak teda je to riadna sranda..
To bola laska, ked sme drzali za ruky ked bolo aj -20..
hm.. 😒 🙂
A aj bez takejto veci..

ivca82
30. sep 2009

No toto už čo je za rukavica 😀 😀 😀 a za tie prachy by som puberátkom šále porozdávala, nech si omotajú ruky 😀 😀 😀

ivca82
30. sep 2009

Baby ja som prišla domov s cvičenia a večera nachystaná na stole 😵 🙂 😀

bzuco
autor
1. okt 2009

dobré ránko

ivi..no vidíš 😉 ...musíš chodiť častejšie 😅 preč 😀

bzuco
autor
1. okt 2009

matík ma vtáčika na tom lepšie 😵 😵 😵 ...už mu to odpuchlo, tak sa teším
večer pri kúpaní sme potroške sťahovali a ako som troška pritlačila vyšli 3 kúsky toho mazu - asi ako veľkosť detského nechtíka 😕 , na noc sme dali framykoin a ráno ho mal skoro úplne v poriadku 😵
mamča volala s manželkou ocinovho kolegu - robila dakedy sestričku ´u toho staška, tak vlastne aj harmanček aj pamycon a tiež ten framykoin odporučila, akurát mu treba tú masť potom ráno zasa povytláčať zvyšky, nech to vo vnútri nekvasí