Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

majussa21
1. okt 2009

Ali to je pizzeria nie?Nieje to odniekial presunite?Lebo mi to je akesi davno zname 😲

geegee
1. okt 2009

Ja som zvladla obidve deti sama - ked sme bez MM, tak Matusko je uzasny - pomaha, hra sa s Tominkom a to uplne sam od seba 😅 😵 😔

Stavbu roka sme - teda - Hrabovske apartmany nevyhralo, vyhrala bystricka Europa - aj tak dobre 🙂 Ale v internetovom hlasovani su tretie z 26 stavieb 🙂

Ja som kupila Matuskovi v Tescu vcera bundu jesennu, ze 3v1 a ta ma v sebe vestu, co sa da prizipsovat aj do bundy a Matusko tu vestu vlaci aj doma - sa mu tak paci 🙂 Aj topky uz maju v lekarnach a celkom dobre ceny. Protetika kozusinkove za 660,- 😕 V sobotu letim pre ne, aj ked som sa chystala na Sante...ale radsej vrabec v hrsti...

bzuco
autor
1. okt 2009

ahojte

no zajtra hlásia dosť kosovo cez deň 😖 😖 😖
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgra...

GG...ja už mám tiež nakúpené topky na zimu pre deti...tiež sa nespolieham, že budú mať..lebo pri mojom šťastí 😝 😝 😝

akurát nejdem B. zohnať bundu takú teplejšiu, ale nie zimnú - nejakú mierne podfutrovanú....ani na bazárikoch nič nie je ☹ ...mohla by som niečo nájsť budúci týždeň v MC 😎
a malému zháňam oteplovačky a zatiaľ bez úspechu ☹ ☹ ☹ - lebo sa nám hodia len olivovozelené, sivé alebo oranžové 😅 .....a 10-13 eur za ne nedám...tak kúpim novú bundu vo výpredaji za 2 eurá a oteplovky bude mať nosené za takú vysokú cenu 😝 😝 😝 ?

alami
2. okt 2009

majussa - delika bola aj pizzerka - v meste, ale toto je len označenie, taká tá klasika tabuľa reklamná ako na krčmách zvykne svietiť.

bzuco
autor
2. okt 2009

ahojme 😉

alami
2. okt 2009

nechcete niekto mačiatko????????????máme 4 😅 okrem našej Mine a jej staršieho potomka 🤐

kasis
2. okt 2009

Ahojte,
ta Delika je penzion a von maju take posedenie pre ubytovanych asi len
MM mam dnes doma,prisiel o polnoci, tak zbehneme do mesta, sa mi podarilo mu tak vytriedit skrinu, ze nema skoro nic na seba 😀
Ali, my nie,bohate mi staci pes 😀
GG, takto je tiez fajn uspech z tolkych 3ti, gratulujem 😉
Majussa,ale spinning je teda riadna makacka, ja by som tam ani nesla 😝

mirka
2. okt 2009

ahojte 🙂

Alami, dík za info o bunde, ale starká Laure nakúpila aj bundy aj oteplovačky, ešte jej má doniesť topánky 😅 ako fajne 🙂 a ešte sú jej dobré veci z min. roka 😀

andy271
2. okt 2009

Ahojte..
Prajem bre ranko..
Mna dnes caka upratovanie velke..
A inak nieco sa mi pokazilo s mobilom, neni ma pocut no ja pocujem..
Nechapem.. 😒
MM nervozny, ze sa neda dovolat..

pinocio
2. okt 2009

ahojte,
Mirko je už bez liekov , mm dochádza do Martina tak stres pokiaľ zvykne

mám biele kriedy okrúhle kto má záujem zadara

pekný deň

alami
2. okt 2009

ANDY - MALý TI HO CMÚľAL, VšAK?kurnik, caps lock 😀 aj ja som to raz mala, poslala som do opravy a prišlo mi - poškodený neznámou tekutinou 😀 😀 😀 😀 pre mňa však známa - som vedela že Oli ho vtedy cmúľal o dušu, ale mi nenapadlo, že sa z toho posr. telefón - skús rozobrať a vysušiť

alami
2. okt 2009

pinoci - že sa ukážeš 😠 😉 😵

sonnya
2. okt 2009

ahojte...
na spining som chodila, ked som este byvala v MT a mne sa to pacilo 🙂
pinocio a TM dochadza do prace? lebo ja tiez 😝

andy271
2. okt 2009

Alami..
Presne tak..
A to je uz 3-ti mob. joj..
Mala som ho asi mesiace najviac.. 😠 😠

andy271
2. okt 2009

sonnya co to je ten spining?.. 🙂

Inac vsetkym vam oznamujem, ze na jar sa stahujeme do banicna znova..
Straaasne sa tesim konecne budem mat pokoj..
Ale musim si najist este nejaky zarobok..

sonnya
2. okt 2009

andy - spining je vlastne bicyklovanie na stacionarnych bicykloch spolu s hudbou plus su tam rozne "cviky" na bicykli podla predcvicovatela... asi tak v skratke 😉
ja dnes idem do skoly 😝 tak o 11:55 padam z prace... a zajtra opat skola... joj ako mam rada prazdniny 😎

andy271
2. okt 2009

sonnya
Aha..
No tak to by ma asi nebavilo.. 🙂
A co studujes?

bzuco
autor
2. okt 2009

andy...bude zlý mikrofon..vraj tam stačí vyčistiť len zoxidovaný kontakt...cca 7eur stojí vraj oprava - MM vraví 😀

kasis
2. okt 2009

Pinocio a co bol Mirkovi, dufam, ze si skoro zvyknete a ukaz sa castejsie,ked sa ti bude dat 😉
Andy, veru aj ja som mala rozslintany telefon a zas ma to caka, ale uz dam hadam vacsi pozor pri Janke 😀
My sme nakupili, deti unavili, som bola aj v sekaci na stanici pozriet, veru ta bundicka je nadherna a kabatik maju,ale veliky, teta ma chcela presvedcit, ze Janke, no kym donho dorastie, tak budu mat este milion krajsich 😀

bzuco
autor
2. okt 2009

kasis...hej...ona sa tak dosť vnucuje a nasilu núka - to mi ide dosť na nervy 🙄 🙄 🙄 ...nemám to rada 😔

kasis
2. okt 2009

Bzuco,presne tak, no snazi sa predat, len niekedy to skor odradi 😒

ivca82
2. okt 2009

Ahojte, len vás pozdravím, aby sa mi rátala účasť 😀
S tou predavačkou som si aj ja všimla 😅
Pri spiningu by som ja umrela, stačil mi kruháč raz zažiť a mala som dosť 😝

bzuco
autor
2. okt 2009

kasis...nie niekedy...ja to nemám rada...stačí že mi raz niekto silou mocou núka a už má u mňa zlý bod 😝 ...hlavne predavačky

baileysa
2. okt 2009

ahojky 🙂

gg, gratulujem k 3. miestu, aj k vyrociu 😉

vsetkym chorusikom prajem, nech su rychlo fit.

ivca, inak co som vcera kupila tie pancusky, tak dnes dosiel balik, svagrinka mi poslala 7 pancuch 😅 😀

tak pancuchy na zimu uz mame, ale to je asi tak vsetko, zas budem chaosit, ked napadne sneh 😔

bzuco
autor
2. okt 2009

bai...ber si príklad zo mňa 😀 😀 ...ja už mám deckám všetko...už len oteplovačky a lyžiarske rukavice malému zháňam a je to kompletné 😎

baileysa
2. okt 2009

bzuco, no ved, mala by som si 😖 ale lyziarske rukavice mame z minuleho roka, este budu dobre, 😀

majussa21
2. okt 2009

Ahojte.
Tak uz sme konecne doma mala bola dnes u testinej ja v praci a mm v skole a cestou domov z prace mala odkvecla v aute a odvtedy spi dufam ze az do rana ani ju nehlo ked sme ju prekladali do postele no darmo ked cez den nespala a rano sme boli u dr.zaniest moc.

Kasis s tou skrinou to mame s tvojim mm podobne ja si tiez nemam co obliect po lete teda myslim nohavice letnych habadej a ked zacala jesen mam tak dvoje nohavic a nemam cas si ist kupit kedze z prace bezim po malu a ked mam volno tak sa mi nechce trepat do mesta ale to budem musit riesit 😎 Tak to je super ze ste tak dobre pokupili 😎
Ja to tiez neznasam ked tak vnucuju nebola som tam este ale uz len to ma odradza 😒
Tak vy ste uz takto pripravene na zimu?Moja testina ta jej tiez nakupila bundy, oteplovacky len cizmy ja kupim a hadam uz nic.
K tomu spiningu ma tam vytiahla kamoska ale prvych 15 minut som myslela ze odpadnem sa mi cely svet krutil od tolkej namahy ale potom uz bolo dobre 😎

bzuco
autor
2. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

nehodia sa niekomu, aspoň ako náhradné, nie sú zošmatlané 😉 ...len troška okopnuté špice, ale nič hrozné....mne by pre maťka sedeli asi budúce leto

sú béžové, nie také hnedé

bzuco
autor
3. okt 2009

☹ ahojte

my sme chorí ☹ ...malý má od noci horúčku 38 ☹ ...sme chceli ísť na záhradku, no akurát tak môžeme trčať doma 😢

baileysa
3. okt 2009

ahojte,

bzuci, to ma mrzi, snad mu to rychlo prejde...

ja som na spinning, teda indoor cycling (v rk spinning tusim nie je) chodila pred prvym tehu celkom pravidelne, da sa na to zvyknut 😉