Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
12. okt 2009

vhoď pekne podľa návodu, tie 2 chleby na seba len postavíš - ak nebudeš mať okrúhle, neva, rob z oválnych. z vonku obloženie - ak ti nebude držať, prichyť špáratkom. hotovo 😉 nie je to ťažké, zvládneš ako nič

andy271
12. okt 2009

http://www.mimisvet.sk/recept.php?id=14756&order=1

tak tuto som si nasla aj s postupom je krasna..

andy271
12. okt 2009

alami...
xixi..Ani si nepamatam 😀
Vies ja som taka, ze skusam nieco nove a ked to dobre dopadne tak som na seba hrda a ked zle takl ma to stve este tyzden.. 😀 😀
Kolko si ich uz robila?

Ci mam urobit jednu skusobnu alebo naostro..

andy271
12. okt 2009

alami..
Ta okruhla je krasna ale ta kockata mi pripada lepsia na krajanie..

alami
12. okt 2009

andy - robila som jednu t čo si dala link - to sme si naberalu ako z obloženej misy a teraz olimu som robila takéto niečo - slanú tortu - ale do podkovy- to som krájala. všetko rovno na ostro som robila.

andy271
12. okt 2009

alami...
A davala si salat dnu ci co si tam dala?..

andy271
12. okt 2009

som pozerala tvoje albumi a pekne ti to vyslo..

alami
12. okt 2009

zemiakový šalát

kasis
12. okt 2009

Andy takato slana torta je urcite lahsia ako sladka, ja som sice nerobila,ale chystam sa tiez 🙂
Bzuco, ako Matkove ocko, uz sa mu to aspon nerozsiruje?
Ja som musela este daco MM uvarit, sme s Matkom boli nejak moc hladni,sme mu vsetko pojedli 😀 ,iba polievka zostala

geegee
12. okt 2009

to je pocasie...mam nejaku tvorivu krizu - co s detmi, ked sa mi nechce nic ani so sebou samou??? 🙄 😀

andy271
12. okt 2009

Tak teda ja som vystrihovala napis na oslavu, strasne som sa nudila.. 😀
A este srdiecka..
tatinko nas je dlho v praci tak sa nudime..

Kukam bez servitky celkom dobre to vizera co vari..

kasis
12. okt 2009

Andy, vsak mas este mesiac casu, to este 10x prerobis pri takmto pocasi.
Ja som este nam dospelakom zhladuvala teplejsie oblecko, zajtra sneziiiii,este dobre,ze som si prechodnu bundu zatial nekupila, mi ju ani netreba 😀 . A este muskaty som davala do pucu, nech mi neomrznu, uz śu zazimovane, vlani som ich do novembra na oknach mala.

kasis
12. okt 2009

A dnes zas ja nemozem najst grid kartu, mam vecer o zabavu postarane 😠

mirka
12. okt 2009

ahojte

Andy, v Tescu bieda na tie narodeninové blbostičky, nič nemajú, minulý rok bol perfetkný výber, teraz majú balóny iba na 40-tku 🙄 a ostatné tiež nič zaujímavé

ivca82
12. okt 2009

No ešteže som ani ja nenašla prechodnú budnu pre seba, len nemám naše zimmné bundy opraté, iba pre malú 😅
My sme dnes malovali 2x, všetky hračky niekoľko krát vyhádzali, bábikám nohy poodŕhali a podobne, tiež už neviem čo 😒

ivca82
12. okt 2009

Kasis ja som ju asi pred mesiacom hladal, našťastie som aj našla v práčke 😀

alami
12. okt 2009

andy, kedy má narodky? nestíhaš objednať si ozdoby z MMB? majú kadejaké krásne
a tortu máš objednanú? akú si ideš????

my už máme doma "nové" auto 😵

geegee
12. okt 2009

alami, gratulujeme k aftu 🙂

my sme nakoniec poskladali autodrahu, tak bola zabava 🙂 A ja som popri tom stihla aj kupelnu a WCko poriadit 🙂

bzuco
autor
12. okt 2009
bzuco
autor
12. okt 2009

kasis...očko rovnako, akurát sa mu vyhodil herpes na puse...ja neviem...asi máme nejaké zakliate obdobie a všetko sa na môjho chrústika lepí ☹ ☹ ...čo mu na ten herpes dať? zovirax deti nemôžu, ale zasa nechcem, aby sa mu rozšíril po celej puse 😒

sue
12. okt 2009

Ty brďo Bzučo, Barborku by som už nepustila z očí 😲 😲 😲 to je taká krásna dievčina a na tej fotke vôbec nevyzerá na 7 rokov 😲 😲 😲 krásna je 😲 😲 😲 😵 😵 😵

Matíkovi držíme palce a posielame veľa zdravia 🙂

alami
13. okt 2009

Barborka je kráááásna na tej fotke 😵 😵 😵 😵 😵 aj celkovo krásne fotečky, Maťko v buginke 😅 😀

geegee
13. okt 2009

bzuco, skusala si malemu nieco na posilnenie imunity? Herpes sa zvykne vraj robit ked je oslabena imunita, vysileny organizmus....ja stopem obidvoch Imunoglukanom... Papuchova poradila

andy271
13. okt 2009

Ahojte..
My sme sa dnes prekonali v spanku vstali sme o 10:30 😀
Hm..
Len neviem kedy ho dat spat... 😒

Alami..
narodky ma 12-teho nov. daj mi link ak mas na tie veci,lebo ja to neviem najist...
A tortu ideme mat Krtka tento tyzden jej idem ukazat presne aku chcem..

A este hladam servitky krtek neviete poradit?

alami
13. okt 2009

andy - pohľadám ti

som bola dnes u zubárky 😝 ale pohodička, ani som necítila, že mi niečo robila

u nás poletuje sneh

andy271
13. okt 2009

Alami...
Dakujem...

Svagor tu bol, ze v Dubovej snezi... 😒

andy271
13. okt 2009

tak teda s krtkom na party som nic nenasla...
Hm..
Ale nasla som toto...
http://www.babyparty.sk/

kasis
13. okt 2009

Ahojte
Bzuco, Barborka kočka veliká 🙂 😵
Mne sa v noci tiez herpes vyhodil, ale na vnutornej strane lica, tak si tam nic nemozem dat, akurat propolisom vytieram, to neviem ci mozu deticky,ja mam domaci, nie z lekarne.
Sme boli chvilku von na poste,kosa riadna, br, ja som si aj rukavice mala vziat 😒
Andy to mas riadneho spachtosa 😉