Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
23. okt 2009

:-O co sa deje? Nikde nikto, to nebyva zvykom v tejto teme, ze tak dlho nikto nepise 😉

andy271
23. okt 2009

Ahojte..
Tak prajem pekny den aha uz aj slnko vykuklo..

Ten obchod je oproti kulture ako je novinovy stanok tak vedla..

My dnes sme doma, mozno pojdeme trochu von a ked pride tata ideme nieco kupit,
kedze sme vcera nestihli..

V nedelu ideme do PP ku babinke tak si tam hadam kupim cizmi a chcem tam ist ku kadernicke...
No este ma caka navarit nieco nasemu tatovi co mu vydrzi na 3 dni...
Poradte mi nieco...

andy271
23. okt 2009

GG..
Ahoj uz mame zajednanu tortu..
Len si prideme este v den D po nu...
Tak som zvedava aka bude..

geegee
23. okt 2009

Andy, super...budes spokojna....ja akurat zacinam rozmyslat nad Martinovskymi meninami - to bude za chvilu...asi skusim tu slanu tortu, co robila alami...len netusim ako sa to potom bude jest...nejaky chlieb este asi treba pomimo, nech nelamu tie naplnene 😀 No a moje dieta starsie sa automatickly chysta aj na tortu, tak asi budem nutena aj sladku spravit..

Vcera Matuska nepustili v skolke cikat, ked deti spali, tak sa chuda pocikal...ja nechapem, naco robia dietatu traumu - dnes uz halsil, ze v skolke nechce spinkat. A to sa pytal a surovo mu povedala ze nie! Tak som si dnes otvorila hubu v skolke 😠

lenkalienka
23. okt 2009

Ahojte maminky
Dakujeme vsetkym za blahoželania k narodeninkam 😉
Cviciace maminky - kam chodite cvičiť? a čo? Samej sa mi nechce, tak by som sa mozno pripojila.

alami
23. okt 2009

gg - myslíš tú poschodovú misu, či slanú tortu - čo som robila podkovu?

geegee
23. okt 2009
geegee
23. okt 2009

Jooj, prave som objednala saunu na dnes 🙂 Idem skusit s Matuskom, tak som zvedava, co povie 🙂 Uz tyzden krici, ze uz nema sopliky, ze moze ist 😀

alami
23. okt 2009

K TOMU SI EšTE PRIPRAV BAGETKY ALEBO CHLIEB - NABERALA SOM TO AKO Z OBLOžENEJ MISY - NA TANIERIK A NIEčO K TOMU TREBA, KýM SA "DODOLUJEš" K CHLEBU sorry caps lock 😅

geegee
23. okt 2009

🙂 som si myslela, dik

andy271
23. okt 2009

GG..
Ano strasne sa tesim...
Aj ja idem robit tu slanu tortu a k tomu asi kupim banketky..

No a v tej skolketo by aj mna nastvalo..
Vsak ved by s nim len isla cikat a potom by spinkal..
Ale mozno preto tak reagovala, lebo by sa aj tie ostatne deti pytali..

Inak zajtra ak bude pekne by sme chceli ist niekde na turu tak poradte mi kde tu naokoli sa da ist
ale aj s kocikom..

ivca82
23. okt 2009

Ahojte, ja som varila, nech mám pokoj 😅 Andy navar mu guláš, to môže aj viac dní jesť, len nech si ho odloží do chladničky 😉
GG no deti s plienkami nechcú a keď sa pýtajú, tak je problém ich pustiť. 🤐 A čo ti na to povedali? Aspoň nejaký rozumný agrument si vymysleli?
Lenka tu v Likavke v kultúre každú stredu o 19tej sa cvičí, platí sa 0,70€ za cvičenie, trvá cca. hodinu.

andy271
23. okt 2009

Ivi..
Ahoj...
No ak mas resept na fasirky nejaky dobry tak mi posli plosim..
Som sa rozhodla, ze fasirky a segedin mu urobim..
Inak ak barborka?..

andy271
23. okt 2009

A este nejaky dobry resept na cinu neviete?..
A kde by som tu v RK mohla kupit bambusove vyhonky?...
Ci to by som asi velmi veeela chcela.. 😨

andy271
23. okt 2009

www.asiafood.sk
Tak teda toto som nasla...

andy271
23. okt 2009

keby tam neboli take ingrediencie co som ani o nich nikdy nepocula.. hm.. 😖

kasis
23. okt 2009

Ahojte,
som dnes u zubara na preventivke bola, zubar skonstatoval, ze tehu a kojenie ma mna opacny vplyv ako na ine zeny, odkedy som bola tehotna s MAtkom od vtedy mi nic nebolo treba vrtat, ani teraz 😀 , ze na mne nezarobi 😀
GG, to si pamatam este aj ja zo skolky, ze ked sa spalo, nechceli nikoho na Wcko pustit 😕 , ja som sa aj dokakala, ale dobre ze si im dala vediet, to nie je dobre pre deticky takto ich traumatizovat
Som si chcela ist zdriemnut s Matkom, ked som skoro rano vstavala a mam tu sestru a on ma vyhodil z postele, ze mam ist zehlit, no som sa ja dozila 😝

andy271
23. okt 2009
andy271
23. okt 2009

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/bez-servit.....
Ten salatik budem robit mnaaam..

andy271
23. okt 2009
andy271
23. okt 2009
andy271
23. okt 2009

No kde ste vsetky?????

alami
23. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 kopírujem čo ma pobavilo
😀
Podmienky predaja:
Ak kliknete na moju aukciu,súhlasite s mojimi podmienkami čo znamená že po vyhratí aukcie žiadné v podmienkách uvedené reklamácie neprijímám!

1. Po ukončeni aukcie sa Vám ozvem do:24 hodin.
Ak sa mi do 5 dni neozvete,a nezaplatíte vydráždeny tovar dávam do dalšej aukcie,
a Vám pišem negativne hodnotenie.Takto som sa rozhodla po vyacerích natahovačkách po ktorých nakoniec výhru neprevzali,takže je nutné tovar zaplatit do 5-dní!

2. Za vydráždený tovar treba poslať peniažky vopred na môj účet,ktorý Vám pošlem
mailom.
.....atď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 našli ste????

kasis
23. okt 2009

Ali hej 😀 😀 😀 ,hlavne ten vydráždeny tovar nema chybu ale najdu sa aj ine perly 😀 😀

bzuco
autor
23. okt 2009

ahojte

no pomaličky odchádzam na stretko 😵 😵 😵
a kúpila som malému super oteplovačky v bývalom bevose za necelých 10 eur ...v obchodoch mali po cca 20 😖

bzuco
autor
24. okt 2009

no čaute...tu zastal čas???

ja som prosím pekne prišla ráno o pol 4 😅 ...aj to ma ešte lámali, nech ostanem, lenže to boli bezdetní, ktorí nemajú každé rnko živý budíček, tak ako ja 😝 ....no keby sa dalo, ostanem, absolutne sa mi nechcelo spať....bolo super

domcek
24. okt 2009

Zuzi tak si sa super zabavala.
Ja zacinam mat silnu depku stoho ze som stale doma a vonku je hnusne mi stoho zacina prepinat. 🙄

bzuco
autor
24. okt 2009

dani...ved ked budeš mať auto a bude mrzko, príd k nám na pokec 😉 ....čajíček uvarím, nožičky si vyložíš, deti dám ó-perkám 😀 a budeme mať labúžo 😉

domcek
24. okt 2009

Jaaaj ale taras.
Vies kolko veci mi treba doma robit? Boooze len ked som pri vsetkom schopna vydrzat tak 20min. Potom uz je dost zle. Vsak sa stretneme a pokecame.
Idem vysavat.

bzuco
autor
24. okt 2009

baby...som včera vola v meste a v tom Funky kde som malému kúpila oteplovky...viete čo som našla?????tie snehule, čo so dávala minule link, čo som B. chcela kúpiť, ale nechcela mi dať k nim bloček....tak ich tam mali - za 10!!!!!eur....ona chcela 16,50 bez bločka- vraj tovar pre Humanic....mám sto chutí jej napísať, že som ich kúpila v číňaku za 10 eur.....len škoda, že barborkine číslo nemali..... 😒