Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
29. júl 2009

IVCA - však na obliečky choď do bavlnárskej predajne. Hádam baba z RK nechce kupovať inde 😕 😕 😕 ceny sú isto najlepšie a snáď budú mať aj s Mickeymausom. OPzaj to chceš detský rozmer či na veľké??????? Nemám ja náhodou s Mickey detské? sa mi čosi marí...idem kuk

alami
29. júl 2009

tetkaaaaaaaaaaaaa - veď ja mám doma po mojich deťoch mickeymausové aj s miney či ako sa to píše 😀 😀 😀 😀 😀 nechceeeeeeeeeeeeešššššššššššššššššš? mne už v tom nespáva.....mne spáva celkom bez periny 😀 😀 😀 😀 😀 je to rozmer na detské perinky

ivca82
29. júl 2009

Ty si koza, a ja že čo sa robí 😀 😀 😀 dieťa som nechala samé von a ty sa nudíš alebo čo? A to som chcela ísť k starkej, ale kašlem na to, pôjdem inokedy 😝

alami
29. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no horííííííí, no.... 😉

alami
29. júl 2009

aj tak sa ti tam nechcelo.... 😅

kasis
29. júl 2009

Bzuco, ja som Matovi na 4 roky a je mu dobry, akurat rukavy su mu dlhsie, ale to sa zahne, dlzkou je mu po kolena, .
A aj ja som si spomenula, ako decka sme tiez mali obliecky na poschodke s Mickeyom a to boli z Texicomu 😉
Janka ma dnes spaci den, tato sa dnes o nu stara, tak asi preto, ja s Matom citam knizky, rano bol aj chvilku von, sam sa obul, poobliekal a ze ide von, no hadam mu to neublizilo, teplotu nema od vcera.

ivca82
29. júl 2009

Vetrovka, balóny, tie voláke deko.samlepiace volačo, tričká s kr. rukávom sa mi páčia, som to všetko pozrela, toto sa mi najviac páči zatial, potom ešte v kľude popozerám, mi nerob stresy, som sa normálne bála to neootvoriť všetko, že ma inak zabiješ 😝 😀 😀
Ozaj a Ď A K U J E M 😉

ivca82
29. júl 2009

Čo vás zabolkovali? Idem von za malou, lebo vykrikuje, že ide na ríbezle, misku a gumáky si už vzala 😀 😀

alami
29. júl 2009

vysávam, lukáš dnes žuje suché rožky...tokeby si videla 😖 😖 😖 ...spúšť...vysávam už 3x dnes

kasis - podľa m´ňa v pohode že bol von

kasis
29. júl 2009

Ali, ty co siI vcu zaalarmovala,nech ide na kona? 😀 😀

alami
29. júl 2009

som jej poslala sms - pozri si koňa... 😀 😀 😀 😀 😀
a ona sa priznala minule, že linky čo sa tu dávaju si vôbec nepozerá, tak keby ani toto nepozrela, to by ma fakt nasr. 😀 😀 😀 😀

Lukáško má novú vetu: čo to je? 😕 to sa asi ešte napočúvam, čo? ale zlatý je 😵

alami
29. júl 2009

baby, ešte píšte či zajtra hej či nie....hlavná organizátorka sa kde fláka??????????? 😕
či poobede, či vôbec, či inde......už by sa patrilo nejak dohodnúť 😉

mne je jedno kde aj kedy 😉 mimo spacieho času 😎

kasis
29. júl 2009

Ali,to se veru este napocuvas 😀 , mne to uz niekedy aj na nervy ide, ale zatial sa drzim a aj 100x odpoviem na to iste 😀 .
Tak dajme hlasovat
Zajtra doobedu 9:30:
Zajtra poobede cca 15:30-16:00:
A piste mena
Ja mozem zajtra hocikedy 😉

palculienka19
29. júl 2009

čaute,
ja sa pridávam k poobedným, bo mám okná rozpracované, ale ak inak nedáte, tak dobehnem spotená aj doobedu, 😀 😀, no blbé na prvé stretko prísť pachty, pachty . riadim zase, som cvok, ale presne ako píšeš ali, by som furt musela behať z savačom, tak všetko naraz a potom zase pauzička pár dní 😀 😀
no neviem, či som ja hlavný organizátor, to len vyšlo tak zo mna, tak ako baby a babky, bo podaktorým sa nefce, dáme si poobedné stretko???súhlasíte, aj nás ako kukám aj viac príde, bude sranda dúfam 😉

palculienka19
29. júl 2009

lukáško si bude s nati rozumieť, tá veta ich spája??? 😀 😀 😀

palculienka19
29. júl 2009

ozaj chcete v tej cukrárni???
môj návrh, kedže budeme viaceré, ja donesiem koláče do mesta a stretnime sa v kube, lebo tuto je hned hlavná cesta, a ak to bude trochu zaplnené, nebudeme sa mať kam pohnúť, ono ani deti aby nevybehli, rovno cesta
čo vy nato??

palculienka19
29. júl 2009

alami na konci vety mala byť bodkaaa.tá veta ich spája bodka 😉

ivca82
29. júl 2009

Palci no čítaš mi myšlienky s tými koláčmi, som Ali vravela, že donesiete s Banična koláče, kávu dáme away-kafčo a behom do parku 😀 😀 to by som aj doobedu brala. Presne to, že je tam cesta (to som síce nevedela) ale ja by som tak akurát behala za nou celý čas a takto s preliezky na hodačku zvládnem 😀 Ale aj Cuba sa dá, predsa len na tom námestí majú kde behať 😉

kasis
29. júl 2009

Palci, no super organizator 😉 , vsak v Cube je aj terasa von 😉

bzuco
autor
29. júl 2009

ideme s MM trošku von.... 😵
deti nemáme doma, tak ideme troška randiť - nejaké vínko dať, prechádzku... 🙂

maťka si zobrala na noc svokra a barborka šla spať ku kamoške 😎

natalschen
29. júl 2009

bzuco....tisko ti zavidim 😉 ,prechadzka, vinko, vonavy letny vzduch 🙂 🙂 🙂 , poriadne si to uzite aj za nas ostatnych 😀 😀 😀

palculienka19
29. júl 2009

🙂 som rada, isto je to tak lepšie, no a nebude sa predsa kasis s drobčekom trepať až sem, ved je to dosť 😉
ivca, away super nápad, som aj zabudla, že tu je, a tam sa zrejme lepšie s deťmi sedí-otestujeme
baby ja môžem aj aj, okná som stihla do tmy, to som mala hlavný plán 😉

pinocio
29. júl 2009

mne je zajedno kedy, len neviem kde cuba je pri polícii a away je čo 😀

pinocio
29. júl 2009

bzuco - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6001710

zasa to blbne aleboja 😀

pinocio
29. júl 2009

dnes už nik neprikvitne
dobrú noc - otvoríme zajtra 😉

pinocio
30. júl 2009

dobré ránko 😀
čaká nás 😀 ,slnečný den, šup šup z postieľok