Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
9. dec 2009

KASIS -Janke gratko k úspechu 😵
aj ja začínam nad medovníkmi uvažovať. To už by som asi fakt mala, tým sa do vianoc nič nestané....iba že by sa pojedli 😀

alami
9. dec 2009
kasis
9. dec 2009

Hej podarena je pri tom, len sa trosku bojm,ci jej to neublizi, lebo do lozenia moc nejde 😒 , ona si sadne a odskacka.
Andy no snehu by sa zislo,aspon primrznut, po nasom dvore sa uz ani chodit neda,same blato 😠

kasis
9. dec 2009

Ali tie su nadherne, to by mi bolo aj luto zjest 😉

bzuco
autor
9. dec 2009

ahojte

práve som urobila kúpu storočia 🙂
pri detskom centre funguje tu v baničnom taký bazárik, kde ľudia donesú veci, čo im netreba a oni to potom predávajú a nechajú si zisk z predaja - a kúpila som klasickú trojkolku na retiazkový pohon za 5 eur 😵 😵 ...mm ju troška zrenovuje - nastrieka farbou , vyčistí a bude super 😵

alami
9. dec 2009

bzuči - to si super kúpila - odfoť, chcem vidieť aká je

babky, neviete ako fungujú tie nočníky s melódiou? Oni hrajú aj keď sa tam naleje voda? Píše mi baba čo som jej predala nočník s melódiou a že naliala vodu a nehrá.... sa zamýšľam, či má hrať aj na vodu, to by hral aj keď sa umýva 😕 😀

karkulka1
9. dec 2009

Ahojte,
baby, nemate niektora pozicat na napalenie tieto CD: Mária Podhradská a Richard Čanaky
"pesničky pre detičky " a tieto vianocne: Mária Podhradská a Richard Čanaky
"vianočné piesne (nielen) pre deti "? Pekne prosim. Viem, ze sa to da stiahnut z webu, ale mne to neeejde. ☹
Pustaju si ich v skolke a maly ich spieva, tak mu chcem urobit radost. Dakujem.
Ja na oplatku mozem pozicat na napalenie klasicke 3 prasiatka a tie kozliatka z mamy a ja.

bzuco
autor
9. dec 2009

ali...hned to bude 😉

karkulka...tieto veru nemám ☹

bzuco
autor
9. dec 2009

ali...no kukla si? chcem to vymazať 😎

ivca82
9. dec 2009

Bzučka ja som si kukla a je fakt super a za 5€ k tomu waw 🙂
Karkulka ani ja nemám
Ali hrá kým tam je voda a ten spoj treba vysušiť aby prestala, aspoň taký má Andy, lebo keď chodila malá k Alexovi na rande, tak jej požičiaval ten nočník 😀

alami
9. dec 2009

bzučí - dík, dobrú si 😉
karkulka - ja mám
ivi - ahá...tak žeby nefungoval? 😝 no super

alami
9. dec 2009

karkulka, mám pesničky pre detičky myslím že od 1-6 v PC a mám aj niečo čo mi kamoška napísala že zima🙂 sú tam také tie o snehuliakoch atď a vianočné - to som len teraz dostala a objednala som si vianočné - z netu, to má prísť teraz niekedy, neviem či to nebude to isté čo tá zima 😅 len to som ju ešte nemala. MM mi tu vraví, že ti to hodí spolu na jedno dvd a doma si to potom ponapaľujte na cd - chceš? či? ako? 😅 😀 😉

andy271
9. dec 2009

Tak teda palacinky dopecene..
Ivi..
Kolacik velmi dobry..
Aj alexovi chutil..

Alami...
Presne tak ako ivca pisala..
Asi to bude v baterke..

bzuco
autor
10. dec 2009

dobré ránko...tak dnes je v meste ten coca cola kamion, tak kto chcete ísť, nezabudnite 😉

a my máme dnes 2 rokyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 ...takto pred 2 rokmi som už bola v nemocke 😅

ivca82
10. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Martinkovi všetko najlepšie a najkrajšie k dvom rôčkom, nech je zdravý a šťastný a rodičia nech poslúchajú 😵 🙂 😉

alami
10. dec 2009

Martinkovi všeeeeeeeeeetko všetko všetučko najlepšie........nech je šťastný, veselý a zdravý 😵

bzuco
autor
10. dec 2009

dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

ivca82
10. dec 2009

Baby MM si dnes kúpil dodávku, pýtal si peniaze a hovorí mi: v sobotu ti vrátim 😀 😀 😀
Andy, tanierik ti musím vrátiť, koláčiky fajneeee 😵

leyuska
10. dec 2009

Aj my sa pripájame ku gratuláciám Martinkovi.
Ivca, dúfam, že tá dodávka nie je ako Jakubova z "Paneláku".

ivca82
10. dec 2009

Ley presne to ma prvé napadlo 😀 a išli sme sa previesť do Mtčka a Alami presne to isté povedala, že lepšie ako pohrebák 😀 😀

ka77ka
10. dec 2009

Ahojte hviezdy 🙂
Prisla som aj ja popriat Martinkovi vseeeetulinko len to najlepsie, vela zdravia, stastia, lasky a nech robi maminke a ockovi len a len radost. 🙂 🙂 🙂 ..aj tak ten cas strasne rychlo leti. 😉
Pekny den vam prajeme. 🙂 🙂 🙂

andy271
10. dec 2009

Ahojte..
Aj my prajeme Martinkovi vsetko NAJSAMLEPSEJSIE a nech pocuva maminku.. 🤐

Ivi...
Vcera sa ti nechcelo ci co?... 😕
Tanierik pocka..
Tak na nasej ulici to bude same auto.. 😉

andy271
10. dec 2009

Inak o kolkej pride ten kamion?..

bzuco
autor
10. dec 2009

andy 16,30 😉

kolegynke sa dnes narodil chlapček Oskar, tak budeme mať v zborovni 2 oslávencov na 1 deň 🙂

bzuco
autor
10. dec 2009

a dakujeme všetkým za blahoželania 😵

andy271
10. dec 2009

bzuco...
diky...
Tak to je pekna nahoda...
Inak idete aj vy?...

Alex teraz zaspal...
Tak ked vstane a napapa sa pojdeme...

geegee
10. dec 2009

Aj my ideme na kamion...sa tesim 🙂...dufam, ze odtrhnem Mata od medovnikov...som mu kupila tie tuby zdobiace /omylom, zle som si pozrela cenu 😠 / tak nech sa vyburi a dnes ma slubene, ze moze zdobit ak pekne bude v skolke papat - to znamena nebyt posledny...minule som sa ho pytala, ze
- A papal si pekne?
- Ano!
- A kto spapal posledny?
- No JAAAA!
😀

bzuco
autor
10. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak ako sa vám páčilo?....nebyť tej brutálnej tlačenice, tak by to bolo na 1 s hviezdičkou 😝

alami
10. dec 2009

nám sa páčilo, stretli sme mirku s bzučkou, hubku, GG, ivcu 😵 - celého koňa 😀 😀 😀 😀 zašli sme si aj na koláčik do Cuby - sme mali rodinný podvečer 😵