Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
9. feb 2010

čau 🙂

bzuco
autor
9. feb 2010

baby...nemáte niektorá žičnúť lyžiarky 34/35?
lyže sme už zohnali, ale lyžiarky nie 😒

alami
9. feb 2010

bzuči, nejaké vačšie mám. To sú také z nášho mládí 😅 ale nič im nechýba, aj Oli v takých lyžuje. On má 30-31nohu a tieto sú mu ešte veľké. Barborka ti nosí aké č.topánok?

alami
9. feb 2010

ideš ju dať učiť? kde? kedy? komu? 😅 len ju daj, je to supeeer 😵 idem pohladať a nejak premerať vnútro. nechýbali by nám tento rok, možno ani budúci ešte 😉

alami
9. feb 2010

teta bzuča, strašne sproste sa to meria, ale vn. dl nejakých 23cm - orientačne. bolo by treba vyskúšať. môžete si prísť-ak chceš, kedy len chcete 😉

bzuco
autor
9. feb 2010

ali...to nevadí, že staré, ved to chcem len tu na kopec za domom, nejdeme do álp 😀 😀 qs

no to by aj bolo...ešte aj na hrubú ponožku
tak sa nejako dohodneme...kamoška mi donesie lyže cez jarné prázdniny, takže dovtedy to počká

bzuco
autor
9. feb 2010

alebo ked budeš mať cestu do mesta- kriiiiiiiiiiiiič 🙂

kasis
9. feb 2010

Pekne ranko 🙂
Bai vitajte doma, prajem vam krasne zzivanie sa, nech das cim skor do suladu dva male svety a potm uz len vela, vela radosti 😵 . Zinuska sa narodila presne 9 mesiacov po Janke 😉
Ivca a co ste neprisli, vsak vies, ze mozete hocikedy, Matko sa po dvore spustal 🙂 ,dnes prezvonim, treba mi do obchodu a tak aj lopar Matkovi zoberiem 😉

ivca82
9. feb 2010

Kasis, dobre, malá sa ešte vyvaluje v posteli, strašne je lenivá za rána aj po hodine od zobudenia je problém ju dostať s pyžama. A včera už bolo 11hodín a musela som aj tak ísť domov, lebo mm si zabudol jeden papier a potreboval nadiktovať rozmery. A Janka ti aj tak v tom čase nejako papá tuším 😉

kasis
9. feb 2010

Ivi, vcera spala od 11 o 15 😵 , my az tak o hodinu vypadneme z domu, lebo mi tiez dlho obaja spali, nech sa nadesiatuju

kasis
9. feb 2010

Posuvam 😀
Bzuco, ako je Matkovi? Boli ste u Dr?

bzuco
autor
9. feb 2010

ahoj kasis

boli sme u dr - včera
nechce mi nič jesť, potom je nervoznyz ako pes, iba reve a je protivný ako 100 čertov 😖
jeho celodenná strava už 5 dní je kakao pred spaním na obed a pred spaním večer....dnes zjedol asi 7 lyžíc polievky a troška ovocia...toť vsjo

alami
9. feb 2010

kasis - nechceš Janke? 😵 milé to je. len keby ti to vyšlo na jar nosiť...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7814113

alami
9. feb 2010

ozaj - GG - roztoče nemal nik, mali vačšinou blchy a mravce, takže sme mali najmenšie 😉 nová úloha - najvačšie zviera 😉 😀 ale to my už vieme 😵

geegee
9. feb 2010

alami, dobre sme 😀

alami
10. feb 2010

GG - všetko najlepšie k meninám 😵 veľa šťastia, zdravia,lásky...a nech ťa chlapi doma poslúchajú 😉

bzuco
autor
10. feb 2010

ahojte

GG aj ja prajem všetúčko najsamlepšie 😵 😵

ivca82
10. feb 2010

Ránko tetušky 🙂 takže pátranie malo úspech 😀
GG tiež prajeme všetko najlepšie k meninám 🙂 😉
Kasis už máme pekáč doma, teda v kufri je ešte stále ale auto je pred domom 😀 pôdete von? Ja by som ale trošku skôr, lebo malú musím čím skôr na obed uspať, chcem ísť skôr z domu do LM, mamu mi včera odviezli do nemocnice, tak ju chcem ísť pozrieť.

baileysa
10. feb 2010

ahojte,

gg všetko najlepšie, nech ti tvoji chlapi robia radosť...

ivca a čo je mamine?
ešte sa chcem opýtať, či daco špeciálne treba zajtra doniest na hudobku?

bzuco
autor
10. feb 2010

ahoj bai

a maličkú si nejdeš pridať do pasu? 😉

ivca82
10. feb 2010

Bai ahoj, treba hviezdičku na paličke ešte stále, inak nič, máme tam odložené aj čajové sviečky a flaštičku od výživy, ale tie sme minule nepoužili. A ako sa máte? Mama má od decembra skoro stále zápal priedušiek a vysoký tlak, ale taký že 120/220 (alebo naopak) a včera sa jej už nedalo dýchať, tak išli na pohotovosť a nechali ju na internom a zistili, že má vodu v plúcach. Ale už jej je trošku lepšie, už aj s malou kecali do telefónu 🙂

baileysa
10. feb 2010

ivi, dik, tak idem vyrobiť hviezdu...
maminke prajem, nech sa rychlo uzdravi.

bzucko, som to skúšala takto cez telefón a sa mi to nedalo, idem ešte skúsiť, alebo potom a keď pôjdem dakedy na počítač,ešte stále mám k nemu averziu a navyše sa mi ešte aj zle sedí hehe

sonnya
10. feb 2010

ahojte, neviete ci sa dnes cvici? uz by som aj isla 😉

geegee
10. feb 2010

Dakujem, Ruzicky 🙂
Mam dnes fakt super den. Uz bolo treba upratat doma, tak mi decka pomahali...natrepani vo vani obaja a drhli ju handrickami 😀 A slniecko /hned by som sa isla lyzovat 🙂/ a dobry obeeed - riadne kura s ryzou a slepacia polievka...vcera sme boli s kamosmi vo Fatraparku v restauracii a asi som sedlak, ale nebola som z toho nadsena...miniporcie za strasne prachy...najlepsie mi je v Krajinke kolibe 🙂 Maju tam krasnu ladovu vyzdobu...boli ste? 🙂

Matusko mi zabehava orbitrek, dnes presiel 1km 😀 Ja som vcera 16 😎 🙂

ali, co je najvacsie zviera? Nech som mudra? 🙂

alami
10. feb 2010

veľryba - vráskavec ozrutný, meria 30metrov, niekoľkokrát vačší ako dinosaurus, len jeho plutva je veľká ako celá žirafa 😅 - to sme si naštudovali na ročníkovú prácu o veľrybách

kde je Fatrapark?

geegee
10. feb 2010

ali, dik za info 😉

Fatrapark je za Hrabovskymi apartmanmi. Maju aj Valentinske menu, komu sa ziada take 🙂

bzuco
autor
10. feb 2010

GG..no sa čuduješ?...ved tam musia mať také ceny - vyžmýkať turistov 😝 ...

ivca82
10. feb 2010

Bai ďakujem 🙂 prideš zajtra na hudobnu ty?
Sonnya cvičť by sa malo, ja neprídem isto, mám školu ale Andy sa opýtaj či už je fit 😉
Inak v LM majú v priore na poschodí výpredaj kníh, veeeela rozprávkových za super ceny ak by ste niektorá potrebovala 😉

kasis
10. feb 2010

Ahojte
GG vsetucko naj, naj k meninam, vela vsetkeho, co si len prajes 😉

Alami, dik super to vyzera, aj za super cenu, len to uz pomaly bude male, skoda 😒
Bzuci, skore vylecenie Matkovi, nech sa takto netrapi.
Ivca ako Bouka, zaspala hned? Matko sa najedol a sam si isiel lahnut a po chvilke uz aj spal 😵

alami
10. feb 2010

posúvam 😉 😀