Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
22. feb 2010

ahojte,
som sa práve schuti zasmiala, natálka mala na sebe dvojo nohavičiek, som ju ráno ja obliekla, ked vstala, a potom sa povyzliekala, tak ju mm obliekal, tak jedny mala na pupčoku a jedny na poriadku 😀 😀 😀

super, že je tak slnečno, hned je krajšie na svete

ivi, nech je borke už len dobre

pinocchio, paráda, že ste už našli na tie líčka niečo

gg, len taká podotázka, ako varíš to salko, to sa má otvoriť, alebo také zatvorené do vody dať a nechať tri hodky vrieť???

bai, sa mi s tebou snívalo, do toho malá v noci na mna zakričala, tak si presne pamätám dve vety, čo si mi povedala, len neviem, či je to tvoj štýl vyjadrovania, či ti ich mám napísať, ale pobavilo ma to 😉 😀 😀 😀

alami
22. feb 2010

čítam len na rýchlo na preskačku 😅
ivi - super, že je baouke lepšie,mne sa luky strašne rozkašľal 😒
palci - salko sa varí celé v plechovke

alami
22. feb 2010

bzuči - tie lyžiarky platia,ak budeš potrebovať, príď si, ja sa teraz nikde nechystám
koho zaujíma klzisko verejné v RK - tento týždeň-okrem štvrtka každý deň o 15tej. som sa bola včera kuk, ale myešte nemôžeme, Oli ešte kašle ☹

bzuco
autor
22. feb 2010

ali...no neviem či ešte využijeme, ked snehu niet...a na malino alebo neviem kde sa isto s ňou trmácať nebudem
ale dík, že na mňa myslíš 😉
som práve po miernom kolapse - mi práve prišla faktúra za telefon 🙄 🙄 🙄 🙄 ...no toľko som ešte za telefon neplatila 😝 ...tak predýchavam 😔

bzuco
autor
22. feb 2010

no nič...ideme sa poobliekať a šup von, ked je tak fajnovo 😵 😵
prišla mi kamoška z BB, tak ideme spolu venčiť našich martinkov 😉

pinocio
22. feb 2010

ozaj asi dačo bude minulí týžden migréna a tento všetky deti kašlú

ivca82
22. feb 2010

Veď som rada, že malej je dobre, dnes ak bude slniečko by sme išli poobede na nejakú krátku vychádzku asi 😵
Bzučka, mňa už faktúry za mobil nešokujú, lebo by som infarktovala vždy, keď príde fa. pre MM 😝 😀
Palci to salko si môžeš kľudne aj pár dní dopredu uvariť, mne sa nikdy nepokazilo, však čo by sa aj s tolkého cukru pokazilo 😀
Ali no chúda, teraz máš zase jedného za druhým chorého

geegee
22. feb 2010

Ahojte, u nas soplia a kaslu este obaja...ale boli sme vonku. Ved uz 2 tyzdne je Matus chory a Tomina to chytilo pred 3 dnami 😠 Ale ak by sa niekomu chcelo ist s nami na Racibor lyzovat zajtra, alebo v stredu, tak zvezieme 😉

alami
22. feb 2010

my ešte nemožeme a tak sme sa tešili na jarné prázdniny 😖 ale zas -aspoň veľa nevymešká v škole

GG a je tam aj poma či len sedačkové lanovky?

geegee
22. feb 2010

Ali, len sedacka, ale Matusko zvladol 😉 Ti vlekari ju aj tak spomalia ked vidia nasadat dieta.

alami
22. feb 2010

joj, to ja nepochybujem , že Matúško zvládol, ale ja by som nie. Ja mám strach z výšok 😅 😀 😀 😀 na sedačkovú nehrozí....tak aspoň viem, že sa tam ani chystať nemám 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
22. feb 2010

ali--máš odkaz na MMB 😉

geegee
22. feb 2010

Ali 😀 Ked zvladnes na Brdo, tak tamto zvladnes tiez 😉 Nie je to vysoko...a netreba pozerat dole. Ja to tak robim 😉 😀

Kto si chcete narobit zasoby na next Vianoce, tak v Tescu maju vianocne ruze za 0,05€

natalschen
22. feb 2010

ahojte... vsetkym chorym skore uzdravenie 😉

baby.... je v ružomberku zumba? - tot take tanecne fitness

geegee
22. feb 2010

natal, ze v maxifite je nieco take, ale neviem na 100%...aj ja sa chystam skusit - ak je 😀

natalschen
22. feb 2010

Geegee... diky, skusim to vyzistit, ak by si to zistila skor, daj mi prosim vediet, diky 🙂

bzuco
autor
22. feb 2010

čaute kočky

nemáte náhodou nejaký dobrý tip, ako odstrániť z trička nažehlovačku? začala sa šúpať a tričko by sa dalo ešte dobre ponosiť

alami
22. feb 2010

natali,robím práve tvoj zamatový krém 😉

kasis
22. feb 2010

Bzuco to neviem, mozno iba ak rucne osupat.
Ja momentalne bojujem s popisanym gaucom, perom 😖, nastastie Matka napadlo kreslit iba tam, kde sa sedi a to zakryjem prehozom

bzuco
autor
22. feb 2010

kasis - liehom skús

pinocio
22. feb 2010

ahojky - bol by záujem o anionove vložky

bzuco
autor
22. feb 2010

pinocio - videla som nejaký odkaz na MMB
popíš bližšie 😉

pinocio
22. feb 2010

Používanie týchto vložiek umožňuje voľne sa pohybovať bez toho, aby nastal pocit nepríjemnej vlhkosti a pretekania.

8 unikátnych vlastností aniónových vložiek „Love Moon“

1. Pôsobia antibakteriálne

2. Nedráždia pokožku

3. Odstraňujú zápaly
4. Zlepšujú vnútornú sekréciu

5. Odstraňujú nepríjemné zápachy
6. Posilňujú imunitný systém

7. Pomáhajú pri únave
8. Neobsahujú chemické ingrediencie

Vložky Love Moon zodpovedajú všetkým hygienickým normám.

bzuco
autor
22. feb 2010

a cena za balenie/počet kusov?

pinocio
22. feb 2010

Denné 10ks- 4,75€ ,nočné 8ks- 4,75€ a intimky 30ks- 6,50€.

pinocio
22. feb 2010

9.11 dámsky magazín tam o nich hovorili uvažujem o predaji

bzuco
autor
22. feb 2010

fuuu -to dosť 😝

natalschen
23. feb 2010

dobre ranko vsetkym... 🙂

alami... ako krem - chuti? dala si nan aj banany?

alami
23. feb 2010

natali, spravila som si to ako banánovúr roládu, krém fajný, nemá chybu. my máme tiež takýto podobný, čo dávame ako plnku do torty.ale skúsila som tento tvoj 😵
ivi-dík za kakao 😅

ideme k dr, luky sa v noci od kašľa až povracal a už má aj zvýšenú teplotu 😒

domcek
23. feb 2010

CAFte som prisla od zubara auuuuuuuu.