Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
23. feb 2010

Domi ☹ nezávidím ti 😔
Ja som bola na rtg, že výsledky až zajtra okolo obeda, to čo to budú ručne maľovať či ako? 😅 😀
Ali čo vám povedala papúchová? 😕

ivca82
23. feb 2010

Ali a neni začo a sorry za tú prepadovku večer 😅 😅

kasis
23. feb 2010

Ahojte,
Pinocio uz ti prislo rozhodnutie o zvyseni RP? Mne este nic, ci tam ist este raz? 😕
Ivi, no mozno dakeho akademickeho maliara cakaju, vsak RTG su hned vysledky, uz sa ani na snimok nemusi cakat. Asi potrebuju prekonzultovat.
Ali ako Lukasko?

Baby a povedzte mi, ci je mozne, ze obe deti sa mi nachlp rovnako odstavili od kojenia. Ja to nechapem, Matko 11 dni pred 10 mesiacom, Janka vcera a to je 10 dni pred 10tym mesiacom. Tak zas zacal boj s flasou, dnes rano uz aspon 100ku vytiahla. Ale zas pozitivum je, ze spi celu noc 🙂 .

ivca82
23. feb 2010

Kasis a keď jej skúsi dať mliečko s flaše TM? Barborka nechcela od mňa, radšej hladná bola, a keď si ju zobral MM na ruky tak od neho vypila pekne. Ja som si to vysvetlila tak, že mňa cíti od materského mlieka, tak nechce 😅 Inak sranda ako sa naraz odstavili 😀

kasis
23. feb 2010

Ivi, vsak toto, ze aj Janka hladna bola a nepila, ani mne ani MM, ani v spani, iba nakoniec ked stala v obyvacke pri stoliku a sme ju zabavali, tak vypila. No hadam sa to zlepsi.

bzuco
autor
23. feb 2010

čaute

idem sa opýtať
neskúšali ste niektorá ten prací prášok z Lidla - FORMIL?
vraj v testoch bol na 2. mieste, tak rozmýšľam, že skúsim - 6kg stojí 6,50 eura
ale nejaké refrencie by sa zišli

pinocio
23. feb 2010

bzuco - ja vňom periem, mám aj tekutú formu no dávam menšie množstvo je silný

pinocio
23. feb 2010

kasis gratulujem moj flašu nechce a kojím 3x za noc aj viac

dnes som bola s Mirkom na pohotovosti s palcom na noho, že zarastá necht má opuch hnis, doktor kuk žiaden hnis má to brutal zajta idem zas,nevedia čo to je

bzuco
autor
23. feb 2010

a nestrácajú veci farby? - nešedivejú, neblednú?
normálne som naň namotaná...akurát mi ariel dochádza tak dumám, či ho kúpiť

pinocio
23. feb 2010

ten v krabici je ako ariel na biele no máš aj tekuté color,jemné to mám tiež

bzuco
autor
23. feb 2010

pinocio - mne tiež obom deťom tak divne rástli nechtíky na nohách - maťkovi stále a Barborke sa to už upravilo - večne ich mala rozštiepené, rástli do guľata a nie rovno....maťkovi tak isto...tak čakám, či sa polepší

ale asi by som šla s tým skôr na kožné - mňa ešte s B. chcela vtedy závacká poslať, že ak do neprejde

pinocio
23. feb 2010

kožná dala masť no má to ešte horšie to zapálenie pokračuje preto som isla na pohotovosť na chiru

bzuco
autor
23. feb 2010

hm ☹ 😒 😒 😒 ...tak potom ti neviem poradiť
skúšala si kúpele v repíku?

pinocio
23. feb 2010

zajtra budem hádam múdrejšia, je tam viac lekárov tak dačo zdumajú

pinocio
24. feb 2010

Dobré ránko všetkým,
u nás hmla, popíjam kávu a čakám na mm ideme s Mirkom do nemocnice, už teraz ma oblieva pot

alami
24. feb 2010

pinoci držkajte sa. nech dlho nečakáte a Mirko nech je ok 😉 😵

ivca82
24. feb 2010

Dobré ránko tetušky 🙂
Pinoci aj mne má Barborka od malinka zarastené na obidvoch nohách, aj sme boli na kožnom, no poviem pravdu, to čo nám dali.... nechtík ostal, ale mala to vtedy aj také nejaké do žlta, tak som preto išla, aby to nebola nejaká pleseň. Nepomohlo nič, stále ich má zarastené. Čo mi povedali ženy s väčšími detmi, že sa to po čase samé upraví, tak uvidíme 😒

ivca82
24. feb 2010

Maťkovi všetko najlepšie a najkrajšie k meninkám prajeme, Borka aj pusu posiela s pekáčom/lopárom v ruke 😀 samozrejme tým na sneh aby ste si nemysleli, že ho chce prizabiť alebo čo 😀 😀 aj keď.... dlhšie sa jej neozval tak neviem 😀 😀

bzuco
autor
24. feb 2010

ahojte

oslávencovi všetko naj k meninám 🙂

domcek
24. feb 2010

Breee ranko,
Si prvy krat uzávam dlhsiu dobu dve deti doma. 😅
Obcas ma vie Simonko pekne dohriat.
Ale to som nervozna koli zubu a v nedelu ideme mat krst.
Kasis odomna Simonko tiez nechcel flasu drel ako najaty, ale od MM si po celodennom hlade zo zufalstva zobral.. 😅
Nasa slecna zasa nechce cumel robi si ho zomna... 😖

alami
24. feb 2010

Všetko najlepšie Maťkovi k meninám aj od nás 😵

kasis
24. feb 2010

Ahojte,
dakujeme za gratulacie 🙂
Pinocio drzim palce, nech je vsetko v poriadku
Domcek, ja zas naopak druhy tyzden mam na striedacku po jednom alebo uplne bez deti, ale uz koncim a zas obe od pondelka. Cumlik aj Matko dlho bojkotoval, nakoniec sa asi 2mesacny chytil na obycajnu margaretku z drogerie. 🙂
Ivca no pripomeniem mu, aby sa mu jedna pekacom neusla, ked uz toho snehu niet 😀 😉

geegee
24. feb 2010

Matkovi zelame krasny sviatok 🙂

A ja mam uz od zaciatkku februara 2 deti 😀 🙄 😕 😅 😎

Ja sa lucim, ideme do nedele do BB ked sa decka zobudia 🙂
Vratim sa zas o rok starsia 😀 Tak si zajtra pripite na staru paku 😀 😉

baileysa
24. feb 2010

ahojky,

baby, nestiham citat, tu obhajobu mam v piatok, tak si pripravujem prezentaciu plus reakcie na pripomienky oponentov, uz nech je to za mnou, lebo toto ma uz nebaviiiiii 😝

kasis, matkovi prajeme krasne meninky 🙂

pinocio
25. feb 2010

Dobré ránko všetkým,

bai - drž sa, obdivujem ťa, držíme palce

dakujeme všetkým čo včera na más mysleli, skončili sme v Martine na detskej chirurgii - mali sme šťastie na super personál a vzali nás aj ked nemali ordinačné hodiny, má to zapálené a mám to močiť vdezinfekčnom aby zápal ustúpil o týžden kontrola ak to neprejde tak to budu riešiť operačne, prišli sme včera taký uťahaný

ozaj čo máte problé s nechtami majú sa brušká odtláčať od nechta toľko ešte povedal lekár najlepšie po kúpaní

pinocio
25. feb 2010

kasis - Matťkovi k meninám všetko naj naj - takto dodatočne

bzuco
autor
25. feb 2010

baby 😅 😅 😅

čaute

my vám tu máme takých susedov 😅 😅 😅 😅
už mi dávno MM vravel ked fajčieval na balkone ako nejakých holúbkov počuje sexovať, ale nevedela som, že až tak si to užívajú
som ja ráno vyšla na balkon, zistiť ako je teplo 😅 😅 😅 a tie vzdychy čo sa rozliehali sídliskom 😅 😀 😀 😀 to keby ste počuli - teda hlavne ONA bola hlučná 😀 😀 😀

bzuco
autor
25. feb 2010

inak - mladá odišla na tábor - juchuuuuuuu.....4 dni kľudu 😎 😎 😎
tak som zvedavá či nepríde ľahšia o 5 kíl - prieberčivosť obchádzaj ju 😝

alami
25. feb 2010

GG všetko najlepšie k narodeninám 😵

bzuči 😀 😀 😀 😀 si už ani neuvedomujem aké výhody má dom 😀 keď si uvedomím, aké všetky možné hluky a zvuky sme si užívali v paneláku a tu - božské ticho 😵

ešte som ti chcela k tomu prášku - prášok neviem, cena pôsobí nedôverihodne, ale zas, aj ja si pamätám, že v testoch vychádzali lidl čist. prostr.dobre a ja používam tablety do umývačky lidl, sú podstatne lacnejšie a nemám žiadny problém, umývajú dobre.

bzuco
autor
25. feb 2010

baby - potrebujem poslať kočík do nitry kurierom - neviete mi odporučiť nejakú konkrétnu spoločnosť? - píšte IP

a prášok idem vyskúšať - dík pinocio 😉 - a dám info ako som bola ja spokojná 😎

ali - tie W5 výrobky aj aj kupujem - na wcko a kúpelku sú fajné